Reguliuojami manekenai

Reguliuojami manekenai
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Manekenas moteriškas 710
  Profesionalus reguliuojamas itališkas moteriškas manekenas. Labai patvarus ir stabilus. Aptrauktas labai kokybišku medvilnės audiniu į kurį galima smeigti ir smeigtukus. Reguliavimo diapazonas net nuo 36 dydžio iki 48 dydžio. Papildomai reguliuojama krūtinė ir klubai su atskiromis ..
  419.00 €
 • Manekenas moteriškas 711
  Profesionalus reguliuojamas itališkas moteriškas manekenas su ranka. Labai patvarus ir stabilus. Aptrauktas labai kokybišku medvilnės audiniu į kurį galima smeigti ir smeigtukus. Reguliavimo diapazonas net nuo 36 dydžio iki 48 dydžio. Papildomai reguliuojama krūtinė ir klubai su at..
  460.00 €
 • Manekenas moteriškas 713
  Profesionalus reguliuojamas itališkas moteriškas manekenas - modelis 713. Labai patvarus ir stabilus. Aptrauktas labai kokybišku medvilnės audiniu į kurį galima smeigti ir smeigtukus. Reguliavimo diapazonas net nuo 46 dydžio iki 58 dydžio. Papildomai reguliuojama krūtinė ir klubai ..
  429.00 €
 • Manekenas vyriškas 712
  Profesionalus reguliuojamas itališkas vyriškas manekenas - modelis 712. Labai patvarus ir stabilus. Aptrauktas labai kokybišku medvilnės audiniu į kurį galima smeigti ir smeigtukus. Reguliavimo diapazonas net nuo 44 dydžio iki 52 dydžio. Papildomai reguliuojama krūtinė ir..
  449.00 €
 • JUNIOR
  Visomis kryptimis reguliuojamas puikios kokybės vaikiškas manekenas. Naudojamas siuvant rūbus vaikams, kurių amžius maždaug nuo 6 iki 10 metų. 8-ių atskirų dalių manekeno forma leidžia lengvai ir greitai reguliatorių pagalba keisti manekeno dydį pagal esamus vaiko figūros išmatavimus. ..
  168.00 €
 • SUPAFIT DELUXE
  Visomis kryptimis reguliuojamas puikios kokybės vaikiškas manekenas SupaFit Deluxe. Naudojamas siuvant rūbus vaikams, kurių amžius maždaug nuo 12 iki 16 metų. 8-ių atskirų dalių manekeno forma leidžia lengvai ir greitai reguliatorių pagalba keisti manekeno dydį pagal esamus va..
  169.00 €
 • DIANA
  Už nurodyta kainą parduodami DIANA A, B ir C dydžių manekenai. Diana P - Extra Small kaina 164€. Diana D - Extra Large kaina 184€. Visomis kryptimis reguliuojami įvairių dydžių bei puikios kokybės moteriški manekenai. Naudojamas siuvant rūbus. 8-ių atskirų dalių manekeno forma&nbs..
  138.00 € 142.00 €
 • CELINE STANDARD
  Vienas iš trijų Celine serijos reguliuojamų 8-ių dalių, 12-kos reguliatorių manekenų su liemens ilgio keitimo funkcija, biusto, nugaros, klubų bei kaklo srities reguliatoriais. Labai patogus bet kurios manekeno dalies reguliavimas specialiais įleistais į manekeno korpusą kompaktišk..
  149.00 €
 • CELINE STANDARD PLUS
  Vienas iš trijų Celine serijos reguliuojamų 8-ių dalių, 12-kos reguliatorių manekenų su liemens ilgio keitimo funkcija, biusto, nugaros, klubų, kaklo srities reguliatoriais. Tai standartinis modelis su tvirtu žvaigždės tipo stovo pagrindu ir fiksuojamais ratukais bei..
  154.00 €
 • CELINE DELUXE
  Vienas iš trijų Celine serijos reguliuojamų 8-ių dalių, 12-kos reguliatorių manekenų su liemens ilgio keitimo funkcija, biusto, nugaros, klubų bei kaklo srities reguliatoriais. Labai patogus bet kurios manekeno dalies reguliavimas specialiais įleistais į maneken..
  159.00 €
 • ACCESSORISED LADY VALET
  Ekskliuzivynis, gracingas, puošnus, klasikinis reguliuojamas 8-ių dalių, 12-kos reguliatorių manekenas su liemens ilgio keitimo funkcija, biusto, nugaros, klubų bei kaklo srities reguliatoriais. Išskirtinis klasikinis manekeno dizainas spinduoliuoja elegancija, o&nbs..
  209.00 €
 • LADY VALET TRADITIONAL
  Ekskliuzivynis, gracingas, puošnus, klasikinis reguliuojamas 8-ių dalių, 12-kos reguliatorių manekenas su liemens ilgio keitimo funkcija, biusto, nugaros, klubų bei kaklo srities reguliatoriais. Išskirtinis klasikinis manekeno dizainas spinduoliuoja elegancija, o&nbs..
  239.00 €
 • ROMEO
  Ypatingai gražus, išskirtinio dizaino, ekskliuzivynis, gracingas, puošnus, klasikinis, aukščiausios kokybės reguliuojamas 8-ių dalių, 12-kos reguliatorių manekenas su liemens ilgio keitimo funkcija, biusto, nugaros, klubų bei kaklo srities reguliatoriais. Išskir..
  259.00 €
 • MALE
  Visomis kryptimis reguliuojamas puikios kokybės vyriškas manekenas pagamintas Anglijoje. Manekenas MALE (vyriškas)  12 reguliavimo ratukų; Keičiamas liemens ilgis; 8-dalių kūnas; Keičiamo aukščio cilindrinis trikojis stovas.   Išmatavimai: Krūtinė 94-114 cm Liemuo 82-10..
  189.00 €