Jeux Sakura

Jeux Sakura

Jeux Sakura

Firma: JUKI
Prekės kodas: Jeux Sakura
Garantija:
12 mėn
Kaina: 359.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Specialiu JUKI korporacijos siuvimo mašinų giganto užsakymu pagaminta profesionali lyginimo sistema - JEUX Sakura! Sistema išsiskiria aukšta kokybe, o sistemos dizainas puoštas sakurų elementais. Lyginimo sistema pagaminta Italijoje. Visos komplektuojančios dalys taip pat yra 100% pagamintos Italijoje.

Ši lyginimo sistema iki 10 kartų greitesnė ir efektyvesnė už paprastus buitinius lygintuvus. Taip pat lyginant su buitiniais lygintuvais, šį garo generatorių naudosite kelis kartus ilgiau, kadangi bet kurią detalę galima keisti į naują ir atlikti pilną šios sistemos servisą.

JEUX Sakura sistema komplektuojama už nurodyta kaina su specialiu pramoniniu ergonomišku lygintuvu, tefloniniu padu, guminiu padeliu lygintuvui pasidėti, specialiu vežimėliu su ratukais bei specialia talpa generetoriaus užpildymui. 

 

JEUX Sakura Iron apžvalga ir savybės:
 • Kompaktiška, patogi, stabili
  Išskirtinė konstrukcija, aukščiausios kokybės Italijoje pagamntos komlektuojančios dalys, puikus dizainas, ergonomika bei ilgaamžiškumas ir patikimumas. Tai viena geriausiu lyginimo sistemų tiek Jūsų verslui, tiek ir namams.
 • Išskirtinis dizainas
  Išskirtinis japoniškų sakurų dizainas lazeriu išpjautas garo generatoriaus korpuse pavers šį darbo įrankį puikia puošmena Jūsų studijoje.
 • Profesionalus lygintuvas ir tefloninis padas
  JEUX Sakura pasižymi profesionaliais sprendimais. Lygintuvas pramoninio tipo su specialia kamščio rankena. Komplete komplektuojamas ir tefloninis padas lygintuvui.
 • Aukščiausios kokybės nerūdyjančio plieno korpuso boileris
  Nerūdyjančio plieno korpuso garo generatorius, kurio talpa 2,5l. Toks garo generatorius užtikrina ilgą nepertraukiamą lyginimą aukšto slėgio garais. Profesionalus ergonomiškas lygintuvas yra labai patogus.
 • Patogus ir paprastas paruošimas darbui
  Lyginimo sistema greitai ir paprastai paruošiama darbui. Spacialus butelis sistemos užpildymui įeina į komplektaciją. Tiesiog prieš pradedant dirbti atsukite kamštį ir užpildykite sistemą. Po to įjungite boilerio ir lygintuvo kaitinimo mygtukus. Kelios miutės ir sistema pasiruošusi darbui.
 • Guminis kilimėlis atsparus karščiui
  Lyginimo sistemoje komplektuojamas ir specialus karčiui atsparus kilimėlis pasidėti lygintuvui lyginimo metu.
 • Išskirtinė komplektacija
  Ši lyginimo sistema turi išskirtinę komplektaciją - komplekte rasite ir vežimėlį-stovą su transportavimui patogiais ratukais, ir tefloninį padą lygintuvui, ir specialų butelį generatoriaus papildymui, ir guminį kilimėlį po lygintuvų, kuris atsparus dideliam karščiui.
 • Techninės charakteristikos:
  Įtampa 220/230V 50/60Hz
  Boilerio talpa 2,2L
  Boilerio galia 900W
  Lygintuvo galia 850W
  Kaitinimo elementas 850W
  Darbinis slėgis 2,5Bar
  Svoris 14,5Kg

  Matmenys 55x30x41cm

  Kitos savybės:
   
  *lyginimo laiko sutrumpinimas iki 10 kartų lyginant su buitiniais prietaisais
  *įvairiausių audinių lyginimas viename temperatūros nustatyme
  *cheminio valymo galimybė
  *vertikalaus lyginimo galimybė
  *lyginamų audinių dezinfekcija
  *naudojant papildomai tefloninį padą, kurį rasite komplektacijoje, atliksite sudėtingų audinių nepriekaištingą lyginimą
  *nerūdijančio plieno korpusas kombinuotas su dažytu korpusu su japoniškų sakurų elementais
 • Instrukcija ir techninė informacija