Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q

Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q

Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q

Firma: Husqvarna VIKING
Prekės kodas: Brilliance 75Q
Garantija:
36 mėn
Kaina: 1,199.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Siuvimo mašina Husqvarna VIKING Brilliance 75Q tai tiesiog technologijų šedevras. Tokių technologijų nerasite niekur, kadangi jos unikalios ir išskirtinės. Tai viena geriausiu siuvimo mašinų rinkoje šiuo metu.

Mašina aprūpinta tokiomis unikaliomis ir išskirtinėmis funkcijomis, kaip siuvimo gidas Sewing Advisor ir senosoriaus sistema Exclusive Sensor System, kuri suteikia išskirtinį audinių transportavimą siuvimo metu. Visas valdymas atliekamas sensoriniame spalvotame ekrane, kuriame rodoma pilna informacija apie pasirinktą operaciją, dygsnio pločio ir ilgio nustatymos, prispaudimo pedelės tipą, jos spaudimo į audinį stiprumą, siūlų įtempimo nustatymus. Didelis mašinos funkcionalumas su unikaliomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinis prispaudimo pėdelės pakėlimas specialaus varikliuko pagalba, pilnai automatinis siūlų nukirpimas darbo pabaigoje, išskirtinės kokybės siuvimo siūlės, labai stabilus ir tylus mašinos veikimas tiesiog paverčia šią mašiną išskirtine ir nepalyginamai pranašesne lyginant su kitų gamintojų panašios kainos kategorijos mašinomis. 

Mašina komplektuojama su labai gausia papildomų prispaudimo pėdelių komplektaciją, net 25cm didelė siuvimo mašinos darbo platforma leis užsiimti kurybą be jokių apribojimų, o siuvimas su šia mašina taps Jūsų mėgstamiausiu užsiėmimu.

Siuvimo mašinos Husqvarna VIKING Brilliance 75Q savybės:

EXCLUSIVE SENSOR SYSTEM™
 
Unikali patentuota sensorių sistema EXCLUSIVE SENSOR SYSTEM™ nustato siuvamo audinio storį po prispaudimo pėdele ir automatiškai nustato prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį jėgą, siūlo įtempimą ir jo padavimą tam, kad siūlė būtu tiesiog ideali. Šios sistemos nerasite nei vienoje kitoje siuvimo mašinoje.
Taip pat šioje mašinoje idiegta ir automatinė sensorinė perspėjimo sistema apie besibaigiantį siūlą apatinėje ritėje.
​----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Exclusive SEWING ADVISOR®
 

Firminis ekskliuzyvinis išskirtinis siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® , kurio nerasite jokio kito gamintojo mašinose, suteikia neįtikėtiną patogumą siuvant.

Mašinos meniu pasirenkate medžiagos tipą kurį norite siūti ir siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® pats atlieka visus nustatymus mašinoje, parodo kokią prispaudimo pėdelę turite naudoti ir kokio tipo adatą pasirinkti. Ir tai dar ne viskas.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Horizontali specialios technologijos antivibracinė šaudyklės sistema ir patentuota adatų plokštelės tvirtinamos be varžtu sistema

Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q serijos siuvimo mašinos turi naujausios technologijos antivibracinę šaudyklės sitemą. Tai pati pažangiausia šaudklės sistema, kokia tik šiuo metu gaminamas. Šiso šaudyklės dėa siuvimo mašina siuva tyliai, švelniai be vibracijos, nes šaudyklė sukasi pilnu ratu, kaip pramonės mašinose.

Taip pat unikali šių mašinų technologija įdiegta adatų plokštelėje, kuri tvirtinama be varžtų sistemos. Norint pakeisti adatų plokštelę į tiesių siūlių siuvimui skirtą adatų plokštelę nereikia sukti jokių varžtų. Jūs tiesiog atsuktuvėliu pakeliate plokštelės kraštą ir ji atšoka. Taip pat toks plokštelės tvirtinimas leidžia atlikti greitą mašinos priežiūrą ir valymą.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Puikios ir labai vertingos funkcijos

Ryškus net kelių taškų zoninis LED pašvietimas, elektroninis automatinis pėdelės pakėlimas ir automatinis siūlų įtempimas parenkamas pagal audinio storį

Nepaprastai patogi funkciją apie kurią suprasite tik ją pasinaudoja. Jūsų siuvimo mašina pati automatiškai pakels prispaudimo pėdelę ir Jums nebereikės kiekvieną karta rankine svirtimi ją kelti. Tokias funkcijas turi tik labai nedaugelis siuvimo mašinų. Taip pat ir unikali siūlų įtempimo sistema parenkant automatiškai optimalų siūlų įtempimą pagal esantį audinį po prispaudimo pėdele. Jei mašinos parinktas parametras Jūsų netenkina, visada galite jį koreguoti ir patys.

Be jokios abejonės mašinoje integruotas ir siūlo į adatą mechanizmas, kurio dėka greitai ir be vargo įversite siūlą į adatą.

Siuvant bet kokią siūlę naudokite laisvo audinio prastūmimo techniką, kuria aprūpinta ši unikali siuvimo mašina. 
 Start/Stop leidžia siūti labai patogiai išlaikant nuolatos pastovų siuvimo greitį nenaudojant siuvimo mašinos paminos-pedalo.
Labai didelė darbo zona leis siūti didelių gabaritų gaminius be jokių problemų ir apribojimų.
Siūlų nukirpimo automatinė sistema integruota mašinoje dar labiau suteiks laisvės ir patogumo siuvant.
​----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

215-lika siuvimo operacijų arba 574 įskaitant visas raides, skaičius ir kitas operacijas

Rinkitės greitai ir patogiai bet kokią reikiama darbinę ar dekoravimo siūlę. O gal norite tiesiog išsiuvinėti vaiko inicialus ar vardą? Tokiu atveju mašinoje rasite net 4-ris alfabetus su raidėmis ir skaičiais, kurių tarpe japonų ir rusų alfabetai.

​----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sensorinė patentuota sagų kilpos apsiuvimo sistema

Į šios mašinos komplektaciją įeina unikali speciali sensorinė prispaudimo pėdelė, kurios neturi nei vienas kitas gamintojas. Specialios technologijos dėka, siuvimo mašina atlieka nepaprastai gražias sagų kilputes, kurių kokybė nustebins Jus. Sagų kilputės ilgis prieš siuvant nurodomas mašinos meniu ir daugiau jokių rūpesčių.

​----------------------------------------------------------------------------------------------------

Speciali patenduota audinių prastūmimo ir transportavimo technologija
 
Siūkite bet kokias siūles, dekoruokite ar atlikite sudėtingiausius kviltingo darbus - ši siuvimo mašina preciziškai tiksliai atliks siuvimą dėka patentuotos audinio prastūmimo sistemos, kuri veikia išskirtinai tiksliai ir patikimai.
​----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Padidinta darbo zonos platforma

Net 25 cm darbo zona leis siūti visokiausiu gabaritų gaminius labai patogiai. Taip pat tokia patogi ir didelė darbo zono suteiks privalumų atliekant laisvo siuvinėjimo - kviltingo darbus.

Nuėmus alkūnės platformą alkūnės matmenys taip pat išskirtiniai - (ilgis/apimtis) - 17,5/26,5 сm. Tai reiškia, kad siūti sudėtingose vietose bus paprasta ir lengva.

​----------------------------------------------------------------------------------------------------

Profesionaliai atliekamos tiesios siūlės
 
Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q mašinos komplektacijoje rasite ir specialią greitai keičiama be tvirtinimo varžtų adatų plokštelę tiesių siūlių siuvimui. Naudojant šią plokštelę tiesios siūlės bus lygesnės ir grąžesnės.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Papildomai įsigyjamas staliukas darbo zonos išplėtimui

Įsigykite unikalų papildomą staliuką darbo zonos išpletimui ir suteikite dar daugiau galimybių šiai siuvimo mašinai. Specialus unikalios konstrukcijos staliukas turi specialius tvirtinimo taškus ir atrodo tiesiog kabo ore. Tokiu būdu siuvant didelius gaminius juos galima tiesiog patogiai padėti po stalelio konstrukcija, nes ji neturi atraminių kojelių kaip kitų gamintojų pristatomi staliukai.

Pristatomo staliuko kaina 55€.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

              

Papildomas siūlų stovas bet kokio dydžio ritėms

Prie Husqvarna VIKING Opal serijos mašinų galite taip pat įsigyti ir papildomą siūlų stovą skirtą bet kokio dydžio siūlų ričių naudojimui. Naudokite pramoninio tipo siūlus nuo šiol be jokių apribojimų.
 
Siūlų stovo kaina 14€.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 

              

8-ių pramoninio tipo ričių stovas dideliems projektams

Jei Jūsų darbų apimtys didesnės prie šios mašinos galite įsigyti 8-ių pramoninio tipo siūlų ričių stovą.
 
