ELNA eXcellence 710

ELNA eXcellence 710

ELNA eXcellence 710

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXcellence 710
Garantija:
36 mėn
Kaina: 1,349.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

ELNA eXcellence 710 siuvimo mašina skirta profesionalams. Profesionali, greitaeigė, automatizuota, sunkios konstrukcijos korpusu kompiuterinė siuvimo mašina, kurią dabar galite turėti savo namuose ir jos pagalba įgyvendinti savo fantazijas ir kurti nuostabius kūrynius. Šios mašinos siuvimo greitis ir techninės charakteristikos prilygsta pramoninei siuvimo mašinai, tačiau operacijų kiekiu ir siuvimo komfortu ji žymiai pranašesnė už bet kurią pramoninę siuvimo mašiną. Ši mašina leidžia dirbti su didžiausiu komfortu visuose būtiniausiose siuvimo operacijose - kviltingo, dekoratyvinio siuvinėjimo, odos ir kitų sunkių medžiagų siuvime. Naudojant originalią viršutinių audinių transportavimo sistemą Jūs nesusidursite su jokiomis neįveikiamomis užduotimis, nes šios savybės dėka siūti bus nepaprastai lengva ir paprasta. Su šia mašina galima kurti savo dekoratyvinių siūlių variantus ir juos išsisaugoti mašinos atmintyje, o tai, kad mašina gali atlikti net iki 9mm pločio zig zag funkciją Jūsų dekoratyvinės siūlės ar sagų kilpos atrodys išskirtinės ir daug gražesnės negu siuvant su bet kokia kita mašina. 

ELNA eXcellence 710 turi originalią viršutinio audinio transportavimo sistemą, kuri padaro šią mašiną daug pranašesnę už visas kitas buitines siuvimo mašinas. Dabar darbas su sudėtingais audiniais Jums taps dižiausiu malonumu. Viskas bus atliekama daug greičiau ir kokybiškiau. Jums nebeatrodys sunku siūti ilgus atstumus, kadangi šios mašinos greitis yra didžiausias iš visų buitinių siuvimo mašinų - net iki 1200dyg/min.

 

ELNA eXcellence 710 savybės:
 

Viena pažangiausiu ir naujausiu ELNA siuvimo mašinų eXcelence 710. Su šia mašina visi Jūsų projektai bus atlikti greitai ir labai kokybiškai.

 • Patentuota adatų plokštelės keitimo sistema
  Išskirtinė šios mašinos savybė - patentuota adatų plokštelės keitimo sistema.
  Adatų plokštelė skirtingai negu kitų gamintojų modeliuose turi specialią be varžtų tvirtinimo sistemą ir labai greitai pakeičiama tiesiog papspaudus svirtį, o po to spustelėjus plokštelę atgal į vietą. Plokštelė keičiama į specialią adatų plokštelę, kuri yra skirta siūti tiesias siūles. Tokiu atveju mašina pakeitus standartinę adatų plokštelę į tiesios siūlės adatų plokštelę pavirsta pramoninę siuvimo mašina ir siūlių kokybė siuvant tiesias siūles ant kokios rūšies audinių yra ideali.
 • Papildoma pėdelės pakėlimo sistema
  Kaip ir pramonės mašinose pėdelės pakėlimas gali būti atliekamas ir naudojant pakėlimo svirtį koja. Tokiu atveju Jūsų rankos visada laisvos ir siūti Jums yra daug patogiau, o pėdelės pakėlimas su kojine svirtimi atliekamas aukščiau ir lengviau.
 • Padidintas pėdelės pakėlimo aukštis
  Dar nei viena jokia buitinė siuvimo mašina neturėjo iki šiol tokio aukšto pėdelės pakėlimo. 
  ELNA eXcellence 720PRO unikali - pėdelės pakėlimas šioje mašinoje toks didelis, kad tikrai neturėsite problemų siuvant net ir storiausius gaminius.
 • Papildoma audinio transportavimo sistema
  Speciali ELNA viršutinė audinio transportavimo sistema - jokių problemų siuvant bet ką.
  Nesvarbu ar tai būtu plonas slidus šilkas ar storas kelių sluoksnių džinsas. Siuvate lengvai ir paprastai, o rezultatas visada tik idealus.
 • Informatyvus LCD ekranas
  Puikus, aiškus LCD ekranas, kuriame matysite visą informaciją apie siuvama operaciją, dygsnio ilgį, plotį, pasirenkama prispaudimo pėdelę ir t.t.
  Mašinos galimybės leidžia išsisaugoti savo sukurtas dekoratyvines siūles ar kitus nustatymus.
 • Viena didžiausiu darbo zonos platformu
  ELNA eXcellence 710 turi labai didelę darbo zonos platformą: darbo zonos platformos ilgis net 280mm, o atstumas nuo darbo zonos platformos iki viršutinės korpuso dalies 120mm. Visa tai užtikrina komfortabilų darbą siuvant bet kokios apimties gaminius ar tai būtų užuolaidos, ar dideli lovų užtiesalai, o esant reikalui dar labiau išplėsti darbo zoną, į standartinę komplektaciją pridedamas papildomas pristatomas staliukas.
 • Didelių ričių siūlų stovas

  Papildomai isigyjamas dviejų didelių siūlų ričių stovas leis naudoti bet kokio dydžio siūlų rites - tiek buitines, tiek ir pramonines dideles.        Stovo kaina 35€.

 • Padidinta greičio pamina su galimybe prijungti atskirą siūlo nukirpimo paminą

  Prie šios mašinos kaip papildomą priedą galite įsigyti ir atskirą paminą-pedalą siūlo nukirpimo operacijai atlikti. Šis priedas parsiduoda kartu su rėmeliu, prie kurio tvirtinamas pagrindinis mašinos pedalas. Siuvant su mašina šalia visada turite atskirą paminą, kurią nuspaudus atliekamas siūlų nukirpimas.

  Siūlų nukirpimo paminos su rėmeliu kaina 45€.

 • Papildomas stalas

  Kad būtų dar patogiau siūti su šia fantastiška mašina, Jūs turite galimybę užsisakyti papildomą originalų ELNA stalą, kuris yra itin patogus, išskirtinio dizaino, bei paverčia Jūsų darbo vietą nepaprastai patogia ir komfortabilia.

  Originalaus ELNA stalo kaina 349€.

  Stalčius matomas nuotraukoje prie stalo užsakomas atskirai ir į komplektą neįeina. Stalčiaus su rėmu kaina 99€.

Papildomų ELNA priedų katalogas
 
Techninės charakteristikos:
 
Operacijų skaičius 170 + 3 alfabetai (europietiškas, rusiškas, japoniškas), o taip pat dekoratyvinės, kviltingo siūlės, 4 šriftų raidžių ir skaičių monogramos, 10 rūšių automatinis kilpos apsiuvimas
pats didžiausias siuvimo greitis buitinių siuvimo mašinų tarpe - 1000dyg/min
viena didžiausiu darbo zonos platformu tarpe visų buitinių siuvimo mašinų 280 x 120mm
originali patentuota ELNA viršutinio audinio transportavimo sistema
automatinis programuojamas siūlo nukirpimas baigus siūti siūlę
adatos pozicijos nustatymas - 91
galimybė prisukti siūlų špulytę siuvimo metu - nepriklausoma ritės prisukimo sistema
greičio reguliavimo svirtelė ant mašinos korpuso
švelnus greičio reguliavimas
START&STOP funkcija, leidžianti siūti be pedalo
programuojamas veidrodinio efekto siūlių vaizdas
3 variantai imituojantys rankų darbo kviltingą, tame tarpe SUPER kviltingas kurio ilgis 5mm
informacinis LCD ekranas (25,5 x 68 mm)
5-kių LED šviestuvų darbo zonos apšvietimo sistema 3-juose taškuose
pėdelės pakėlimo galimybė kojos (kelio) pagalba (kaip pramoninėse mašinose)
horizontalus šaudyklės mechanizmas
sumažintos  vibracijos technologija
tvirtas metalinis korpusas
papildomas staliukas darbo zonos išplėtimui
maksimalus dygsnio ilgis iki 5mm
maksimalus dygsnio plotis iki 9mm
siuvimo mašinai suteikiama garantija 3 metai
mašinos svoris 12,2 kg
mašinos matmenys 519 x 316 x 230 mm
šalis gamintoja - Šveicarija (Elna corporation)
garantija - 3-ys metai
 
 
Standartinė komplektacija:
 
 

 

Rekomenduojame taip pat apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS