Husqvarna VIKING Opal™ 670

Husqvarna VIKING Opal™ 670

Husqvarna VIKING Opal™ 670

Firma: Husqvarna VIKING
Prekės kodas: Opal™ 670
Garantija:
36 mėn
Kaina: 679.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Husqvarna VIKING Opal 670 - Švedijos inžinierių sukurtos išskirtinės technologijos ir inovaciniai sprendimai nuo šiol Jūsų siuvimo mašinoje. Begalės patogių funkcijų ir aukščiausios technologijos leis sutaupyti daugybę laiko, o siuvimas bus toks malonus, kad norėsite su šia mašina siūti ir siūti. Mikroprocesorinis valdymas, puikus ir ryškus LCD ekranas su daugeliu informacijos apie funkcijas bei parametrus, nepaprastai ryškus LED kelių taškų apšvietimas, išdidinta iki 20 cm mašinos darbo platforma ir daugelis kitų unikalių savybių leis džiaugtis siuvimo ilgus metus.

Pajuskite nuostabiausias emocijas su Husqvarna VIKING Opal 670.

Husqvarna VIKING Opal 670 siuvimo mašinos savybės:
 • Eksliuzyvinis siuvimo gidas

  Firminis išskirtinis siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® kurio nerasite jokio kito gamintojo mašinose suteikia neįtikėtiną patogumą siuvant.

  Mašinos meniu pasirenkate medžiagos tipą kurį norite siūti ir siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® pats atlieka visus nustatymus mašinoje, parodo kokią prispaudimo pėdelę turite naudoti ir kokio tipo adatą pasirinkti. Ir ne tik tai.

 • 200 siuvimo operacijų
  Rinkitės greitai ir patogiai bet kokią reikiama darbinę ar dekoravimo siūlę. Viską nustatysite greitai ir paprastai ir Jūsų siuvimo mašina atliks viską be priekaištu. Dekoruokite savo gaminius išskirtinėmis dekoracijomis, bet atlikite įvairiausias siuvimo kombinacijas. O gal norite tiesiog išsiuvinėti vaiko inicialus ar vardą? Tokiu atveju mašinoje rasite net 4-ris alfabetus su raidėmis ir skaičiais.
 • Sensorinis ekranas
  Mašina su sensoriniu LCD ekranu 64 х 48 mm, kuriame matysite pilną operaciją apie pasirinktą operaciją ir rekomenduojamus nustatymos jos atlikimui. Paprastas ir lengvas valdymas specialiu lietimui pritaikytu valdikliu. Mašina pasirinkus tam tikrą operaciją pati viską nustato rekomenduodama kaip reikia siūti vieną ar kitą siūlę, bet jei Jūs norite, visada galite pasirinkti parametrus pagal savo poreikius.
 • Sensorinė patentuota sagų kilpos apsiuvimo sistema
  Kaip ir visuose kituose švedų gamintojo  Husqvarna VIKING Opal serijos mašinose taip ir Husqvarna VIKING Opal 670 į mašinos komplektaciją įeina unikali speciali sensorinė prispaudimo pėdelė kurios neturi nei vienas kitas gamintojas. Specialios technologijos dėka siuvimo mašina atlieka nepaprastai gražias sagų kilputes, kurių kokybė nustebins Jus. Sagų kilputės ilgis prieš siuvant nurodomas mašinos meniu ir daugiau jokių rūpesčių.
 • 8-ios atminties celės iki 20-ies saugomų simbolių

  Jūs šioje mašinoje galite išsisaugoti kiekvienoje atminties celėje net iki 20-ies siuvimo simbolių. Tai reiškia, kad Jūs galite pasirinkti siūles taip, kad mašina išsiuvinėjusi viena elementą po jo siuvinės kitą ir t.t. Tokiu atveju siūlės gausisi išskirtinės ir individualios.

  Lygiai taip pat galite sudėlioti vardus ar skaičių sekas. Tieisog nuostabu ir begalo daug laisvės kūrybai.

 • Padidinta darbo zonos platforma didelių projektų atlikimui
  Net 20 cm darbo zona leis siūti visokiausiu gabaritų gaminius labai patogiai. Siūkite užuolaidas, pledus, lovų užtiesalus ar atlikte striukės ar džinsų remontą. Tokia didelė darbo zona leis siūti bet ką - nuo didžiausių iki mažiausių gaminių, nes Huswarna VIKING Opal alkūnės platforma taip pat viena ilgiausių tarpe visų gaminamų siuvimo mašinų. Taip pat tokia patogi ir didelė darbo zono suteiks privalumų atliekant laisvo siuvinėjimo - kviltingo darbus.
 • Horizontali specialios technologijos antivibracinė šaudyklės sistema ir patentuota adatų plokštelės tvirtinamos be varžtu sistema

  Visos Husqvarna VIKING Opal serijos mašinos gaminamos tik su naujausios technologijos antivibracine šaudyklės sitema. Tai pati pažangiausia šaudklės sistema, kokia tik šiuo metu gaminamas. Šiso šaudyklės dėa siuvimo mašina siuva tyliai, švelniai be vibracijos, nes šaudyklė sukasi pilnu ratu, kaip pramonės mašinose.

  Taip pat unikali šių mašinų technologija įdiegta adatų plokštelėje, kuri tvirtinama be varžtų sistemos. Norint pakeisti adatų plokštelę į tiesių siūlių siuvimui skirtą adatų plokštelę nereikia sukti jokių varžtų. Jūs tiesiog atsuktuvėliu pakeliate plokštelės kraštą ir ji atšoka. Taip pat toks plokštelės tvirtinimas leidžia atlikti greitą mašinos priežiūrą ir valymą.

 • Ryškus net kelių taškų zoninis LED pašvietimas ir automatinis siūlų įtempimas parenkamas pagal audinio storį

  Nepaprastai ryškus trijų zonų LED apšvietimas leis visada siūti su didžiausiu komfortu, o unikali siūlų įtempimo sistema parenkant automatiškai optimalų siūlų įtempimą pagal esantį audinį po prispaudimo pėdele. Jei mašinos parinktas parametras Jūsų netenkina, visada galite jį koreguoti ir patys. Prispaudimo pėdelės pakėlimas Husqvarna VIKING Opal siuvimo mašinose yra vienas aukščiasiu buitinių siuvimo mašinų tarpe.

  Be jokios abejonės mašinoje integruotas ir siūlo į adatą mechanizmas, kurio dėka greitai ir be vargo įversite siūlą į adatą.

 • Patogios funkcijos
  Specialus sensorius Jus visada įspės apie tai, kad reikia keisti siūlo ritę apačioje, nes jis matys besibaigiantį siūlą, automatinis siūlų nukirpimas leis užbaigti siuvimą su trumpai nukirptais siūlų galiukais, taškinis įtvirtis bus tiesiog net nepastebimas, siūlo įvėrimo sistema į adatą, apsaugos funkcija siuvant dviguba adatą, siuvimas nenaudojant greičio paminos-pedalo, papildomas reguliavimas greičio ir adatos dūrimo jėgos, adatos pozicionavimo sistema, liniuotė ant siuvimo mašinos korpuso ir dar begalė kitų puikių šios siuvimo mašinos savybių, kurių net neįmanoma išvardyti dėl jų gausos paverčia Husqvarna VIKING Opal 670 siuvimo mašiną daug pranašesne lyginant su visų kitų panašios kainos kategorijoje esančių gamintojų siuvimo mašinomis. Jūs tik pabande su šią mašiną pasiūti suprasite, kad jai tiesiog nėra lygių.
 • Išskirtinis su niekuom nesumaišomas mašinos dizainas, sunki ir stabili konstrukcija, absoliučiai negendantis visų mašinų mechanizmų darbas garantuos Jums puikų ir patikmą partnerį daugeliui metų visuose Jūsų projektuose.
 • Papildomas siūlų stovas bet kokio dydžio ritėms
  Prie Husqvarna VIKING Opal serijos mašinų galite taip pat įsigyti ir papildomą siūlų stovą skirtą bet kokio dydžio siūlų ričių naudojimui. Naudokite pramoninio tipo siūlus nuo šiol be jokių apribojimų.
   
  Siūlų stovo kaina 14€.
 • Greito keitimo adatų plokštelė tiesių siūlių siuvimui tvirtinama be varžų
  Taip pat rekomenduojame prie šios mašinos įsigyti specialią greitai keičiama be tvirtinimo varžtų adatų plokštelę tiesių siūlių siuvimui. Naudojant šią plokštelę tiesios siūlės bus lygesnės ir grąžesnės.
   
  Plokštelės kaina 25€.
 • Patogus ir informatyvus visų operacijų išsamus gidas
  Husqvarna VIKING Opal™ serijos siuvimo mašinų viršutinė dalis atverčiama siuvimo metu ir joje puikiai matomą visų operacijų gama, kurias galite atlikti su pasirinktu modeliu. Jums nereikia ieškoti kur kokia operaciją randasi, nes jas visas matote kaip ant delno ir Jums tereikia pasirinkti reikiamą. 
 • Husqvarna VIKING Opal™ 670 - viena perkamiausiu ir populiariausiu siuvimo mašinų
  Husqvarna VIKING Opal™ 670 viena labiausiai parduodamu siuvimo mašinų pasaulyje. Tai labai populiari siuvimo mašina, nes yra užtikrintai pelniusi pirkėjų pasitikėjimą savo patikimumu ir puikiomis techninėmis charakteristikomis, o lyginant kainos santykį su kokybę, Opal modeliams tiesiog nėra lygių.
 • Papildomai įsigyjamas staliukas darbo zonos išplėtimui - kaina 55€

  Įsigykite unikalų papildomą staliuką darbo zonos išpletimui ir suteikite dar daugiau galimybių šiai siuvimo mašinai. Specialus unikalios konstrukcijos staliukas turi specialius tvirtinimo taškus mašinos korpuse ir atrodo tiesiog kabo ore. Tokiu būdu siuvant didelius gaminius juos galima tiesiog patogiai padėti po stalelio konstrukcija, nes ji neturi atraminių kojelių kaip kitų gamintojų pristatomuose staliukuose.

 • Gausi standartinė mašinos priedų komplektacija
  Pamina-pedalas su elektroninių valdymu
  Maitinimo laidas
  Kietas mašinos saugojimo dėklas
  Standartinė siuvimo pėdelė A
  Dekoratyvinių siūlių siuvimo pėdelė B
  Sagų kilpų apsiuvimo pėdelė C
  Paslėpto dygsnio siuvimo pėdelė D
  Užtrauktuko siuvimo pėdelė E
  Overlokinė krašto apmėtymo pėdelė J
  Sensorinė prispaudimo pėdelė automatinių kilpų apsiuvimui
  Tefloninės paklijavimo juostelės
  Mikštos tarpinės siūlų ritėms 2vnt.
  Atsuktuvas
  Ardiklis
  Šluotelė
  Siūlų ritės fiksatorius didelis 
  Siūlų ritės fiksatorius vidutinis
  Siūlų ritės fiksatorius mažas
  Ritės 5vnt.
  Adatos
 • Husqvarna VIKING Opal™ 670 siuvamų audinių diapazonas
  Labai lengvi audiniai 
  Lengvi audiniai
  Vidutiniai ir sunkesni audniai 
  Sunkūs audiniai 
  Trikotažas 
  Plona ir vidutinė oda, dirbtinė oda
   
 • Japoniški aukščiausios kokybės siūlai Fujix 
  Jei jau siuvate su aukščiausios kokybės pažangiausių technologijų siuvimo mašina, tokia kaip Husqvarna VIKING Opal™, mes vienareikšmiškai rekomenduojame Jums rinktis ir pačios aukščiasios kokybės Japonijoje pagamintus siūlus Fujix, kurių asortimentas pas mus labai didelis. Tiesiog paspauskite ant Fujix siūlų nuotraukos ir rinkitės iš asortimento viską kas tik yra gaminama geriausia, nes Fujix siūlai tai daugiau negu 100-to metų patirtis siūlų gamybos srityje. Tai siūlai, kurie yra sertifikuoti visame pasaulyje, nes gamybos metu nenaudojamos žmogui ir gamtai  kenksmingos medžiagos. 
 • Husqvarna VIKING Opal™ serijos siuvimo mašinų palyginimas
  Palyginkite visas Husqvarna VIKING Opal™ serijos siuvimo mašinas ir išsirinkite Jums patį tinkamiausią modelį.
 • Husqvarna VIKING Opal™ instrukcija
  Parsisiųskite Husqvarna VIKING Opal™ 650/670 instrukciją ir dar labiau susipažinkite su šiomis mašinomis.
 • Husqvarna VIKING Opal™ 670 techninių charakteristikų brošiūra
  Atsisųskite šios mašinos techninių charakteristikų brošiūrą.
 • Husqvarna VIKING Opal brošiūra
  Peržiūrėkite paspaude ant nuotraukos Opal siuvimo mašinų brošiūrą ir dar geriau susipažinkite su šiomis puikiomis siuvimo mašinomis.
 • Husqvarna VIKING papildomų priedų ir aksesuarų katalogas