Husqvarna VIKING Opal™ 690 Q

Husqvarna VIKING Opal™ 690 Q

Husqvarna VIKING Opal™ 690 Q

Firma: Husqvarna VIKING
Prekės kodas: Opal™ 690 Q
Garantija:
36 mėn
Kaina: 729.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Siuvimo mašina Husqvarna VIKING Opal 690 Q aprūpinta tokiomis unikaliomis funkcijomis kaip siuvimo gidas Sewing Advisor ir senosoriaus sistema Exclusive Sensor System, kuri suteikia išskirtinį audinių transportavimą siuvimo metu. Visas valdymas atliekamas sensoriniame ekrane, kuriame rodoma pilna informacija apie pasirinktą operaciją, dygsnio pločio ir ilgio nustatymos, prispaudimo pedelės tipą, jos spaudimo į audinį stiprumą, siūlų įtempimo nustatymus. Didelis mašinos funkcionalumas su unikaliomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinis prispaudimo pėdelės pakėlimas specialaus varikliuko pagalba, pilnai automatinis siūlų nukirpimas darbo pabaigoje, išskirtinės kokybės siuvimo siūlės, labai stabilus ir tylus mašinos veikimas tiesiog paverčia šią mašiną išskirtine ir nepalyginamai pranašesne lyginant su kitų gamintojų panašios kainos kategorijos mašinomis.

Mašina komplektuojama su labai gausia papildomų prispaudimo pėdelių komplektaciją, net 20cm didelė siuvimo mašinos darbo platforma leis užsiimti kurybą be jokių apribojimų, o siuvimas su šia mašina taps Jūsų mėgstamiausiu užsiėmimu.

Husqvarna VIKING Opal 690 siuvimo mašinos savybės:
 • Eksliuzyvinis siuvimo gidas ir sensorinis ekranas

  Firminis išskirtinis siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® kurio nerasite jokio kito gamintojo mašinose suteikia neįtikėtiną patogumą siuvant.

  Mašinos meniu pasirenkate medžiagos tipą kurį norite siūti ir siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® pats atlieka visus nustatymus mašinoje, parodo kokią prispaudimo pėdelę turite naudoti ir kokio tipo adatą pasirinkti. Ir ne tik tai. LCD ekrane 64 х 48 mm matysite pilną informaciją apie pasirinktą operaciją ir rekomenduojamus nustatymos jos atlikimui. Paprastas ir lengvas valdymas specialiu lietimui pritaikytu valdikliu. Mašina pasirinkus tam tikrą operaciją pati viską nustato rekomenduodama kaip reikia siūti vieną ar kitą siūlę, bet jei Jūs norite, visada galite pasirinkti parametrus pagal savo poreikius.

 • 208 siuvimo siūlės
  Rinkitės greitai ir patogiai bet kokią reikiama darbinę ar dekoravimo siūlę. Viską nustatysite greitai ir paprastai ir Jūsų siuvimo mašina atliks viską be priekaištu. Dekoruokite savo gaminius išskirtinėmis dekoracijomis, bet atlikite įvairiausias siuvimo kombinacijas. O gal norite tiesiog išsiuvinėti vaiko inicialus ar vardą? Tokiu atveju mašinoje rasite net 4-ris alfabetus su raidėmis ir skaičiais
  Siuvimo siūlių skaičius - 208
  Bendras operacijų skaičius - 565
 • Speciali patenduota audinių prastūmimo ir transportavimo technologija
  Siūkite bet kokias siūles, dekoruokite ar atlikite sudėtingiausius kviltingo darbus - Husqvarna VIKING Opal siuvimo mašinos preciziškai tiksliai atliks siuvimą dėka patentuotos audinio prastūmimo sistemos, kuri veikia išskirtinai tiksliai ir patikimai.
 • Sensorinė patentuota sagų kilpos apsiuvimo sistema
  Kaip ir visuose kituose švedų gamintojo  Husqvarna VIKING Opal serijos mašinose taip ir Husqvarna VIKING Opal 670 į mašinos komplektaciją įeina unikali speciali sensorinė prispaudimo pėdelė kurios neturi nei vienas kitas gamintojas. Specialios technologijos dėka siuvimo mašina atlieka nepaprastai gražias sagų kilputes, kurių kokybė nustebins Jus. Sagų kilputės ilgis prieš siuvant nurodomas mašinos meniu ir daugiau jokių rūpesčių.
 • 12-kos atminties celės iki 20-ies saugomų simbolių

  Jūs šioje mašinoje galite išsisaugoti kiekvienoje atminties celėje net iki 20-ies siuvimo simbolių. Tai reiškia, kad Jūs galite pasirinkti siūles taip, kad mašina išsiuvinėjusi viena elementą po jo siuvinės kitą ir t.t. Tokiu atveju siūlės gausisi išskirtinės ir individualios.

  Lygiai taip pat galite sudėlioti vardus ar skaičių sekas. Tieisog nuostabu ir begalo daug laisvės kūrybai.

 • Padidinta darbo zonos platforma didelių projektų atlikimui
  Net 20 cm darbo zona leis siūti visokiausiu gabaritų gaminius labai patogiai. Siūkite užuolaidas, pledus, lovų užtiesalus ar atlikte striukės ar džinsų remontą. Tokia didelė darbo zona leis siūti bet ką - nuo didžiausių iki mažiausių gaminių, nes Huswarna VIKING Opal alkūnės platforma taip pat viena ilgiausių tarpe visų gaminamų siuvimo mašinų. Taip pat tokia patogi ir didelė darbo zono suteiks privalumų atliekant laisvo siuvinėjimo - kviltingo darbus.
 • Horizontali specialios technologijos antivibracinė šaudyklės sistema ir patentuota adatų plokštelės tvirtinamos be varžtu sistema

  Visos Husqvarna VIKING Opal serijos mašinos gaminamos tik su naujausios technologijos antivibracine šaudyklės sitema. Tai pati pažangiausia šaudklės sistema, kokia tik šiuo metu gaminamas. Šiso šaudyklės dėa siuvimo mašina siuva tyliai, švelniai be vibracijos, nes šaudyklė sukasi pilnu ratu, kaip pramonės mašinose.

  Taip pat unikali šių mašinų technologija įdiegta adatų plokštelėje, kuri tvirtinama be varžtų sistemos. Norint pakeisti adatų plokštelę į tiesių siūlių siuvimui skirtą adatų plokštelę nereikia sukti jokių varžtų. Jūs tiesiog atsuktuvėliu pakeliate plokštelės kraštą ir ji atšoka. Taip pat toks plokštelės tvirtinimas leidžia atlikti greitą mašinos priežiūrą ir valymą.

 • Ryškus net kelių taškų zoninis LED pašvietimas ir automatinis siūlų įtempimas parenkamas pagal audinio storį

  Nepaprastai ryškus trijų zonų LED apšvietimas leis visada siūti su didžiausiu komfortu, o unikali siūlų įtempimo sistema parenkant automatiškai optimalų siūlų įtempimą pagal esantį audinį po prispaudimo pėdele. Jei mašinos parinktas parametras Jūsų netenkina, visada galite jį koreguoti ir patys. Prispaudimo pėdelės pakėlimas Husqvarna VIKING Opal siuvimo mašinose yra vienas aukščiasiu buitinių siuvimo mašinų tarpe.

  Be jokios abejonės mašinoje integruotas ir siūlo į adatą mechanizmas, kurio dėka greitai ir be vargo įversite siūlą į adatą.

 • Patogios funkcijos
  Specialus sensorius Jus visada įspės apie tai, kad reikia keisti siūlo ritę apačioje, nes jis matys besibaigiantį siūlą, automatinis siūlų nukirpimas lei užbaigti siuvimą su trumpai nukirptais siūlų galiukais, taškinis įtvirtis bus tiesiog net nepastebimas, automatinė pėdelės pakėlimo sistema, siūlo įvėrimo sistema į adatą, apsaugos funkcija siuvant dviguba adatą, siuvimas nenaudojant greičio paminos-pedalo, papildomas reguliavimas greičio ir adatos dūrimo jėgos, adatos pozicionavimo sistema, liniuotė ant siuvimo mašinos korpuso ir dar begalė kitų puikių šios siuvimo mašinos savybių, kurių net neįmanoma išvardyti dėl jų gausos paverčia Husqvarna VIKING Opal 690Q siuvimo mašiną dau pranašesne lyginant su visų kitų panašios kainos kategorijoje esančių gamintojų siuvimo mašinomis. Jūs tik pabande su šią mašiną pasiūti suprasite, kad jai tiesiog nėra lygių.
 • Kviltingui skirtos prispaudimo pėdelės komplektacijoje

  Husqvarna VIKING Opal 690Q siuvimo mašina iš kitų išsiskiria ne tik unikaliomis technologijomis, bet ir neįprastai didele papildomų priedų ir pėdelių komplektacija, tame tarpe ir prispudimo pėdelėmis skirtomis kviltingui - laisvam siuvinėjimui. Viso siuvimo mašinoje rasite net 10-mt prispaudimo pėdelių tarpe kurių unikalios permatomos pėdelės atvira ir 1/4" atraminė prispaudimo pėdelė bei sensorinė štapavimo - adymo pėdelė su specialiu sensoriumi.

 • Papildomas siūlų stovas bet kokio dydžio ritėms
  Prie Husqvarna VIKING Opal serijos mašinų galite taip pat įsigyti ir papildomą siūlų stovą skirtą bet kokio dydžio siūlų ričių naudojimui. Naudokite pramoninio tipo siūlus nuo šiol be jokių apribojimų.
   
  Siūlų stovo kaina 16€.
 • Greito keitimo adatų plokštelė tiesių siūlių siuvimui tvirtinama be varžų
  Taip pat rekomenduojame prie šios mašinos įsigyti specialią greitai keičiama be tvirtinimo varžtų adatų plokštelę tiesių siūlių siuvimui. Naudojant šią plokštelę tiesios siūlės bus lygesnės ir grąžesnės.
   
  Plokštelės kaina 28€.
 • Patogus ir informatyvus visų operacijų išsamus gidas
  Husqvarna VIKING Opal™ serijos siuvimo mašinų viršutinė dalis atverčiama siuvimo metu ir joje puikiai matomą visų operacijų gama, kurias galite atlikti su pasirinktu modeliu. Jums nereikia ieškoti kur kokia operaciją randasi, nes jas visas matote kaip ant delno ir Jums tereikia pasirinkti reikiamą. 
 • Husqvarna VIKING Opal™ serija - viena perkamiausiu ir populiariausiu siuvimo mašinų
  Husqvarna VIKING Opal™ serija vienos labiausiai parduodamu siuvimo mašinų pasaulyje. Tai labai populiarios siuvimo mašinos, nes yra užtikrintai pelniusios pirkėjų pasitikėjimą savo patikimumu ir puikiomis techninėmis charakteristikomis, o lyginant kainos santykį su kokybę, Opal modeliams tiesiog nėra lygių.
 • Papildomai įsigyjamas staliukas darbo zonos išplėtimui - kaina 55€

  Įsigykite unikalų papildomą staliuką darbo zonos išpletimui ir suteikite dar daugiau galimybių šiai siuvimo mašinai. Specialus unikalios konstrukcijos staliukas turi specialius tvirtinimo taškus mašinos korpuse ir atrodo tiesiog kabo ore. Tokiu būdu siuvant didelius gaminius juos galima tiesiog patogiai padėti po stalelio konstrukcija, nes ji neturi atraminių kojelių kaip kitų gamintojų pristatomuose staliukuose.

 • Gausi standartinė mašinos priedų komplektacija
  Pamina-pedalas su elektroninių valdymu
  Maitinimo laidas
  Kietas mašinos saugojimo dėklas
  Standartinė siuvimo pėdelė A
  Dekoratyvinių siūlių siuvimo pėdelė B
  Sagų kilpų apsiuvimo pėdelė C
  Paslėpto dygsnio siuvimo pėdelė D
  Užtrauktuko siuvimo pėdelė E
  Overlokinė krašto apmėtymo pėdelė J
  Sensorinė prispaudimo pėdelė automatinių kilpų apsiuvimui
  Tefloninės paklijavimo juostelės
  Mikštos tarpinės siūlų ritėms 2vnt.
  Atsuktuvas
  Ardiklis
  Šluotelė
  Siūlų ritės fiksatorius didelis 
  Siūlų ritės fiksatorius vidutinis
  Siūlų ritės fiksatorius mažas
  Ritės 5vnt.
  Adatos
 • Husqvarna VIKING Opal™ 690 siuvamų audinių diapazonas
  Labai lengvi audiniai 
  Lengvi audiniai
  Vidutiniai ir sunkesni audniai 
  Sunkūs audiniai 
  Trikotažas 
  Plona ir vidutinė oda, dirbtinė oda
   
 • Japoniški aukščiausios kokybės siūlai Fujix 
  Jei jau siuvate su aukščiausios kokybės pažangiausių technologijų siuvimo mašina, tokia kaip Husqvarna VIKING Opal™, mes vienareikšmiškai rekomenduojame Jums rinktis ir pačios aukščiasios kokybės Japonijoje pagamintus siūlus Fujix, kurių asortimentas pas mus labai didelis. Tiesiog paspauskite ant Fujix siūlų nuotraukos ir rinkitės iš asortimento viską kas tik yra gaminama geriausia, nes Fujix siūlai tai daugiau negu 100-to metų patirtis siūlų gamybos srityje. Tai siūlai, kurie yra sertifikuoti visame pasaulyje, nes gamybos metu nenaudojamos žmogui ir gamtai  kenksmingos medžiagos. 
 • Husqvarna VIKING Opal™ serijos siuvimo mašinų palyginimas
  Palyginkite visas Husqvarna VIKING Opal™ serijos siuvimo mašinas ir išsirinkite Jums patį tinkamiausią modelį.
 • Husqvarna VIKING Opal™ serijos instrukcija
  Parsisiųskite Husqvarna VIKING Opal™ serijos instrukciją ir dar labiau susipažinkite su šiomis mašinomis.
 • Husqvarna VIKING Opal™ 690 techninių charakteristikų brošiūra
  Atsisųskite šios mašinos techninių charakteristikų brošiūrą.
 • Husqvarna VIKING Opal brošiūra
  Peržiūrėkite paspaude ant nuotraukos Opal siuvimo mašinų brošiūrą ir dar geriau susipažinkite su šiomis puikiomis siuvimo mašinomis.
 • Husqvarna VIKING papildomų priedų ir aksesuarų katalogas