Husqvarna VIKING Opal™ 650

Husqvarna VIKING Opal™ 650

Husqvarna VIKING Opal™ 650

Firma: Husqvarna VIKING
Prekės kodas: Opal™ 650
Garantija:
36 mėn
Kaina: 569.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Su Husqvarna VIKING Opal 650 siuvimo mašina Jūs įvertinsite švedų inžinierių sukurtas išskirtines technologijas, nes nebus tokių audinių, kurių ši mašina nesiūtu. Begalės patogių funkcijų ir aukščiausios technologijos leis sutaupyti daugybę laiko, o siuvimas bus toks malonus, kad norėsite su šia mašina siūti ir siūti. Mikroprocesorinis valdymas, puikus ir ryškus LCD ekranas su daugeliu informacijos apie funkcijas bei parametrus, nepaprastai ryškus LED kelių taškų apšvietimas, išdidinta iki 20 cm mašinos darbo platforma ir daugelis kitų unikalių savybių leis džiaugtis siuvimo ilgus metus.

Didelis asortimentas įvairiausių siūlių, patentuota sensorinė sagų kilpų apsiuvimo technologija, simbolių išsaugojimas atmintyje - visa tai ir dar daugelis puikiausiu savybių padės įgyvendinti sudėtingiausius projektus ne tik profesionaliams siuvėjui, bet ir pradžiamoksliui.

Tai vienos tyliausiai ir stabiliausiai veikiančių siuvimo mašinų, kurios negenda ir nekelia jokių klausimų, kurie pasitaiko kitų gamintojų mašinose.

Husqvarna VIKING Opal 650 siuvimo mašinos savybės:

 • Patogios funkcijos

  Siūlo įėrimo sistema į adatą, apsaugos funkcija siuvant dviguba adatą, siuvimas nenaudojant greičio paminos-pedalo, papildomas reguliavimas greičio ir adatos dūrimo jėgos, adatos pozicionavimo sistema, liniuotė ant siuvimo mašinos korpuso ir dar begalė kitų puikių šios siuvimo mašinos savybių, kurių net neįmanoma išvardyti dėl jų gausos paverčia Husqvarna VIKING Opal seriją dau pranašesne lyginant su visų kitų panašios kainos kategorijoje esančių gamintojų siuvimo mašinomis.

   Siūlų įtempimo sistema parenkant automatiškai optimalų siūlų įtempimą pagal esantį audinį po prispaudimo pėdele. Jei mašinos parinktas parametras Jūsų netenkina, visada galite jį koreguoti ir patys.

   Start/Stop leidžia siūti labai patogiai išlaikant nuolatos pastovų siuvimo greitį nenaudojant siuvimo mašinos paminos-pedalo.
 • Exclusive SEWING ADVISOR®

  Ekskliuzyvinis siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® , kurio nerasite jokio kito gamintojo mašinose, suteikia neįtikėtiną patogumą siuvant.

  Prieš pradedant siūti mašinos meniu pasirenkate medžiagos tipą kurį norite siūti ir siuvimo gidas EXCLUSIVE SEWING ADVISOR® pats atlieka visus nustatymus mašinoje, parodo kokią prispaudimo pėdelę turite naudoti ir kokio tipo adatą pasirinkti. Ir tai dar ne viskas - automatiškai parenkamas optimaliausias siūlės plotis bei dygsnio ilgis, pėdelės spaudimo į audinį intensyvumas, transportavimo dantukų aukštis, optimaliausias siuvamai operacijai siuvimo greitis, adatos dūrimo jėga, bei siūlų nukirpimo peilių eiga.

 • Horizontali specialios technologijos antivibracinė šaudyklės sistema ir patentuota adatų plokštelės tvirtinamos be varžtu sistema

  Visos Husqvarna VIKING Opal serijos mašinos gaminamos tik su naujausios technologijos antivibracine šaudyklės sitema. Tai pati pažangiausia šaudklės sistema, kokia tik šiuo metu gaminamas. Šiso šaudyklės dėa siuvimo mašina siuva tyliai, švelniai be vibracijos, nes šaudyklė sukasi pilnu ratu, kaip pramonės mašinose.

  Taip pat unikali šių mašinų technologija įdiegta adatų plokštelėje, kuri tvirtinama be varžtų sistemos. Norint pakeisti adatų plokštelę į tiesių siūlių siuvimui skirtą adatų plokštelę nereikia sukti jokių varžtų. Jūs tiesiog atsuktuvėliu pakeliate plokštelės kraštą ir ji atšoka. Taip pat toks plokštelės tvirtinimas leidžia atlikti greitą mašinos priežiūrą ir valymą.

 • Siūkite bet kokius audnius 
  Audinio transportavimo sistema Husqvarna VIKING Opal serijos mašinose yra unikali. Net septynių audinio transportavimo dantukų dėka visiškai nesvarbu ką siuvate - storus gaminius ar ploniausius šilkus. Rezultatas visada bus puikus. Audinio transportavimo dantukai prisitaiko prie audinio storio ir stumia audinius idealiai tiksliai.
   
