Siūlai FUJIX

Siūlai FUJIX

Kiekviena siuvėja žino, jog norint pasiūti iš tiesų kokybišką daiktą, reikia ne tik kruopštumo, bet ir tinkamų priemonių. Gera siuvimo mašina, kokybiškas audinys, tinkamai parinktos adatos... ir žinoma, siūlai. Tik naudodami aukščiausios kokybės siūlus, jūs galėsite džiaugtis puikiais rezultatais.

Dažnai iš klientų girdime nusiskundimus, jog tikrai kokybiškų siūlų yra labai sunku rasti, o naudojant turimus tenka kovoti su nelygiomis siūlėmis, siūlų nutrukimu ar dideliu pūkų kiekiu, o ir siūlai greitai praranda savo pirminę spalvą. Visa tai ne tik eikvoja Jūsų laiką, bet ir neleidžia išgauti tokios siūlės, kokios norite.
Todėl norime Jums pristatyti aukščiausios kokybės siūlus iš tolimosios Japonijos – „FUJIX“. Tai profesionalūs siūlai, kurie leis jums mėgautis siuvimu bei užtikrins jūsų pasiūtų daiktų ilgaamžiškumą. Būtent „FUJIX“ siūlus pripažino ir neaplenkiama kokybe garsėjanti siuvimo mašinų kompanija „Baby Lock“, kuri savo mašinų testavimui gamykloje naudoja  „FUJIX“ siūlus.


Jau dabar galime nudžiuginti savo klientus ir pasiūlyti ypatingai platų spalvų bei siūlų rūšių asortimentą „Siuvimo Manija“ parduotuvėje Kaune bei internetinėje parduotuvėje http://www.babylock.lt/lt/siulai-fujix/content/17/siulai-fujix/ arba https://www.elna.lt/katalogas/siulai-fujix/

