PFAFF ambition™ 610

PFAFF ambition™ 610

PFAFF ambition™ 610

Firma: PFAFF
Prekės kodas: ambition™ 610
Garantija:
36 mėn
Kaina: 659.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

PFAFF ambition™ 610 - aukščiausios klasės Ambition serijos siuvimo mašina, kuri dar labiau išsiskiria naujausiomis technologijomis ir išskirtiniu dizainu, kurį kūrė vokiečių inžinieriai ir dizaineriai. Mašinoje integruotas spalvotas ryškus sensorinis ekranas, kuriame visus reikiamus nustatymus atliksite vienu piršto paspaudimu. Dar didesnis siuvamų siūlių diapazonas bei dar gausesnė papildomų aksesuarų ir priedų komplektacija skirta kviltingui daro šią mašiną išskirtine ir nepakeičiama tiems, kas mėgsta ne tik siūti bet ir atlikti laisvo siuvinėjmo - kviltingo operacijas.
Kaip ir visa kita Ambition mašinų serija, šis modelis turi išdidinta darbo zonos platformą bei įtrauktas labai patogias ir reikalingas fnkcijas: siūlų įvėrimo mechanizmas, automatinis siūlų nukirpimas, automatinis siūlo įtempimo nustatymas pasirinkus norimą siuvimo operaciją, galimybė išdidinti siuvamas dekoratyvines siūles, veidrodinis siūlių siuvimas, net 29-ios adatos pozicijos nustatymas, programuojamos dvigubos adatos siuvimo funkcijos, siuvimo greičio papildomas nustatymas, STAR&STOP siuvimo funkcija nenaudojant greičio paminos, prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį reguliavimas ir daugelis kitų puikių funkcijų. 

Ypatingai ryškus LED apšvietimas aiškiai apšvies darbo zoną be jokių krentančių šešėlių. Komplektacijoje rasite ir kietą plastikinį dėklą mašinos saugojimui.

Išskirtinės PFAFF ambition™ 610 savybės::
 • LCD informatyvus ekranas
  Siuvimo mašina PFAFF ambition™ 610 turi labai informatyvų LCD ekraną, kurio dydis net 71,5 х 34,5 mm. Šiame ekrane Jūs visada matysite pasirinktos operacjos grafinį vaizdą, dygsnio ilgio ir pločio parametrus, rekomenduojama prispaudimo pėdelę bei kitą informaciją. 
 • Viršutinio audinio prastūmimo sistema 
  IDT - tai integruota papildoma audinio pratraukimo sistema, kuri išskiria siuvimo mašinas PFAFF iš visų kitų. Unikali sistema sinchroniškai dirba su transportavimo dantukais, tokiu būdu stumdami ir transportuodami bet kokius audinius tolygiai sistemingai ir be jokių nesklandumų. Siūlės visada atrodo išskirtinai kokybiškos ir gražios. Daugelyje siuvimo mašinų siuvant ilgesnes siūles audiniai prasilenkia vienas su kitu, kai tuo tarpu PFAFF siuvimo mašinose tokių problemų nebūna apskritai dėka šios unikalios sistemos.
 • Labai didelė darbo zonos platforma didelių gabarintų gaminių siuvimui
  Į dešinę nuo adatos iki mašinos korpuso darbo zono padidinta iki 20 сm. Dėka tokio sprendimo, Jūs be problemų galėsite siūti bet kokio sudėtingumo gaminius. Taip pat ir norėdami atlikti kviltingą - laisvą siuvinėjimą, Jūs jausitės komfortiškai ir patogiai. Norint dar labiau išplėsti darbo zoną rekomenduojame įsigyti papildomą pristatomą staliuką, kurio pagalba dar patogiau siūsite didelius gaminius.
 • Padidintas pėdelės pakilimo aukštis ir papildomos pėdelės kviltingui
   PFAFF ambition™ 610 mašina turi ekstra padidinta pėdelės pakėlimą iki 12 mm tam, kad būtų galima siūti ir storus gaminius. Taip pat šios mašinos komplektacijoje rasite ir papildomus priedus kviltingui - laisvam siuvinėjimui.
 • 110 siuvimo operacijų ir 2 alfabetai

  Galite rinktis net iš 110 įvairiausių siuvimo siūlių. Dar didesnis siūlių pasirinkimas tiek standartinių, tiek ir dekoratyvinių, kurios tiesiog unikalios ir išskirtinės, ir kurių nerasite niekur kitur.

  Siūlių kokybė tiesiog tobula. Nedaug siuvimo mašinų atlieka tokios kokybės siūles, kurios atrodo tiesiog iealiai.

 • Patogios ir labai vertingos funkcijos

  Pakeliate prispaudimo pėdelę ir audinio transportavimo dantukai automatiškai nusileidžia žemyn. Dar niekada nebuvo taip patogu padėti audinį po prispaudimo pėdele.

  Ką ir bekalbėti apie tokią gausą kitų funkcijų tokių, kaip siūlo įvėrimo sistemą į adatą, apsaugos funkcija siuvant dviguba adatą, siuvima nenaudojant greičio paminos-pedalo, papildoma reguliavima greičio ir adatos dūrimo jėgos, adatos pozicionavimo sistemą, veidrodini siūlių siuvimą, siūlų nukirpimą baigus siūti ir dar begalė kitų puikių šios siuvimo mašinos savybių, kurios tiesiog paverčia PFAFF ambition™ 610 daug pranašesne lyginant su visų kitų panašios kainos kategorijoje esančių gamintojų siuvimo mašinomis. 

 • Siuvimo gidas - visada prieš akis
  Renkatės siuvimo operaciją? Jums nereikia vartyti jokių instrukcijų, nes viską matote prieš akis siuvimo gide, kuris randasi mašinos atverčiamame dangtelyje viršutiniame korpuso dalyje.
 • Idealios sagų kilputės
  Su PFAFF ambition™ 610 siuvimo mašina atliksite idealias sagų kilpelias. Net ir atliekant sagų kilpų apsiuvimą Jūs galite įjungti IDT™ sistemą, kuri papildomai padės transportuoti audinį ir kilputė bus apsiuvimaidealiai tolygiai ir gražiai.
 • Specialios technologijos sistema siuvant sagas

  Siūkite sagas tiksliai ir greitai. Nei viena kitų gamintojų siuvimo mašina neatlieka šios operacijos taip tiksliai ir patikimai, nes PFAFF naudoja šiai operacijai atlikti specialios technologijos prispaudimo pėdelė.

  Šios sistemos pėdelė neįeina į mašinos komplektaciją ir yra užsakoma papildomai.

 • Patogi ir didelė nuimamos alkūnės platforma
  Siūkite sunkiai prieinamose vietose nuo šiol taip patogiai kaip niekada to nedarėte iki šiol. PFAFF Ambition serijos mašinose patogi ir erdvi alkūnė leis siūti bet kokios sudėtingumo gaminius visada lengvai ir patogiai.
 • Papildomas siuvimo greičio nustatymas
  Siuvate storus ar sudėtingus gaminius? Nustatykite patogiu šliaužikliu norimą siuvimo greitį ir siūkite komfortiškai ir patogiai.
 • Papildomas darbo zonos išplėtimas pristatomo staliuko pagalba

  Kaip ir bet kuriai kitai PFAFF Ambition serijos siuvimo mašinai, papildomai galite įsigyti pristatomą staliuką ir išplėsti mašinos darbo erdvę dar labiau. Jokių apribojimų bet kokiems Jūsų projektams!

  Pristatomo staliuko kaina 40€.

 • PFAFF ambition™ 610 instrukcija
 • PFAFF aksesuarų ir papildomų priedų katalogas
 •  
 
Siuvamų audinių diapazonas:
 
Labai lengvi audiniai 
Lengvi audiniai
Vidutiniai ir sunkesni audniai 
Sunkūs audiniai 
Trikotažas 
Plona ir vidutinė oda, dirbtinė oda
 
PFAFF ambition™ 610 techninės charakteristikos:
 
Horizontali pilno apsisukimo antvibracinė šaudyklės sistema
Maksimalus siūlės plotis - 7 mm
Maksimalus siūlės ilgis - 4,5 mm
Siuvimo siūlių skaičius - 110
Sagų kilpų apsiuvimo variantai - 6 siuvimą atliekant sensorinės prispaudimo pėdelės pagalba nurodant sagų kilpos ilgį mašinos meniu (patentas)
Mašinos platformos ilgis - 20 сm
Viršutinio audinio transportavimo sistema IDT™ 
Alkūnės platformos matmenys (ilgis/apimtis) - 8/29,8 сm
Audinio transportavimo dantukų plotis - 17 mm
Prispaudimo pėdelės pakėlimo aukštis (normalus/maksimalus) - 6/12
Elektroninė adatos pradūrimo jėgos sistema
Papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
Adatos pozicionavimo viršus/apačia sistema
Siūlo įvėrimo į adatą sistema
Prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį reguliavimas
Naudojama galia - 55W
LED 3-jų vietų ryški darbo zonos apšvietimo sistema
Automatinis ritės sustabdymas siūlų prisukimo pabaigoje
Liniuotė ant siuvimo mašinos korpuso
Kietas plastikinis dėklas
LCD sensorinis liečiamas ekranas 71,5 х 34,5 mm. Pasirinktos siūlės atvaizdavimas, dygsnio ilgio ir pločio parametrai, siūlo įtempimo rekomendacija, rekomenduojama prispaudimo pėdelė ir kita informacija
Siuvimo gidas 
Veidrodinis operacijų apvertimas 
Maksimalus siuvimo greitis 800 dyg/min
Siuvimas be paminos-pedalo su START&STOP funkcija
Automatinis elektroninis prispaudimo pėdelės pakėlimas
Adatų standarts -130/705H
Gamintojas - PFAFF - Vokietija
Šalis kurioje surenkama mašina - Tailandas
Garantija - 3 metai
Mašinos svoris be pakuotės - 8,5 kg
Mašinos svoris su pakuote - 11,6 kg

Строчки Pfaff Ambition 610 Pfaff Ambition 610 atliekamos siūlės (PDF, eng)

PFAFF ambition™ 610 standartinė komplektecija:
 
Pamina-pedalas
Maitinimo laidas
Kietas mašinos saugojimo dėklas
Standartinė siuvimo pėdelė pritaikyta sistemai IDT™
Dekoratyvinių siūlių siuvimo pėdelė pritaikyta IDT™
Permatoma siuvinėjimo pėdelė
Paslėpto dygsnio siuvimo pėdelė pritaikyta IDT™
Užtrauktuko siuvimo pėdelė pritaikyta IDT™
Automatinės sagų kilpų apsiuvimo pėdelė
Tinklelis siūlų ritėms
Minkšta tarpinė po siūlų ritėmis (2)
Atsuktuvas/Ardiklis
Adatų plokštelės keitimo atsuktuvas
Papildomas siūlų ritės laikiklis
Šluotelė mašinos valymui
Ritės (5)
Adatų plokštelės keitimo atsuktuvas
Mažas siūlų ritės fiksatorius
Didelis siūlų ritės fiksatorius
Adatos

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS