BABY LOCK BLE-TS8 Gloria

BABY LOCK BLE-TS8 Gloria

BABY LOCK BLE-TS8 Gloria

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Gloria BLE-TS8
Garantija:
60 mėn
Kaina: 2,199.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Baby Lock japonų kompanijos šedevras - "Gloria"! Taip tobuliausia mašina, kuri kada nors tik buvo sukurta.

Dar niekada nebuvo taip paprasta naudotis jokia mašina, kaip yra patogu ir paprasta naudotis Baby Lock Gloria. Tai unikali mašina su unikalia patentuota RevolutionAir™ siūlų suvėrimo sistema, kuriai ir reikia padėkoti už paprastumą ir unikalumą. Nuo šiol šios sistemos dėka siūlus suversite tiesiog akimirksniu ne tik į kilpiklius, bet net ir į adatų akutes. Automatic Thread Delivery (ATD) automatinė siūlų įtempimo sistema išlaisvins Jus iš sudėtingų nustatymų, kuriuos turėdavote atlikti siūdami su kitomis mašinomis. Skirkite savo laiką siuvimui, o ne mašinos reguliavimui, siūlų vėrimui ar nustatymų parinkimui. Ir visa tai tik maža dalis ką gali ši unikali mašina. Kviečiame Jus išsamiau susipažinti ir apžvelgti visas šios siuvimo mašinos galimybes.
 
 
 
 
 
