PFAFF

PFAFF
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • PFAFF Smarter 140s
    PFAFF Smarter 140s - puiki siuvimo mašina su naujausios kartos horizontalia šaudyklės sistema, kuri suteiks Jums puikių galimybių siuvant namuose. Tai siuvimo mašina pasižyminti paprastu, aiškiu ir lengvu valdymu, labai tyliu darbu bei puikiomis techninėmis charakteristikomis..
  219.00 €
 • PFAFF Smarter 160s
  PFAFF Smarter 160s - puiki siuvimo mašina su naujausios kartos horizontalia šaudyklės sistema, kuri suteiks Jums puikių galimybių siuvant namuose. Tai siuvimo mašina pasižyminti paprastu, aiškiu ir lengvu valdymu, labai tyliu darbu bei puikiomis techninėmis charakteristikomis. Tai stab..
  239.00 €
 • PFAFF Select 3.2
  PFAFF Select 3.2 profesionali, tvirta, nepaprastai patvari siuvimo mašina su įdiegtomis pramonės mašinų technologijomis. Tai siuvimo mašina, kuriai nėra lygių pagal patikimumą, patvarumą ir siuvimo siulių kokybę lyginant ją su bet kurių kitų gamintojų buitinio tipo siuvimo mašinomi..
  589.00 €
 • PFAFF Select 4.2
  PFAFF Select 4.2 profesionali, tvirta, nepaprastai patvari siuvimo mašina su įdiegtomis pramonės mašinų technologijomis. Tai siuvimo mašina, kuriai nėra lygių pagal patikimumą, patvarumą ir siuvimo siulių kokybę lyginant ją su bet kurių kitų gamintojų buitinio tipo siuvimo mašinomi..
  649.00 €