JANOME 4120QDC/TXL607

JANOME 4120QDC/TXL607

JANOME 4120QDC/TXL607

Firma: JANOME
Prekės kodas: 4120QDC/TXL607
Garantija:
24 mėn
Kaina: 476.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

JANOME 4120QDC (TXL607) siuvimo mašina tai modelis, kuris pasižymi ne tik puikiu dizainu, bet ir puikiomis techninėmis charakteristikomis. Pagrindinis privalumas - paprastas valdymas mygtukų pagalba, kurie išdėstyti ant priekinės mašinos panelės, atminties funkcija, monogramų siuvinėjimas, automatinis siūlo nukirpimas baigus siūti, automatinis sagų kilpų apsiuvimas, o taip pat labai gražiai šviečiantis informacinis displėjus, kuris išsamiai parodo visą reikiamą informaciją apie siuvamą operaciją, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei reikalingą pėdelės parinkimą.

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje, taip pat labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, o tai labai patogu dirbant su mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.
 
 
JANOME 4120QDC mašinos apžvalga ir savybės:
 • Audinio transportavimo sistema
  Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet JANOME 4120QDC arba (TXL607) siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiu ir tankiu dantukų, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS+ sistema) išdėstymu. Viršutinis audinio transportavimo mechanizmas taip pat komplektuojamas į standartinę šios mašinos komplektaciją. Šis mechanizmas labai reikalingas siuvant ''problematiškas" medžiagas. Juo naudojantis išvengiama audinių "prasilenkimo". Kad būtų dar labiau pagerintas audinio transportavimas po pėdele, mašina turi 6-ių pakopų pėdelės prispaudimo reguliatorių.
 •  

  Didelis ir ryškus LCD LED ekranas suteikiantis pilną informaciją apie atliekamą operaciją, parinkto dygsnio ilgį ir plotį (pasirinkus operaciją mašina parenka reikiamą dygsnio ilgį ir plotį individualiai kiekvienai pasirinktai operacijai automatiškai), operacijos atlikimui rekomenduojamą pėdelę ir t.t.

  Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsisdurs Jums reikiamoje padėtyje.
  Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo paminos (pedalo). Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą, siuvimo mašina siūs minimaliu greičiu.
 • Operacijų skaičius 122+4-ių rūšių abėcelės siuvinėjimas ir skaičiai
 • Patogi pernešimo rankena
  Šią siuvimo mašiną lengvai pernešite ar transportuosite, nes joje integruta labai patogi pernešimo rankena.
 • Kietas plastikinis saugojimo dėklas
  Kad dar saugiau ir patogiau būtu saugoti siuvimo mašiną ir transportuoti mašinos komplektacijoje rasite ir puikų dėklą.
 • Pristatomas staliukas mašinos komplektacijoje
  Mašinos komplektacijoje taip pat komplektuojamas ir pristatomas staliukas darbo zonos išdidinimui, kad siūti būtu dar patogiau.
 • Patogus skyrius priedų ir aksesuarų laikumui
  Kad visi priedai visada būtų šalia mašinoje integruotas labai patogus skyrius priedų laikymui.
 • Transportavimo dantukų atjungimo svirtis
  Norite atlikti laisvą siuvinėjimą ar prisiūti sagą? Jokių problemų - tiesiog atjunkite transportavimo dantukus ir atlikite šiuos darbus be jokių apribojimų.
 • Gausi standartinė priedų komplektacija
 • Didelė nuimama alkūnės platforma
  Siuvimo stalelis gali būti dar patogesnis siuvant sudėtingus gaminius. Nuimkite alkūmės platformą ir siūkite be apribojimų.
 • Naujausios kartos elektroninė greičio pamina
  Šios paminos pagalba siuvimo mašinos greitį valdysite įpatingai tiksliai taip kaip Jums reikia. Tai naujausios kartos elektroninė pamina, kuri pasižymi labai švelniu veikimu.
 • Integruotas siūlų įvėrimo mechanizmas ir aukštas pėdelės pakėlimas
  Mašinoje integrutas patogus siūlo įvėrimo į adatą mechanizmas. Jo pagalba greitai ir patogiai įversite siūlą į adatą. Taip pat šioje mašinoje pėdelės pakėlimas atliekamas per dvi pakopas - pirma pakeliama pėdelę į standartinę padėtį, o antro papildomo kėlimo pagalba pėdelę pakelsite dar aukščiau jei to reikės siuvant storus gaminius.
 • Automatinis siūlų nukirpimas
  JANOME 4120QDC mašinoje integruotas ir automatinis siūlų nukripimas. Po siuvimo paspauskite žirklučių simboliu pažymėtą mygtuką ir siūlai automatiškai bus nukerpami blogoje audinio pusėje.
 • Atliekamos operacijos užbaigimas
  Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol pabaigia operaciją iki galo.
 • Labai didelė darbo zonos platforma
   Nuo šiol siuvimas bus dar patogesnis. Galėsite neriboti savo fantazijos ir siūti viską, ką tik panorėsite. Darbo zona tikrai didelė, todėl Jums bus patogu siūti net didžaisių gabaritų gaminius, o jei tik prireiks dar didesnės visada galėsite panaudoti pristatomą staliuką, kuris kaip minėjome jau komplektuojamas į standartinę komplektaciją.
Techninės charakteristikos:
 
Operacijų skaičius 122+4-ių rūšių abėcelės siuvinėjimas ir skaičiai
atminties funkcija
skeleto tipo lengvo aliuminio mašinos konstrukcija
LCD informacinis ekranas
horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
maksimalus siūlės ilgis iki 5 mm
maksimalus siūlės plotis iki 7 mm
nuimama alkūnės platforma
siūlo įvėrim mechanizmas
START&STOP funkcija
papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
adatos pozicionierius
adatos padėties reguliavimas
automatinis siūlų nukirpimas
pėdelės prispaudimo reguliatorius
7-ių dantukų audinio transportavimo sistema SFS+
LED darbo zonos apšvietimas
maksimalus siuvimo greitis naudojant greičio paminą iki 820 dyg/min
maksimalus siuvimo greitis naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg/min
svoris 8,8 kg
adatų tipas 130/705H