8-nių siūlų stovo kaina 35€.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Siuvamų audinių diapazonas:
 
Labai lengvi audiniai 
Lengvi audiniai
Vidutiniai ir sunkesni audniai 
Sunkūs audiniai 
Trikotažas 
Plona ir vidutinė oda, dirbtinė oda, dermantinas
 
Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q techninės charakteristikos:
 
Horizontali pilno apsisukimo antvibracinė šaudyklės sistema
Eksliuzyvinė patentuota dygsnio atlikimo technikos technologija EXCLUSIVE STITCH TECHNIQUES
Maksimalus siūlės plotis - 7 mm su išskirtine patentuota šoninio siuvimo sistema leidžianti išgauti delkoratyvinių siūlių plotį net iki 54mm SIDE-MOTION SEWINGSIDE-MOTION SEWING
Maksimalus siūlės ilgis - 6 mm
Operacijų skaičius - 460 iki 54mm pločio
Automatinė siūlų nukirpimo sistema
Automatinė patentuota siūlų įtempimo reguliavimo sistema ELECTRONIC SELF-ADJUSTING THREAD TENSION
Laisvo siuvinėjimo technologija FREE-MOTION WITH ANY STITCH
Automatinė sensorinė perspėjimo sistema apie besibaigiantį siūlą apatinėje ritėje
Sagų kilpų apsiuvimo variantai - 11 siuvimą atliekant sensorinės prispaudimo pėdelės pagalba nurodant sagų kilpos ilgį mašinos meniu (patentas) - The Sensor OneStep Buttonhole Foot
Patentuota sagų kilpų apsiuvimo sistema
Alfabetas - 4-rių rūšių kurių tarpe japonų ir rusų alfabetai
29-nios adatos pozicijos
Mašinos platformos ilgis - 25 сm
Alkūnės platformos matmenys (ilgis/apimtis) - 17,5/26,5 сm
Audinio transportavimo dantukų plotis - 17 mm
Prispaudimo pėdelės pakėlimo aukštis (normalus/maksimalus) - 7/10
Elektroninė adatos pradūrimo jėgos sistema - patentas
Papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
Adatos pozicionavimo viršus/apačia sistema
Siūlo įvėrimo į adatą sistema
Prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį reguliavimas
Naudojama galia - 90W
LED specialios technologijos kelių vietų ryški darbo zonos apšvietimo sistema
Automatinis ritės sustabdymas siūlų prisukimo pabaigoje 
Liniuotė ant siuvimo mašinos korpuso
Kietas plastikinis dėklas
Interaktyvus spalvotas ekranas 70x53mm valdomas specialiu valdymo pieštuku. Pasirinktos siūlės atvaizdavimas, dygsnio ilgio ir pločio parametrai, siūlo įtempimo rekomendacija, rekomenduojama prispaudimo pėdelė ir kita informacija
Unikalus siuvimo gidas (patentas)
20-ies celių atmintis su galimybe saugoti iki 40-ies funkcijų
Veidrodinis operacijų apvertimas 
Siuvimas be paminos-pedalo su START&STOP funkcija
Automatinis elektroninis prispaudimo pėdelės pakėlimas
Maksimalus siuvimo greitis 1050 dyg/min.
Adatų standarts -130/705H
Gamintojas - Husqvarna - Švedija
Garantija - 3 metai

Строчки Husqvarna Opal 650, 670, 690QHusqvarna VIKING Brilliance™ 75Q siuvimo siūlės

 
Standartinė Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q komplektacija:
 
Pamina-pedalas su elektroninių valdymu
Maitinimo laidas
Kietas mašinos saugojimo dėklas
Standartinė siuvimo pėdelė A
Dekoratyvinių siūlių siuvimo pėdelė B
Sagų kilpų apsiuvimo pėdelė C
Paslėpto dygsnio siuvimo pėdelė D
Užtrauktuko siuvimo pėdelė E
Slidi prispaudimo pėdelė H
Siuvinėjimo-aplikacijų prisiuvimo pėdelė R
Overlokinė pėdelė J
Graduota peltakio pėdelė P
Šoninio siuvimo pėdelė S
Sensorinė sagų kilpos apsiuvimo pėdelė 
Permatomas atvira siuvinėjimo pėdelė
Adatų plokštelė tiesių siūlių siuvimui
 
 

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS