Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q

Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q

Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q

Firma: Husqvarna VIKING
Prekės kodas: Brilliance 75Q
Garantija:
36 mėn
Kaina: 1,199.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Siuvimo mašina Husqvarna VIKING Brilliance 75Q tai tiesiog technologijų šedevras. Tokių technologijų nerasite niekur, kadangi jos unikalios ir išskirtinės. Tai viena geriausiu siuvimo mašinų rinkoje šiuo metu.

Mašina aprūpinta tokiomis unikaliomis ir išskirtinėmis funkcijomis, kaip siuvimo gidas Sewing Advisor ir senosoriaus sistema Exclusive Sensor System, kuri suteikia išskirtinį audinių transportavimą siuvimo metu. Visas valdymas atliekamas sensoriniame spalvotame ekrane, kuriame rodoma pilna informacija apie pasirinktą operaciją, dygsnio pločio ir ilgio nustatymos, prispaudimo pedelės tipą, jos spaudimo į audinį stiprumą, siūlų įtempimo nustatymus. Didelis mašinos funkcionalumas su unikaliomis funkcijomis, tokiomis kaip automatinis prispaudimo pėdelės pakėlimas specialaus varikliuko pagalba, pilnai automatinis siūlų nukirpimas darbo pabaigoje, išskirtinės kokybės siuvimo siūlės, labai stabilus ir tylus mašinos veikimas tiesiog paverčia šią mašiną išskirtine ir nepalyginamai pranašesne lyginant su kitų gamintojų panašios kainos kategorijos mašinomis. 

Mašina komplektuojama su labai gausia papildomų prispaudimo pėdelių komplektaciją, net 25cm didelė siuvimo mašinos darbo platforma leis užsiimti kurybą be jokių apribojimų, o siuvimas su šia mašina taps Jūsų mėgstamiausiu užsiėmimu.

Siuvimo mašinos Husqvarna VIKING Brilliance 75Q savybės:

 • Exclusive SENSOR SYSTEM™
  Unikali patentuota sensorių sistema EXCLUSIVE SENSOR SYSTEM™ nustato siuvamo audinio storį po prispaudimo pėdele ir automatiškai nustato prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį jėgą, siūlo įtempimą ir jo padavimą tam, kad siūlė būtu tiesiog ideali. Audinio transportavimo dantukai prisitaiko prie audinio storio ir stumia audinius idealiai tiksliai. Šios sistemos nerasite nei vienoje kitoje siuvimo mašinoje.
  Taip pat šioje mašinoje idiegta ir automatinė sensorinė perspėjimo sistema apie besibaigiantį siūlą apatinėje ritėje.
 • Exclusive SEWING ADVISOR®

  Ekskliuzyvinis siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® , kurio nerasite jokio kito gamintojo mašinose, suteikia neįtikėtiną patogumą siuvant.

  Prieš pradedant siūti mašinos meniu pasirenkate medžiagos tipą kurį norite siūti ir siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® pats atlieka visus nustatymus mašinoje, parodo kokią prispaudimo pėdelę turite naudoti ir kokio tipo adatą pasirinkti. Ir tai dar ne viskas - automatiškai parenkamas optimaliausias siūlės plotis bei dygsnio ilgis, pėdelės spaudimo į audinį intensyvumas, transportavimo dantukų aukštis, optimaliausias siuvamai operacijai siuvimo greitis, adatos dūrimo jėga, bei siūlų nukirpimo peilių eiga.

 • Pažangiausia šaudyklės sistema ir unikalios konstrukcijos adatų plokštelės

  Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q serijos siuvimo mašinos turi naujausios technologijos antivibracinę šaudyklės sitemą. Tai pati pažangiausia šaudklės sistema, kokia tik šiuo metu gaminama. Šios šaudyklės dėka siuvimo mašina siuva tyliai, švelniai, be vibracijos, nes šaudyklė sukasi pilnu ratu, kaip pramonės mašinose.

  Taip pat unikali šių mašinų technologija įdiegta adatų plokštelėje, kuri tvirtinama be varžtų sistemos. Norint pakeisti adatų plokštelę į tiesių siūlių siuvimui skirtą adatų plokštelę nereikia sukti jokių varžtų. Jūs tiesiog atsuktuvėliu pakeliate plokštelės kraštą ir ji atšoka. Taip pat toks plokštelės tvirtinimas leidžia atlikti greitą mašinos priežiūrą ir valymą.

 • Puikios ir labai vertingos funkcijos

  Ryškus net kelių taškų zoninis LED pašvietimas, automatinis siūlų įtempimas parenkamas pagal audinio storį.

   Siūlų įtempimo sistema parenkant automatiškai optimalų siūlų įtempimą pagal esantį audinį po prispaudimo pėdele. Jei mašinos parinktas parametras Jūsų netenkina, visada galite jį koreguoti ir patys.

  Be jokios abejonės mašinoje integruotas ir siūlo įvėrimo į adatą mechanizmas, kurio dėka greitai ir be vargo įversite siūlą į adatą.

  Siuvant bet kokią siūlę naudokite laisvo audinio prastūmimo techniką, kuria aprūpinta ši unikali siuvimo mašina. 
   Start/Stop leidžia siūti labai patogiai išlaikant nuolatos pastovų siuvimo greitį nenaudojant siuvimo mašinos paminos-pedalo.
   
 • Papildomas siūlų stovas bet kokio dydžio ritėms
  Prie Husqvarna VIKING Opal serijos mašinų galite taip pat įsigyti ir papildomą siūlų stovą skirtą bet kokio dydžio siūlų ričių naudojimui. Naudokite pramoninio tipo siūlus nuo šiol be jokių apribojimų.
   
  Siūlų stovo kaina 16€.
 • Sensorinė patentuota sagų kilpos apsiuvimo sistema
  Į šios mašinos komplektaciją įeina unikali speciali sensorinė prispaudimo pėdelė, kurios neturi nei vienas kitas gamintojas. Specialios technologijos dėka, siuvimo mašina atlieka nepaprastai gražias sagų kilputes, kurių kokybė nustebins Jus. Sagų kilputės ilgis prieš siuvant nurodomas mašinos meniu ir daugiau jokių rūpesčių. Siūlų nukirpimo automatinė sistema integruota mašinoje dar labiau suteiks laisvės ir patogumo siuvant.
 • Automatinė elektroninė pėdelės paklėimo sistema
  Nepaprastai patogi funkciją apie kurią suprasite tik ją pasinaudoja. Jūsų siuvimo mašina pati automatiškai pakels prispaudimo pėdelę ir Jums nebereikės kiekvieną karta rankine svirtimi ją kelti. Tokias funkcijas turi tik labai nedaugelis siuvimo mašinų. Šioje mašinoje prispaudimo pėdelė pakleiama ir nuleidžiama elektroninio variklio pagalba, o ne rankine svirtimi. automatiškai. Mašina tai padarys automatiškai tiek pradedant siūti, tiek ir baigiant.
 • Padidinta darbo zonos platforma

  Net 25 cm darbo zona leis siūti visokiausių gabaritų gaminius labai patogiai. Taip pat tokia patogi ir didelė darbo zono suteiks privalumų atliekant laisvo siuvinėjimo - kviltingo darbus. 

  Nuėmus alkūnės platformą alkūnės matmenys taip pat išskirtiniai - (ilgis/apimtis) - 17,5/26,5 сm. Tai reiškia, kad siūti sudėtingose vietose bus paprasta ir lengva.

 • Profesionaliai atliekamos tiesios siūlės
  Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q mašinos komplektacijoje rasite ir specialią greitai keičiama be tvirtinimo varžtų adatų plokštelę tiesių siūlių siuvimui. Naudojant šią plokštelę tiesios siūlės bus lygesnės ir grąžesnės, nes mašinos plokštelė neturi didelės kiaurymės ir yra tokia, kaip tiesiasiūlėse pramoninėse mašinose. Tai labai aktualu siuvant labai plonus audinius, tokius kaip šilkas, tiūlis, trikotažas ir kiti audiniai.
 • Papildomai įsigyjamas staliukas darbo zonos išplėtimui

  Įsigykite unikalų papildomą staliuką darbo zonos išpletimui ir suteikite dar daugiau galimybių šiai siuvimo mašinai. Specialus unikalios konstrukcijos staliukas turi specialius tvirtinimo taškus ir atrodo tiesiog kabo ore. Tokiu būdu siuvant didelius gaminius juos galima tiesiog patogiai padėti po stalelio konstrukcija, nes ji neturi atraminių kojelių kaip kitų gamintojų pristatomi staliukai.

  Pristatomo staliuko kaina 55€.

 • 460 siuvimo operacijų ir 4-ri alfabetai 
  Rinkitės greitai ir patogiai bet kokią reikiama darbinę ar dekoravimo siūlę. O gal norite tiesiog išsiuvinėti vaiko inicialus ar vardą? Tokiu atveju mašinoje rasite net 4-ris alfabetus su raidėmis ir skaičiais, kurių tarpe japonų ir rusų alfabetai.
  Dekoratyvinių siūlių pasirinkimas be galo didelis ir negana to, Jūs netgi galite kombinuoti šių siūlių seką patys pasirinkdami savo siuvinėjimo dekorus.
 • 8-ių pramoninio tipo ričių stovas dideliems projektams
  Jei Jūsų darbų apimtys didesnės prie šios mašinos galite įsigyti 8-ių pramoninio tipo siūlų ričių stovą.
  Tokiu atveju Jūs galėsite naudoti visokių dydžių siūlų rites, kas labai patogu ir praktiška.
   
  8-nių siūlų stovo kaina 35€.
   
 • Husqvarna VIKING Brilliance brošiūra
 • Husqvarna VIKING siuvimo mašinų pridų katalogas
 
Siuvamų audinių diapazonas:
 
Labai lengvi audiniai 
Lengvi audiniai
Vidutiniai ir sunkesni audniai 
Sunkūs audiniai 
Trikotažas 
Plona ir vidutinė oda, dirbtinė oda, dermantinas
 
Husqvarna VIKING Brilliance™ 75Q techninės charakteristikos:
 
Horizontali pilno apsisukimo antivibracinė šaudyklės sistema
Exclusive SEWING ADVISOR® 
Exclusive HUSQVARNA VIKING® patentuota dygsnio atlikimo technikos technologija , įskaitant Dimensional Stitches (patented) ir Theme Stitches
Exclusive SENSOR SYSTEM™ technology
Maksimalus siūlės plotis - 7 mm su išskirtine patentuota šoninio siuvimo sistema leidžianti išgauti dekoratyvinių siūlių plotį net iki 54mm SIDE-MOTION SEWINGSIDE-MOTION SEWING
Maksimalus siūlės ilgis - 6 mm
Operacijų skaičius - 460 operacijų 19-ikoje kategorijų su galimybę kai kurias atlikti net iki 54mm pločio
4-rių rūšių alfabetai su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis bei skaičiais
Automatinė siūlų nukirpimo sistema
Tiesių siūlių siuvimo adatų plokštelės sensorius neleidžiantis įjungti neteisingų funkcijų
Automatinė patentuota siūlų įtempimo reguliavimo sistema ELECTRONIC SELF-ADJUSTING THREAD TENSION
Laisvo siuvinėjimo technologija FREE-MOTION WITH ANY STITCH
Automatinė sensorinė perspėjimo sistema apie besibaigiantį siūlą apatinėje ritėje
Apsaugos sistema siuvant dviguba adatą
Laisvo siuvinėjimo - kviltingo operacijos
Sagų kilpų apsiuvimo variantai - 11 siuvimą atliekant sensorinės prispaudimo pėdelės pagalba nurodant sagų kilpos ilgį
29-vynios adatos pozicijos
Dygsnio pozicijos išlaikymas
Tiesioginis siūlų prisukimas per adatą į naują ritę - nereikia išverti siūlo iš adatos
24-ios atminties funkcijos išsaugomos "My Stitches" atmintyje
70x53mm interaktyvus spalvotas liečiamas LCD ekranas, kurio rezoliucija 320x240
Didelė darbo zona - 10" arba 250mm nuo adatos iki mašinos korpuso vidinės dalies
Integruotas siūlo įvėrimo mechanizmas į adatą
LED darbo zonos kelių apšvietimo šviestuvų sistema
Pagalbos funkcija LCD ekrane
Adatos pozicionavimo sistema, Start&Stop siuvimo funkcija, fiksavimo funkcija
USB lizdas
Kietas plastikinis dėklas mašinos saugojimui
LCD ekrano valdymo pieštukas
Mašinos programininės įrangos atnaujinimo galimybė
11 skirtingų kabos pasirinkimų mašinos meniu - danų, olandų, anglų, suomių, prancūzų, vokiečių, italų, norvegų, rusų, ispanų ir švedų kalbomis
12-ka prispaudimo pėdelių mašinos standartinėje komplektacijoje
Mašinos dizainas ir inžinieriniai sprendimai, projektavaimas ir testavimas atlikti Švedijoje, Husqvarna gamykloje
 

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS