ELNA eXtend 864Air

ELNA eXtend 864Air

ELNA eXtend 864Air

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXtend 864Air
Garantija:
24 mėn
Kaina: 799.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Iki šiol neturite overloko, nes manėte, kad su juo siūti labai sudėtinga? Nežinote, kaip į šias mašinas suverti siūlus? Bijote tokio tipo mašinų, nes nežinote ar teisingai viską atliksite prieš pradėdami siūti?

Pamirškite šias problemas ir nuo šiol nebegalvokite apie tai, o tiesiog mėgaukitės siuvimo teikiamais malonumais ir džiaukitės nuostabiais gaminiais ir savo sukurtais rūbais, nes UAB "Siuvimo manija" nori Jums pristatyti nuostabią ELNA korporacijos naujieną - visiškai naują pažangiausios technologijos tiesiog tobulą overloką ELNA eXtend 864air. Nuo šiol siuvimas su ELNA eXtend 864air overloku persikels į absoliučiai naują lygį. 

Siūti gali bet kas, kad ir žmogus, niekada nematęs ir nebandęs siūti su apmėtymo mašina. 

 

8-ių audinio transportavimo dantukų sistema

Su strategiškai išdėstytais audinio transportavimo dantukais net aštuoniuose vietose ELNA eXtend 864air siuva absoliučiai bet kokius audinius idealiai grąžiai. Nesvarbu ar tai tamprūs trikotažiniai audiniai, ar tvirtas džinsas rezultatas bus visada tik pats geriausias. 

 

Integruotas vieno žingsnio keitiklis siuvimui dviem siūlais

Pakeisti iš 3-jų siūlų siuvimą į 2-jų siūlų siuvimo programa nuo šiol bus daug paprasčiau, nes nebereikės ieškoti dviejų siūlų konverterio kaip atskiros detalės kaip būdavo anksčiau. Jis šiame modelyje visada toje pačioje vietoje jau integruotas prie kilpiklio. Tereikia tik nuleisti jį ir mašina paruošta darbui siūti dviem siūlais. 

 

Įmontuotas siūlų įvėrimo mechanizmas suveriantis siūlus tiksliai ir greitai į adatas

Pirmasis ELNA overlokas, kuris turi tokią patogia sistemą suverti siūlus ne tik į kilpiklius, bet ir į adatas! Naudodami įmontuotą siūlų įvėrimo sistemą Jums nebereikės verti siūlų į adatas rankomis ar pinceto pagalba. Tiesiog naudokite įvėrimo mechanizmą ir siūlai bus suverti tiksliai ir greitai.

 

Įpatingas dėmesys saugumui

ELNA eXtend 864air mašinoje įmontuotos net trys apsaugos sitemos davikliai. Jūsų mašina veiks tik tuomet, jei viską atliksite teisingai ir nepamiršite pagrindinių dalykų. Overlokas neveiks jeigu bus pakelta prispaudimo pėdelė, atidarytas priekinis siūlų suvėrimo dangtelis bei atidarytas šoninis dangtelis.

 

Tikslūs koregavimai ir nustatymai

Lengvai nustatykite pjovimo plotį, atjunkite viršutinį peilį, pereikite į BayLock smulkios virvelės apmėtymo režimą. Visi šie reguliatoriai dabar yra dešinėje siuvimo dangtelio pusėje, kad būtų lengviau ir paprasčiau dirbti.

 

Greitis, stiprumas, stabilumas

Pagrindinė naujovė - išskirtinė overloko veleno konstrukcija. Du rutuliniai guoliai užtikrina mažą sukimo momentą, suteikiant didesnį stabilumą, mažesnę vibraciją, tylesnį darbą bei mašinos ilgaamžiškumą. Skirtingai negu kituose overlokuose velenas montuojamas guoliuose, o ne įvorėse. Tai vienas tyliausiu ir stabiliausiu overlokų rinkoje.

Didelis ir patogus siuvimo stalelis

ELNA eXtend 864air turi didelį ir patogų siuvimo stalelį, kuris leis komfortiškai siūti bet kokių rūšių audinius. Stalelis pagamintas iš specialaus neslidaus plastiko tam, kad audiniai neslystu žemyn.

 

Technologija padedanti be vargo suverti siūlus tiek į kilpiklius, tiek ir į adatas

Nuo šiol tai naudojama ir ELNA mašinoje. Išskirtinė siūlų suvėrimo technologija, kurią išrado BABY LOCK korporacija ir naudojo išskirtinai tik BABY LOCK overlokuose, nuo šiol naudojama ir ELNA eXtend 864air mašinoje. Daugiau sukti galvos ir gaišti laiko nebereikės - siūlai tiesiog suskris oro srauto pagalba į specialios konstrukcijos vamzdelio tipo kilpiklius patys, o į adatas suverrsite juos taip pat greitai pasinaudoje siūlų suvėrimo mechanizmu.