Baby Lock Gloria mašinos apžvalga ir savybės:
 • RevolutionAir™ Needle Threading
  Nauja patentuota Revolution AirThreading System™ siūlų suvėrimo sistema suveria siūlus net ir į adatų akutes. Neįtikėtina, bet tai veikia tobulai tiksliai ir labai patikimai. Jums tereikės nuleisti specialią siūlų gaudyklę ir paspausti oro srauto mygtuką. Siūlas tiesiog stebūklingai nuskris per adatos skylutę ir Jums jo verti net nereikės. Kas svarbiausia visa tai atliekama į net penkias skirtingas adatas. 
 • RevolutionAir™ Looper Threading
  Įdėkite siūlo galiuką į vieną iš kanalo lizdų ir paspauskite mygtuką. Tobula patentuota siūlų įvėrimo sistema Revolution AirThreading System™ tiesiog akimirksniu nuneš siūlus per visą vamzdelį ten kur reikia. Siūlų įvėrimas į kilpiklius atliekamas suspausto oro srauto pagalba – daugiau jokio pinceto, jokio eiliškumo kaip verti siūlus, jokių sudėtingų siūlų suvėrimo schemų ar markiruotų žymėjimų – tiesiog tik spustelėkite mygtuką ir siūlas pats įsivers. Siūlų įvėrimas toks paprastas ir patogus, kad tai atlikti norisi net ir nesant būtinybės.
 • Labai didelė darbo zonos platforma
  Didžiausia darbo zonos platforma, kokia tik buvo kada nors sukurta tokio tipo mašinose. Nuo šiol trikotažinių siūlių siuvimas bus dar patogesnis. Galėsite neriboti savo fantazijos ir siūti viską, ką tik panorėsite. Darbo zona tokia didelė, kad Jums bus patogu siūti net didžaisių gabaritų gaminius. Atstumas nuo adatų iki mašinos korpuso net 12,7cm.
 • Automatic Thread Delivery (ATD)
  Iki šiol niekas taip ir neatkartojo šios genialios sistemos. Unikali patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery System™ – Jums nebereikės daugiau vargti atliekant siūlų įtempimo reguliatorių sukinėjimą ieškant geriausio rezultato. Tiesiog pasirenkate rankenėlės pagalbą norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius ir visiškai nesvarbu vienas, du ar net keli sluoksniai siuvami vienu metu – mašina atlieka viską pati “jausdama” audinio storį specialių sensorių sistema.
 • Pure Lighting – šešios LED lempos
  Puikus šešių skirtingose darbo zonos vietose išdėstytu labai ryškių naujos kartos LED lempučių apšvietimas puikiai apšviečiantis visą darbo zoną. Tai reiškia - nepavargstančios akys, saugus ir komfortabilus darbas, ekonomiškas elektros energijos suvartojimas. Nesvarbu kada naudojatės mašina - diena, vakare ar naktį. Jūs visada jausitės komfortabiliai, saugiai ir patogiai.
 • Variable Speed Control - greičio reguliavimo sistema
  Papildoma greičio reguliavimo svirtis Jūsų darbą pavers dar patogesniu. Mašina tiesiog atliks viską dar tikslaiu ir kokybiškiau pasirenkant norimą siuvimo greitį. Galėsite siųti kad ir po vieną dygsnį. Altiksite visas siūles preciziškai tiksliai. Nustatykite tiesiog slenkančia greičio reguliatoriaus svirtelę į reikiamą padėtį ir siūkite taip, kaip Jums patinka. Daugiau jokio streso ar varginančių 'šuolių" pradedant siūti.
 • Papildoma kojinė pėdelės pakėlimo svirtis
  Kad rankos visada būtu laisvos pėdelę kelti galite ir su papildoma kojine pėdelės pakėlimo svirtimi taip, kaip ir pramoninėse siuvimo mašinose.
 • Convenient Presser Foot Lever - pėdelės pakėlimo svirtis
  Daugiau pėdelės pakėlimo svirties ieškoti nebereikės. Ji tiesiog dar patogesnėje vietoje ir visada šalia. Tiesiog stumtelkit ją į viršų ir pėdelė pasikels.
 • Chain needle thread guide
  Plokščiasiūlės siūlų kreipiančioji užtikrinanti tolygų ir tikslų siūlų padavimą į adatas. Tai labai svarbu, nes siūlų užtempimas atliekamai labai tiksliai ir siūlės atliekmos idealiai.
 • 4-papildomų priedų tvirtinimo taškų stalelis
  Siuvimo stalelis turi net keturis papildomų priedų tvirtinimo taškus tam, kad bet kokios operacijos pavyktu ideliai tobulai. Įsigykite papildomus priedus ir praplėskite siuvimo galimybes iki neribotos fantazijos.
 • Plieniniai vamzdelio tipo kilpikliai
  Jokių suvėrimo schemų, eiliškumo ar kitų sudėtingų ir painių sistemų. Baby Lock mašinų kilpikliai gaminami iš aukščiausios kokybės plieno vamzdelių, kuriais siūlai keliauja oro srauto pagalba ir visadata petenka tik ten kur reikia.
 • Differential Feed
  Baby Lock perkėlė diferencialinę audinių transportavimo sistemą į visiškai naują lygį. Skirtingai negu kitose mašinose audinio transportavimo dantukų sistema yra vieno lydynio, kas užtikrina pastovesnį audinio stūmimą. 
 • Padidintas pėdelės pakėlimo aukštis iki 6mm.
  Baby Lock Gloria mašinoje pėdelę pakelti galite net iki 6.0mm. Toks aukštas pėdelės pakėlimas lkeis siūti bet kokius gaminius be jokių problemų, o labiausiai aktualu siuvant storus gaminius.
 • 2-siūlų siuvimo konverteris integruotas kilpiklyje
  Skirtingai negu daugelyje mašinų dviejų siūlų siuvimo konverteris yra integruotas kilpiklyje ir labai greitai įjungiamas naudojimui, kai kituose overlokuose reikia uždėti specialų adapterį, kuris sunkiai užsideda ir negana to dar ir pasimeta.
 • Automatinis perėjimas į siaurą Baby Lock virvelės tipo dekoratyvinę apmėtymo siūlę.
  Užtenka tik pasukti dygsnio tankio reguliavimo rankenėlę į reikiamą padėtį ir Jūsų Baby Lock Gloria pasiruošusi atlikti siaurą dekoratyvinę smulkią apdailos siūlę.
 • Apsaugos sistemos
  Kuomet prispaudimo pėdelė pakelta, atidarytas priekinis ar šoninis dangtelis mašina yra užrakintame režime ir jei ir netyčia paspausite greičio paminą mašina nevbeiks. Tokiu būdu visada jaustžitės saugiai ir užtikrintai, nes tiesiog tiek Jūs tiek ir mašina bus apsaugota nuo netikėtu atvejų.
 • Vertikali adatų vedžiotuvo sistema
  Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė – vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtu užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengtą adatų palinkimo, kas labai tankiai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose, ko pasekoje adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpiklius arba kas yra blogiausia – sulaužo pačius kilpiklius.
  Daugiau nebesvarbu kokius audinius siuvate – storus ar plonus, trikotažą ar šilką, šifoną ar džinsą, vieną ar net šešis audinio sluoksnius – mašina pati viską “jaučią” ir siūlų įtempimą atlieka be Jūsų pagalbos. Tai tiesiog unikalu ir neįtikėtina.
  Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas)
 • Cover Stitch Chaining Off - patentuota tuščios eigos siūlų pynimo sistema
  Baby Lock skirtingai negu kitos mašinos siuva ir supina siūlus į grąžią pynutę net ir siuvant tuščia eiga be audinio. Tai labai patogu, nes siūlė Jums niekada neiširs.
 • Integruota aksesuarų ir priedų dėžutė siūlų stovo konstrukcijoje.
  Kaip ir kituose Baby Lock modeliuose siūlų stove rasite patogia aksesuarų ir priedų laikymo dėžutę. Viskas tiesiog apgalvota idealiai.
 • Wave siūlės selektorius 
  Norite atlikti išskirtinę Wave banguojančią siūlę? Perjunkite rankenėlę iš Overlock padėties į Wave ir Jūsų gaminiai taps išskirtiniai ir nepakartojami. 
 • Patogus ir labai tikslus plokščiasiūlės kilpiklio įtempimo reguliavimas
  Siuvate įvairiasią trikotažą ir reikalingas preciziškai tikslus siūlo įtempimo balansas. Jums praktiškai nieko nereikės daryti, tik pagal siuvamo trikotažo tamprumą nustatyti tinkamą reguliatoriaus padėtį.
 • Wave siūlės 
  Atraskite eksliuzyvinę nepaprasto grožio banguojančią siūlę Wave Stitch,ir Jūsų rūbas taps išskirtiniu ir nepakartojamu. Šios siūlės nerasite nei vienoje kitų gamintojų gamintoje mašinoje.
 • Baby Lock priedų katalogas

BABY LOCK Gloria techninės charakteristikos:

Maksimalus siūlės plotis - overlokas 7,5mm, plokščiasiūlė 6mm
 Maksimalus dygsnio ilgis 4 mm
Atliekamų siūlių skaičius 23
 Platformos dydis 13cm
 Pėdelės pakėlimo aukštis iki 6mm
 Elektroninė adatų dūrimo į audinį sistema
Papildomas siuvimo greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
Vakumo tipo siūlų įvėrimo į adatas sistema
Prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį reguliavimas
Naudojama galia 140 W
6-šių taškų LED pašvietimo sistema
Minkštas dėklas mašinos saugojimui 
 Kojinė pėdelės pakėlimo sistema
Diferencialinis audinių transportavimo reguliavimas 
Palengvinta siūlų suvėrimo sistema suspausto oro srauto pagalba
Adatų tipas EL x 705 
Šalis gamintoja ir surinkėja - Japonija
Garantija 5 metai 
Maksimalus siuvimo greitis - 1500 dyg./min.
Svoris be pakuotės - 13 kg 
Svoris su pakuote - 17 kg
 
Standartinė BABY LOCK Gloria komplektacija:
 
Pamina-pedalas
Maitinimo laidas
Minkštas dėklas
Mašinos instrukcija + laminuotas greitas mašinos paruošimo ir nustatymų gidas
Papildomas plokščiasiūlės staleleis su 4 tvirtinimo taškū sistema
Papaildomų priedų tvirtiunimo varžtai 2vnt.
Adatų rinkinys
Siūlo įvėrimo priedas
Specialus raktas adatų įstatymui
Pincetas
Atsarginis viršutinis peiliukas 
Atsuktuvas
Kilpiklių vėrimo-valymo viela
Tinklelis siūlams - 8vnt.
Siūlų tvirtinimo diskeliai - 8vnt.
Siūlų ričių stabilizavimo movos - 8vnt.
Konusinių ričių laikikliai - 8vnt.
Plastikiniai diskeliai - 2vnt.
Pėdelės pakėlimo svirtis kojos pagalba
Standartinė prispaudimo pėdelė
Siūlo kreipiančioji
Šluotelė mašinos valymui
 

Siūlome susipažinti su mašina šiame aprašyme arba apsilankyti specialioje svetainėje skirtoje šioms mašinoms, išskirtinės kokybės japoniškiems siūlams Fujix bei papildomiems priedams www.babylock.lt

 

 

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS