Apie mus

                                                                                               

UAB "Siuvimo manija" - tai daugiau kaip 20 metų patirtis, profesionali konsultacija, pagarba klientui, greitas ir operatyvus servisas bei malonus aptarnavimas.

UAB "Siuvimo manija" Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pristatot tokias kompanijas, kaip JUKI, BABY LOCK (Japonija), JACK (Kinija), PRОТЕХ (Kinija), MAX (Kinija), DISON (Kinija). Taip pat siūlome klientams ir kitų gamintojų kaip JANOME, BROTHER, SIRUBA, HOFFMAN, HASHIMA, BIEFFE, COMEL įrangą bei atsargines dalis.

Mes siūlome Jums:

  • pramonines ir buitines siuvimo mašinas tokių firmų, kaip JACK, TYPICAL, DISON, HOSEKI, JUKI, BABY LOCK, JANOME, BROTHER, LEADER,  PROTEX, MAX, SIRUBA
  • sukirpimo įranga JACK, HOSEKI, HOFFMAN, MAX, PROTEX
  • lyginimo įranga, paklijavimo presus, garo generatorius BIEFFE (Italija), COMEL (Italija)STIROVAP (Italija)MAX (Kinija), HASHIMA (Japonija)
  • atsargines dalis JACK, PROTEX, HOSEKI, TYPICAL, MAX, JUKI, BABY LOCK, JANOME, BROTHER, SUNSTAR, PEGASUS, SIRUBA, KM ir kitų firmų siuvimo technikai bei įrangai
  • papildomus priedus bei aksesuarus siuvimo pramonei
  • adatas ORGAN, SHMETZ, DOTEC
  • suteikiame išsamias konsultacijas siuvimo įrangos įsigyjimo klausimais
Greitas ir kokybiškas servisas Jums:
  • galimybė greitai ir išsamiau bet kuriuo metu gauti pilną informaciją apie siuvimo įrangą, jos aptarnavimą ar gedimus bei jų pašalinimą
  • greitas garantinis ir pogarantis aptarnavimas
  • skubus atsarginių detalių užsakymas ir pristatymas

2-jų ar net 5-rių metų garantija pas mus įsigytai įrangai!

Padidinti garantiniai įsipareigojimai (2 ar net 5 metai) - užtikrina mūsų pasitikėjimą parduodamos įrangos kokybę.

Užtiriname greitą ir kokybišką servisą ne tik žinomiausių firmų, kaip BABY LOCKJUKI, JANOME (Japonia) gaminamai produkcijai, bet ir tokių firmų, kaip JACK, HOSEKI, MAX (Kinija).

Jei ieškote siuvimo mašinos ar kitos siuvimo technikos, pirmiausia siūlome kreiptis į mus tam, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą dėl įrangos įsigijimo. Tik pas mus Jūs gausite teisingą ir sąžiningą konsultacija apie gamintojus, bei gaminamą įrangą.

Parduodame siuvimo mašinas išsimokėtinai. Sutvarkome lizingo dokumentus. Dirbame su tokiomis lizingo kompanijomis, kaip MOKI lizingas bei ŪKIO BANKO lizingas.

Labai greitai ir operatyviai pristatome siuvimo įranga į bet kurį Pabaltijo regioną ar miestą!

Visada laukiame Jūsų mūsų klientų tarpe ir užtikriname, kad pas mus įsigyta siuvimo technika ar įranga tikrai nenusivilsite!