 

Darbo vieta visada švari

Šio overloko komplektacijoje rasite ir išskirtinai patogią ir didelę atraižų surinkimo dėžutę, kuri labai lengvai tvirtinasi prie mašios ir siuvant niekada neatsikabina, kaip kitų gamintojų panašūs priedai.

 
Siuvimo programos:
 
 
4-ių siūlų siuvimo programos: 4-iųs siūlų overlokinė apmėtymo siūlė, 4-ių siūlų trikotažinė apmėtymo siūlė "stretch knit", dekoratyvinė apmėtymo siūlė, 4-ių siūlų tampri elastinė apmėtymo siūlė
3-jų siūlų siuvimo programos: 3-jų siūlų overlokinė apmėtymo siūlė plati arba siaura, 3-jų siūlų smulki virvelės tipo "Baby Lock" siūlė, siūlė "narrow hem", siūlė "picot hem", plokščia siūlė "flatlock", siūlė "pintuck"
2-jų siūlų siuvimo programos: plokščia "flatlock" siūlė, smulki siaura "Baby Lock" siūlė
 
Informacija apie atliekamų siūlių specifiką gaminyje: nurodomos kurios siūlės gaminyje atliekamos su overlokų ir kurios su plokščiasiūle siuvimo mašina
 
 
Standartinė komplektacija:
 
Aksesuarų dėžutė
Atsuktuuvas didelis ir mažas
Pincetas
Adatų rinkinys - 5 adatos
Tinklelis siūlų ritėms - 4vnt.
Siūlų ričių laikikliai - 4vnt.
Šluotelė
Alyva
Viršutinis peilis 
Veržliaraktis
Siūlų įvėrimo įrenginys
Siūlų vėrimo į kilpiklius viela
Atarižų surinkimo dėžutė
Pamina-pedalas
Minkštas apsauginis dėklas
Instrukcija
 
Techninės siuvimo charakteristikos:
 
Operacijų skaičius: 13
Siūlų skaičius: 2/3/4 
Adatų skaičius: 1 arba 2
Dygsnio ilgis: 1 iki 5 mm
Diferencialo diapazonas: 0.5 to 2
Viršutinio peiliuko eiga: 10 m
Siūlės plotis naudojant kairės pusės adatą / nenaudojant kairės pusės adatos: 5.5 iki 7.5 mm / 3.3 iki 5.3 mm
Maksimalus siuvimo greitis: 1’300 spm
 
Techninės mašinos charakteristikos:
 
Mašinos konstrukcija: metalinis liejinio tipo rėmas
Mašinos velenas įpresuotas rutuliniuose guoliuose, o ne įvorėse, kaip kitų gamintojų mašinose
Dėl veleno guolių technologijos mašina neturi vibracijos efekto, kaip kiti overlokai
Viršutinio ir apatinio kilpiklio siūlo įvėrimo technologija: siūlų įvėrimas oro srauto komresoriaus technologija
Siūlų įvėrimas į adatas: specialios technologijos siūlų įvėrimo automatinis mechanizmas
Spalvų kodo siūlų suvėrimo gidas
Siūlų nukirpimo sistema - specialios technoligijos nukirpimo peiliukas
Audinio transportavimo sistema: naujos kartos 8-ių dantukų transportavimas
Prispaudimo pėdelės spaudimo reguliavimas: rankinis - 5-ių padėčių
Siūlų įtempimo sistema: reguliavimo ratukai
Prispaudimo pėdelės pakėlimo aukštis: 5.5 mm
Clip-on prispaudimo pėdelės greito pakeitimo sistema
Itegruotas siauros siūlės siuvimo perjungėjas
2-jų siūlų konverteris: integruotas
Apsaugos sistemos, kuomet mašina paspaudus paminą neveiks: adtidarius priekinį kilpiklių dangtelį / atidarius šoninį dangtelį / prispaudimo pėdelės pakėlimo metu
Apšvietimo sistema: 1-na integruota LED lemputė
Siūlų ričių laikiklis: 4-ioms siūlų ritėms bet kokio dydžio
Teleskopinė ištraukiama siūlų stovo antena
Pernešimo rankena integruota mašinos korpuse
 

Rekomenduojame peržiūrėti ir atnaujintą ELNA priedų katalogą, kuriame rasite visus naujausius ELNA siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų ir pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt