JUKI HZL-F600

JUKI HZL-F600

JUKI HZL-F600

Firma: JUKI
Prekės kodas: HZL-F600
Garantija:
24 mėn
Kaina: 949.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

JUKI HZL-F600 tai pačios aukščiausios klasės EXCEED-F serijos profesionali siuvimo mašina.

Siuvimo mašina JUKI HZL-F600 atlieka 225 įvairiausias operacijas, tarp kurių 16 rūšių kilpų apsiuvimas.

Bet kokios rūšies audinių siuvimas. Nuo pačių ploniausių iki storų ir sunkių audinių!

Jokio plonų audinių traukimo, nors siūtumėte ir labai ploną šilką. Jokių problemų siuvant sudėtingiausius trikotažinius gaminius. Storų džinsinių ar paltinių audinių siuvimas, kad ir kiek sluosknių reikėtų prasiūti, bus vieni juokai. Reikia sutvarkyti odinę rankinę? Tai taip pat ne problema.

 

Automatinis siūlų privyniojimas į špūlytę!

Uždėjus špulytę ant vyniojimo mechanizmo ir stumtelėjus svirtį, mašina automatiškai pradeda vyniotį siūlą, o pilnai privyniojusi, automatiškai sustabdo šį procesą. Daugiau nebereikia spausti greičio paminos ar atleidinėti veleno disko tam, kad atlikti šią operaciją.

Tiesioginis audinių prastūmimas - pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija!

Kad atlikti gražų siuvimą ir nepriekaištingą audinio padavimą, JUKI kompanija panaudojo tiesioginio audinio prastūmimo technologiją, kuri yra naudojama tiesiasiūlėse pramoninėse siuvimo mašinose. Įprastas audinio prastūmimas visose buitinėse siuvimo mašinose vyksta transportavimo dantukams judant elipse, tuo tarpu šiuo atveju F serijos mašinose - transportavimo dantukai juda stačiu kampu. Toks audinio prastūmimo būdas leidžia išvengti audinio sutraukimo arba slidžių audinių prasilenkimo. Ši audinio prastūmimo sistema leidžia išgauti nepriekaištingą dygsnio kokybę siuvant daugumą lengvų ir plonų, o taip pat ir sunkių bei storų audinių.

Tiesioginis operacijų parinkimas!

Šios serijos mašinos aprūpintos labai paprastu operacijų pasirinkimo meniu. Norint išsirinkti norimą operaciją Jums tereikia paspausti mygtukus esančius mašinos priekinėje dalyje. Taip pat, kad tai būtų dar lengviau atlikti , mašinoje ant atverčiamo dangtelio labai aiškiai išdėstyta schema, kuri paprastai ir aiškiai leis naudotis visais šios mašinos privalumais net neatsiverčiant jos instrukcijos

Greičio pamina su tiesioginio siūlo nukirpimo funkcija ( tik pas JUKI ) - pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija!

F serijos siuvimo mašinos, kaip ir pramoninės sudėtingos siuvimo mašinos, atlieka automatinį apatinį ir viršutinį siūlų nukirpimą baigus siūti greičio paminos paspaudimu į priešingą pusę. Tokiu būdu Jums nebereikės kreipti dėmesio į likusį per ilgą siūlo galą, kurį po siuvimo reikia nukirpti žirklėmis ir dėl to sugaišti daug laiko, per kurį galima atlikti daugybę kitų darbų. Be to automatiškai atlikus nukirpimą nebereikia traukiant siūlą tempti ir audinio, ko rezultate būna taip, kad sutraukiama audinio susiuvimo siūlė.

Siūlų nukirpimo funkcija taip pat gali būti atliekama nuspaudus siūlų nukirpimo mygtuką po operacijos atlikimo, kuris yra ant mašinos korpuso šalia START&STOP mygtuko (naudojama pagrinde tada, kai siuvant nenaudojama greičio pamina) arba tiesiog pasirenkant automatinę siūlo nukirpimo funkcija baigiant siūti, kuomet siūlai nukerpami automatiškai.

Patobulintas audinio perstūmimo mechanizmas!

F serijos mašinose patobulintas audinio prastūmimo mechanizmas - plieniniai audinio transportavimo dantukai bei sustiprinta pėdelės tvirtinimo sistema. Sudėtingiausi siuvimo darbai, tokie kaip perėjimai nuo plonų į storas vietas siūnant džinsą ar paltines medžiagas, bus atliekami paprastai ir lengvai. Siūlės dygsnis nesutankinamas bei neprašokamas storoje vietoje.

16-os rūšių sagų kilpų apsiuvimas, atlikimo kokybe nenusileidžiantis specializuotoms ir brangioms pramoninėms mašinoms!

Specialios, patentuotos ir niekada nenaudotos buitinėse siuvimo mašinose technologijos dėka, specialaus sensorinio daviklio pagalba, F serijos mašinos kilpas atlieka labai kokybiškai nepriklausomai nuo audinių tipo. Dabar Jūs galite rinktis bet kokios rūšies kilpos apsiuvimą pagal pasirinktą audinio rūšį, keisti kilpos plotį bei tankį, rinktis dvigubą ar net trigubą kilpos apsiuvimą vienos operacijos metu (tik JUKI F serijos siuvimo mašinose).

 Didelė ir labai patogi darbo zonos platforma, o F600 modelyje ji dar labiau išdidinama su pristatomu staliuku, kuris įeina į standartinę komplektaciją.

LED ryškus ir ekonominis darbo zonos apšvietimas!

Daugiau Jums nebereikės gilintis į tai, kur gauti perdegusią apšvietimo lemputę siuvimo mašinai, kadangi F serijos siuvimo mašinose įdiegta naujos technologijos LED darbo zonos apšvietimo lempučių sistema. Šios lemputės neperdega, nepaprastai ryškiai ir gerai apšviečia darbo zoną, tuo pačiu praktiškai nenaudodamos elektros energijos, o F600 modelyje apšvietimo sistema yra išdėstyta net keliose vietose, taip dar labiau pagerinant darbo komfortą.

 

Papildomas prispaudimo pėdelės pakelėjas kojos kelio pagalba - pramoninių siuvimo mašinų gamybos technologija (F400 ir F600 modeliuose įeina į standartinę komplektaciją) !

Kad būtu dar patogiau dirbti ir nereikėtų pėdelės pakėlinėti ranka, numatyta speciali svirtis, kurios pagalba pakelsite prispaudimo pėdelę stumteldami keliu svirtį ir rankos visada bus laisvos.

Nepaprastai didelis ir patogus START&STOP funkcijos mygtukas!

Kitų gamintojų mašinose START&STOP funkcijos mygtukai nepasiteisino, kadangi jie iki šiol būdavo per maži arba išdėstyti labai nepatogiose vietose. Dėl to norint jais naudotis reikėdavo atitraukti dėmesį nuo siuvamų gaminių tam, kad juos nuspausti. JUKI numatė ir tai. F serijos mašinose START&STOP funkcijos mygtukas yra didelis, degantis ryškia žalia spalva tuo atveju , kai prispaudimo pėdelė nuleista ir mašina pasiruošusi darbui arba perspėjančia raudona spalva, kai mašinos pėdelė pakelta (tuo pačiu įjungta apsauga prieš atsitiktinį mašinos paleidimą). START&STOP mygtuko padėtis yra netoli didžiojo piršto siuvimo metu prilaikant audinį rankomis, todėl nereikia atitraukti akių nuo siuvamo gaminio ir juo naudotis labai patogu.

Automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas!

F serijos mašinose siūlo verti į adatą Jums nebereikės, kadangi tai padarys automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas.

 

 

Patogus kietas dėklas siuvimo mašinos saugojimui.

Dėmesio!!!   Visi JUKI EXCEED F serijos privalumai ir galimybės yra vaizdo medžiagoje, kurią rasite paspaude šią nuorodą

Techninės charakteristikos:
Operacijų skaičius (F300 modelis-105, F400 modelis-157, F600 modelis-225)
didelis LCD ekranas 33mm X 66mm
paprastas ir greitas operacijų parinkimas
aukštos kokybės kilpų apsiuvimas palyginamas su pramoninių siuvimo mašinų kilpų apsiuvimu
16 rūšių kilpų apsiuvimas
automatinis siūlų įvėrimo mechanizmas
automatinis siūlų nukirpimas baigus operaciją (paminos atbuliniu paspaudimu, mygtuko paspaudimu arba pasirenkant auto nukirpimą po operacijos)
didelis siuvimo greitis iki 900 dyg/min
paslanki prispaudimo pėdelės sistema storų audinių siuvimui
audinio transportavimo dantukų judėjimo stačiu kampu sistema (pramoninių siuvimo mašinų technologija)
automatinė adatos pozicionavimo sistema
automatinis siūlų privyniojimas į špulytę automatiškai paleidžiant vyniojimą nenaudojant greičio paminos ir automatiškai sustabdant baigus vynioti
LED diodinis darbo zonos apšvietimas (F600 serijoje keliose vietose)
siūlės plotis iki 7mm
siūlės ilgis iki 5mm
tylus darbas
antivibracijos sistema
siūlų nupjovimo peiliukai (3-ose vietose: prie adatų plokštelės, prie siūlų privyniojimo mechanizmo ir prie šoninės mašinos dalies)
 
Standartinė komplektacija:
*kilpų apsiuvimo pėdelė automatinė (E)
*krašto palenkimo pėdelė (C)
*užtrauktuko įsiuvimo pėdelė (B)
*kilpų apsiuvimo pėdelė (I)
*paslėpto dygsnio pėdelė (D)
*standartinė pėdelė (A)
*atsuktvas formos T
*adatų rinkinys
*špulytės 3vnt + 1vnt mašinoje
*ardiklis
*šluotelė
*špūlės laikiklis mažas
*špulės laikiklis vidutinis
*špulytės laikiklis didelis
*špūlė
*kietas apsauginis dėklas
*naudojimosi instrukcija
*maitinimo laidas
*greičio pamina JC-001 (atliekanti ir siūlų nukirpimo funkciją)
*kojinė pėdelės pakėlimo svirtis 
*dviguba adata 
*viršutinis audinio transporteris (N) 
*pėdelė pečvorkui (P) 
*pėdelė kviltingui (Q) 
*papildomas siūlų špūlės laikiklis 
*pėdelė krašto lygiam nusiuvimui (R)
*pėdelė plokščios siūlės siuvimui 
*atvira permatoma pėdelė siuvinėjimui (O) 
*kviltingo nukreipėjas 
*pincetas 
*pristatomas staliukas (tik mašinoje F600) (F300 ir F400 įsigyjama papildomai - kaina 58€)