JANOME 2160DC

JANOME 2160DC

JANOME 2160DC

Firma: JANOME
Prekės kodas: 2160DC
Garantija:
24 mėn
Kaina: 349.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

JANOME DC2160 siuvimo mašina - kuri pasižymi puikiu dizainu, o taip pat ir puikiomis techninėmis charakteristikomis. Pagrindinis privalumas - paprastas valdymas mygtukų pagalba, kurie išdėstyti ant priekinės mašinos panelės, atminties funkcija, automatinis sagų kilpų apsiuvimas, o taip pat šviečiantis informacinis displėjus, kuris parodo visą reikiamą išsamią informaciją apie siuvamą operaciją, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei reikalingą pėdelės parinkimą.

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje. Mašinoje labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kas yra ypač patogu dirbant. Siuvimo mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.
 
 
Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet Janome 2160DC siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiai ir tankiai išdėstytais dantukais, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS+ sistema). Viršutinis audinio transportavimo mechanizmas taip pat komplektuojamas į standartinę šios mašinos komplektaciją. Šis mechanizmas labai reikalingas siuvant ''problematiškas" medžiagas, juo naudojantis išvengiama audinių "prasilenkimo". Kad būtų dar labiau pagerintas audinio transportavimas po pėdele, mašina turi 6-ių pakopų pėdelės prispaudimo reguliatorių. 
 

 

Sagų kilpučių apsiuvimas su šia mašina nepaprastai lengvas ir kokybiškas, be to ir pačių  kilpų rūšių skaičius didelis. Jums tereikia į specialią pėdelę kilpų apsiuvimui įdėti sagą pagal kurią Jums reikalinga kilpa, ir mašina pati padaro reikiamą kiekį vienodo dydžio kilpų.

 
Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą, nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol pabaigia operaciją iki galo.
 


Didelis ir ryškus LCD LED ekranas, suteikiantis pilną informaciją apie atliekamą operaciją, parinktą dygsnio ilgį ir plotį (pasirinkus operaciją mašina parenka reikiamą dygsnio ilgį ir plotį individualiai kiekvienai pasirinktai operacijai automatiškai), operacijos atlikimui rekomenduojamą pėdelę ir t.t.

Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsisdurs reikiamoje padėtyje.
Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo paminos (pedalo). Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina siūs minimaliu greičiu.
 
 
Patogus ir didelis aksesuarų laikymo skyrius integruotas nuimamoje alkūnės platformoje.
Janome 2160DC mašina nuimamoje alkūnės platformoje turi labai patogų skyrių pėdelių saugojimui. Didelė nuimama rankovių platforma leis nevaržomai siūti net ir labai sunkiai prieinamose vietose, o ir standartinė atsarginių pėdelių ir priedų komplektacija šiame modelyje yra tokia gausi, kad papildomų priedų pirkti tikrai nėra būtinybės.
 

 

Labai ilga ir patogi alkūnės platforma, suteikianti galimybę atlikti ypatingai sudėtingas operacijas sunkiai prieinamose vietose.

START&STOP sistema, leidžianti siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina (pedalas) yra mašinos standartinėje komplektacijoje)

Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatąDaugiau jokio vargo, nes tai atlikti niekada nebuvo taip paprasta.

 
Techninės charakteristikos:
Operacijų skaičius 60

skeleto tipo lengvo aliuminio mašinos konstrukcija
LCD informacinis ekranas
horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
maksimalus siūlės ilgis iki 5 mm
maksimalus siūlės plotis iki 7 mm
nuimama alkūnės platforma
siūlo įvėrimo mechanizmas
START&STOP funkcija
papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
adatos pozicionierius
adatos padėties reguliavimas
pėdelės prispaudimo reguliatorius
7-ių dantukų audinio transportavimo sistema SFS+
LED darbo zonos apšvietimas
maksimalus siuvimo greitis naudojant greičio paminą iki 820 dyg/min
maksimalus siuvimo greitis naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg/min
svoris 8,8 kg
adatų tipas 130/705H

Standartinė komplektacija
*kilpų apsiuvimo pėdelė (R)
*slapto dygsnio pėdelė (G)
*atlasinių audinių siuvimo pėdelė (F)
*overlokinė pėdelė (C)
*užtrauktuko siuvimo pėdelė (E)
*universali pėdelė (A)
*papildomas siūlų špūlių laikiklis
*siūlų špūlių laikikliai didelis ir mažas
*šluotelė mašinos valymui
*padėkliukas po siūlų špūle
*tarpinė po siūlų špūle
*adatų rinkinys
*špulytės 4 vnt.
*atsuktuvas