BIEFFE AUTOMATIC VAPOR BF048E

BIEFFE AUTOMATIC VAPOR BF048E

BIEFFE AUTOMATIC VAPOR BF048E

Firma: BIEFFE
Prekės kodas: BF04E8E
Garantija:
24 mėn
Kaina: 724.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Profesionalus pilnai automatinis garo generatorius BIEFFE AUTOMATIC VAPOR STEAM IRON BF048E su automatiniu vandens papildymu.

Komplektuojamas su vienu arba dviem (priklausomai pagal pasirenkama modifikaciją) 1,7kg greitos jungties lygintuvais kurių galingumas po 850W. Kaina nurodyta garo generatoriaus su vienu lygintuvu. 

Automatinis vandens pasipildymas į boilerį užtikrina nepertraukiamą darbą visą darbo dieną. Garo paruošimas valdomas elektroninę sistema. Vandens automatinis papildymas atliekamas iš specialios 10l talpos, kurioje jei pasibaigia vanduo įsijungia perspėjimo signalas.

Specialios konstrukcijos varinis katilas su išoriniais šildymo elementais - tenais leidžia sutaupyti elektros energiją, sumažinant iki minimumo garo paruošimo laiką. Išoriniai tenai neturi kontakto su vandeniu, todėl nekalkėja ir ilgiau tarnauja už tenus, kurie įmontuoti katilo viduje ir randasi vandenyje.

Garo srautą galima reguliuoti išorine rankenėle.

Tikslūs įtaisai, tokie kaip termostatas, slėgio manometras, maksimalaus slėgio vožtuvas užtikrina maksimalų šios įrangos saugumą, automatiškai valdydami visų prietaisų tinkamą veikimą. 

Galimybė papildomai jungti tokius prietaisus, kaip lyginimo šepetys skirtas lyginti pakabintus rūbūs, valymo pistoletas ir t.t.

 

  

Techninės charakteristikos:
Įtampa 220V
Vienas arba du lygintuvai po 850W
Boilerio talpa 2,8L su automatiniu vandens pasipildymu
Boilerio galingumas 900W+900W (du kaitinimo elementai)
Darbinis slėgis 3Bar
Papildoma vandens talpa 10L
Slėgio manometras 0-6Bar
Svoris 31Kg
Matmenys 2,65x32xH82,5cm
 
Tefloninis padas lygintuvui įsigyjamas papildomai - kaina 17€