PRIMULA

PRIMULA
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • PRIMULA MAGIC INOX
   PRIMULA Magic Inox 2,5L pramoninio tipo garo generatorius su pramoniniu 1,7kg lygintuvu padengtu teflonine medžiaga.   Magic Inox garo generatorius gali pilnai būti naudojamas ir siūvyklose ir namų salygomis, nes yra labai universalus, kompaktiškas ir našus. Galimos t..
  349.00 €
 • PRIMULA MAGIC INOX STEAMER
   PRIMULA Magic Inox Steamer 2,5L pramoninio tipo garo generatorius su specialiu lygintuvu lyginti-garinti pakabintus drabužius.  Garo generatorius komplektuojamas su specialiu vežimėliu patogiam judėjimui po patalpas ir specialiu lygintuvo laikikliu.  Magic Inox garo genera..
  649.00 €
 • PRIMULA ATMOS
   PRIMULA ATMOS 5L pramoninio tipo garo generatorius su pramoniniu 1,7kg lygintuvu padengtu teflonine medžiaga.   ATMOS garo generatorius gali pilnai būti naudojamas ir siūvyklose ir namų salygomis, nes yra labai universalus, kompaktiškas ir našus.     Su..
  559.00 €
 • PRIMULA ATMOS STEAMER
   PRIMULA ATMOS STEAMER 5L pramoninio tipo garo generatorius specialai pritaikytas lyginti rūbams pakabintiems ant pakabų. Skirtingai negu standartinis ATMOS garo generatorius jis papildomai turi ratukus, kad galima būtų patogiai judėti po patalpą bei specialaus tipo lyginimo prietaisą pakabinti..
  809.00 €
 • PRIMULA STEAM TECH 1500
  Itin aukštos kokybės pramoninis elektrinis garo generatorius, skirtas nuolatiniam darbui. Tinka drabužių pramonei, sauso valymo paslaugas teikiančioms įmonėms, didelėms siuvykloms, individualiom įmonėm teikiančiom siuvimo bei valymo paslaugas, ateljė darbui ir t.t. Ypatumai: E..
  999.00 €
 • PRIMULA ECOVAPOR 2 6KW 400V
     Itin aukštos kokybės pramoninis elektrinis garo generatorius, skirtas nuolatiniam darbui. Elektroniniu būdu valdomas PCB ir vandens lygio kontrolės sistema. Skirtingi vieno, dviejų ar trijų garo lygintuvų sujungimai. Tinka drabužių pramonei, sauso valymo paslaugas teiki..
  1,349.00 €
 • PRIMULA ECOVAPOR 2 4kW 230V
     Itin aukštos kokybės pramoninis elektrinis garo generatorius, skirtas nuolatiniam darbui. Elektroniniu būdu valdomas PCB ir vandens lygio kontrolės sistema. Skirtingi vieno, dviejų ar trijų garo lygintuvų sujungimai. Tinka drabužių pramonei, sauso valymo paslaugas teiki..
  1,249.00 €
 • Primula TV3811
  Profesionali lyginimo sistema – lyginimo stalas TV 3811 S+B su garo papūtimo, nutraukimo sistema, šildomu paviršiumi, alkūne rankovių lyginimui, reguliuojama aukščio sistema. Lyginimo lentoje sumontuotas naujos technologijos konstrukcijos ventiliatorius, kuris naudoja tik 40W e..
  849.00 €
 • PRIMULA TAILOR DOB
  Primula Tailor profesionalus lyginimo stalas su šildomu paviršiumi, garo nutraukimo ir oro papūtimo funkcijomis. Šis profesionalus unikalus lyginimo stalas gali būti paruoštas darbui per tris minutes. Šis stalas komplektuojamas su konsoliniu paviršiumi. Tai labai ergonomiška..
  989.00 €
 • PRIMULA TAILOR FL
  Primula Tailor profesionalus lyginimo stalas su šildomu paviršiumi, garo nutraukimo ir oro papūtimo funkcijomis. Šis profesionalus unikalus lyginimo stalas gali būti paruoštas darbui per tris minutes. Šis stalas komplektuojamas su stačiakampe lyginimo lenta ir alkūnės platforma.&nbs..
  1,029.00 €
 • Primula Eco DOB
  Primula Eco DOB lyginimo stalas su šildomu paviršiumi, garo nutraukimo ir oro papūtimo funkcijomis. Kaina nurodyta mūsų puslapyje yra Eco DOB modifikacijos lyginimo sistemos be papildomų priedų, tokių, kaip lygintuvas, apšvietimo sistema, lygintuvo specialus laikiklis - balansuokli..
  1,399.00 €