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • FUJIX JEANS STITCH 150m
  Siūlai džinsams privalo pasižymėti stiprumu, kuris reikalingas siuvant storus audinius, o taip pat jie turi turėti lankstumą bei švelnumą. Šie siūlai buvo kuriame specialiai džinsinima audiniui, tačiau gali būti naudojami ir su kitais storais audiniais. Sudėtis 100% polestieris; Stiprumas 34.7..
  3.00 €
 • Fujix King Polyester Spun 5000m
  "Fujix" King Polyester Spun išskirtinės kokybės siūlai, kurių panaudojimas be galo platus, tiek pramonėje, tiek buityje ar smulkiame versle. Šie siūlai turi aukštą stiprumą, tinkamą elastingumą ir gerą spalvų atsparumą. "Fujix" King Polyester Spun atsparus šilumai, yra labai stiprūs, ..
  4.00 €
 • Fujix King Star Embroidery 2000m
  Pasirinkus tikrai kokybiškus siuvinėjimo siūlus, galite būti ramūs - jau atlikote pusę darbo. Siuvinėjimo siūlų kokybė siuvinėjamam gaminiui yra ypač svarbi. King Star siūlai - tai aukščiausios rūšies pramoniniai siuvinėjimo siūlai. "Fujix" teigia, jog šie siūlai yra ypač glotnūs, todėl su jais y..
  6.00 €
 • Fujix Schappe Spun 1000m/700m/300m
  Schappe Spun siūlai tobulai pritaikyti siuvimo mašinoms. Ritelės sukurtos taip, jog tiktų prie bet kokios mašinos. Šie 100% poliesteriniai siūlai sukurti naudojant specialią technologiją "Silk System", kuri buvo sukurta remiantis Europos gamintojų tradicijomis. Šie siūlai yra stiprūs, ryškių spalvų ..
  4.00 €
 • Fujix King Polyester 3000m
  KING POLYESTER - tai vieni geriausiu Fujix siūlų, kurie pasižymi stiprumu, švelnia struktūra, yra elastiški ir labai gražių spalvų. Panaudojimas šių siūlų labai didelis - tiek siuvimo mašinose, tiek ir overlokuose ar plokščiasiūlėse trikotažinės siuvimo mašinos. Naudojami ir vėliavų siuvimui ar k..
  5.00 €
 • FUJIX King Star Metallic
  „FUJIX“ King Star Metallic – įvairių spalvų metalizuoti siūlai, išsiskiriantys blizgiu atspindžiu. Puikiai tinka bet kokioms dekoratyvinėms siūlėms. Pagaminti iš polestierio, šie siūlai yra ypatingai stiprūs, todėl išvengsite siūlų trukinėjimo.  Sudėtis 100% polestieris; Stiprumas8,..
  4.00 €
 • FUJIX KING STAR METALLIC 1000M
  „FUJIX“ King Star Metallic 1000m – įvairių spalvų metalizuoti siūlai, išsiskiriantys blizgiu atspindžiu. Puikiai tinka bet kokioms dekoratyvinėms siūlėms. Pagaminti iš polestierio, šie siūlai yra ypatingai stiprūs, todėl išvengsite siūlų trūkinėjimo bei galėsite džiaugtis ryškiomis spalvomis bei išs..
  7.00 €
 • FUJIX KING COLORS POLYESTER SPUN
  „FUJIX“ King Colors Polyester Spun – orginaliai atrodantys, neblizgaus paviršiaus, tamprūs siūlai, keičiantys spalvą kas maždaug 2-2.5 cm. Besikeičiančios spalvos leidžia sukurti žaismingas, išskirtines siūles. Iš kelių spalvų susidedantis siūlas tampa dar universalesniu, tai..
  6.50 €
 • FUJIX King Star Multi Color
  „FUJIX“ KING STAR MULTI COLOR – orginaliai atrodantys, blizgaus paviršiaus, tamprūs siūlai, keičiantys spalvą kas 2.54 cm. Besikeičiančios spalvos leidžia sukurti žaismingas, išskirtines siūles. Iš kelių spalvų susidedantis siūlas tampa dar universalesniu, taigi juos galima naudoti su plate..
  4.00 €
 • FUJIX King Star
  „FUJIX“ KING STAR – profesionalūs siuvinėjimo siūlai. Tai siūlai, pasižymintys subtiliu blizgesiu ir švelniu elastingumu. Asortimente yra net 260 spalvų, todėl galėsite išsirinkti reikiamą atspalvį bei siuvinėti nepakartojamo grožio bei sodrių spalvų ornamentus bei atlikti kitus dekoratyvinius d..
  3.00 €
 • FUJIX King Star Bobbin Thread 300m
  King Star Bobbin Thread itin lengvi siūlai skirti siuvinėjamų audinių vidinėms pusėms siekiant kad dėvimas drabužis išsiuvinėtoje vietoje būtų kuo plonesnis ir malonesnis. Šie siūlai ypač naudingi siuvinėjant plonus audinius, nes jų neišstorina ir audinys yra kur kas lankstesnis nei būtų si..
  2.00 €
 • FUJIX King Star Bobbin Thread 1000m
  King Star Bobbin Thread itin lengvi siūlai skirti siuvinėjamų audinių vidinėms pusėms siekiant kad dėvimas drabužis išsiuvinėtoje vietoje būtų kuo plonesnis ir malonesnis. Šie siūlai ypač naudingi siuvinėjant plonus audinius, nes jų neišstorina ir audinys yra kur kas lankstesnis nei bū..
  3.50 €
 • FUJIX Knit Thread
  "FUJIX“ Knit Thread – tai aukščiausios kokybės siuvimo siūlai, pagaminti iš poliesterio, kuris yra populiariausias tarp sintetinių siuvimo siūlų. Tai siūlai, su kuriais labai lengva siūti, o rezultatai – visada puikūs. Knit siūlų panaudojimas be galo įvairus - krašto apsiuvimui, dv..
  3.00 €
 • FUJIX hi-spun Lock Thread
  "FUJIX“ hi-spun – tai aukščiausios kokybės siuvimo siūlai, pagaminti iš poliesterio, kuris yra populiariausias tarp sintetinių siuvimo siūlų. Dėl šios priežasties tai siūlai, su kuriais labai lengva siūti, o rezultatai – visada puikūs. Hi-spun siūlai dažniausiai naudojami krašto apsiūvimui, medž..
  3.00 €
 • FUJIX Polyspun Lock Thread
  "FUJIX“ Polyspun Lock Thread – tai aukščiausios kokybės siuvimo siūlai, pagaminti iš poliesterio, kuris yra populiariausias tarp sintetinių siuvimo siūlų. Dėl šios priežasties tai siūlai, su kuriais labai lengva siūti, o rezultatai – visada puikūs. "FUJIX“ Polyspun Lock Thread&nbs..
  2.50 €
 • FUJIX Roll Hem Lock Thread
  „FUJIX“ Roll Hem Lock Thread – tai ploni ir kartu labai stiprūs siūlai, idealiai tinkantys krašto apsiuvimui naudojant ypač plonas medžiagas. Su šiais siūlais siuvimas tampa paprastas, o siūlės tvirtos. Tai vienas ploniausių siūlų, kuris puikiai tinka ir įprastam siuvimui. Sudėtis 100% p..
  3.00 €
 • FUJIX Woolie Lock Thread
  „FUJIX“ Woolie Lock – tai tiesiog nepakeičiami siūlai elastingoms medžiagoms. Dėl šių nepaprastai tamprių, švelnių vilnos tipo siūlų Jūsų siuvamas daiktas įgaus maksimalų tamprumą bei bus itin švelnus bei malonus nešiojant rūbus siūtus šiais siūlais. Šie siūlai ne tik elastingi, bet ir puik..
  3.00 €
 • FUJIX Woollie Lock Lame Thread
  „FUJIX“ Woollie Lock Lame – nuostabaus grožio siūlai, pasižymintys ypatingai švelnia tekstūra ir akį traukiančiu blizgesiu. Šie išskirtiniai, didelio elastingumo, ryškių spalvų siūlai papuoš bet kurį drabužį bei suteiks jiems nuostabų akcentą.  Sudėtis 84% Nailonas, 16% polestieri..
  5.00 €
 • Siūlai maišams užsiūti
  Siūlai maišams užsiūti su maišų užsiuvimo mašinomis: Šie siūlai pagaminti iš sintetinio pluošto, pasižymi mažu svoriu, labai stiprūs ir patvarūs.  Vienoje ritėje 200 gramų siūlų arba 1000m. Vienos ritės pakanka užsiūti apie 450 vnt. maišų, kurių plotis maždaug apie 50-55cm. Siūlai..
  3.50 €