 • Papildomas siūlų stovas bet kokio dydžio ritėms
  Prie Husqvarna VIKING Opal serijos mašinų galite taip pat įsigyti ir papildomą siūlų stovą skirtą bet kokio dydžio siūlų ričių naudojimui. Naudokite pramoninio tipo siūlus nuo šiol be jokių apribojimų.
   
  Siūlų stovo kaina 16€.
 • Sensorinė patentuota sagų kilpos apsiuvimo sistema
  Kaip ir kituose Husqvarna VIKING Opal serijos mašinose taip ir Husqvarna VIKING Opal 650 į mašinos komplektaciją įeina unikali speciali sensorinė prispaudimo pėdelė, kurios neturi nei vienas kitas gamintojas. Specialios technologijos dėka siuvimo mašina atlieka nepaprastai gražias sagų kilputes, kurių kokybė nustebins Jus. Sagų kilputės ilgis prieš siuvant nurodomas mašinos meniu ir daugiau jokių rūpesčių.
 • 4-ios atminties celės iki 20-ies saugomų simbolių

  Jūs šioje mašinoje galite išsisaugoti net iki 20-ies siuvimo simbolių. Tai reiškia, kad Jūs galite pasirinkti siūles taip, kad mašina išsiuvinėjusi viena elementą po jo siuvinės kitą ir t.t. Tokiu atveju siūlės gausisi išskirtinės ir individualios.

  Lygiai taip pat galite sudėlioti vardus ar skaičių sekas. Tieisog nuostabu ir begalo daug laisvės kūrybai.

 • Padidinta darbo zonos platforma

  Net 20 cm darbo zona leis siūti visokiausių gabaritų gaminius labai patogiai. Taip pat tokia patogi ir didelė darbo zono suteiks privalumų atliekant laisvo siuvinėjimo - kviltingo darbus. 

  Nuėmus alkūnės platformą alkūnės matmenys taip pat išskirtiniai - (ilgis/apimtis) - 17,5/26,5 сm. Tai reiškia, kad siūti sudėtingose vietose bus paprasta ir lengva.

 • Profesionaliai atliekamos tiesios siūlės
  Prie šios mašinos įsigyti specialią greitai keičiama be tvirtinimo varžtų adatų plokštelę tiesių siūlių siuvimui. Naudojant šią plokštelę tiesios siūlės bus lygesnės ir grąžesnės, nes mašinos plokštelė neturi didelės kiaurymės ir yra tokia, kaip tiesiasiūlėse pramoninėse mašinose. Tai labai aktualu siuvant labai plonus audinius, tokius kaip šilkas, tiūlis, trikotažas ir kiti audiniai.
   
  Plokštelės kaina 25€. 
 • Papildomai įsigyjamas staliukas darbo zonos išplėtimui

  Įsigykite unikalų papildomą staliuką darbo zonos išpletimui ir suteikite dar daugiau galimybių šiai siuvimo mašinai. Specialus unikalios konstrukcijos staliukas turi specialius tvirtinimo taškus ir atrodo tiesiog kabo ore. Tokiu būdu siuvant didelius gaminius juos galima tiesiog patogiai padėti po stalelio konstrukcija, nes ji neturi atraminių kojelių kaip kitų gamintojų pristatomi staliukai.

  Pristatomo staliuko kaina 55€.

 • 160 siuvimo operacijų 
  Rinkitės greitai ir patogiai bet kokią reikiama darbinę ar dekoravimo siūlę. O gal norite tiesiog išsiuvinėti vaiko inicialus ar vardą? Tokiu atveju mašinoje rasite net 3-ys alfabetus su raidėmis ir skaičiais.
 • Ryškus net kelių taškų zoninis LED pašvietimas ir automatinis siūlų įtempimas parenkamas pagal audinio storį

  Nepaprastai ryškus trijų zonų LED apšvietimas leis visada siūti su didžiausiu komfortu, o unikali siūlų įtempimo sistema parenkant automatiškai optimalų siūlų įtempimą pagal esantį audinį po prispaudimo pėdele. Jei mašinos parinktas parametras Jūsų netenkina, visada galite jį koreguoti ir patys.

  Be jokios abejonės mašinoje integruotas ir siūlo į adatą mechanizmas, kurio dėka greitai ir be vargo įversite siūlą į adatą.

   
 • Husqvarna VIKING Opal brošiūra
 • Husqvarna VIKING siuvimo mašinų pridų katalogas
 
 

Palyginkite visas Husqvarna VIKING Opal serijos siuvimo mašinas ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą:

 
Siuvamų audinių diapazonas:
 
Labai lengvi audiniai 
Lengvi audiniai
Vidutiniai ir sunkesni audniai 
Sunkūs audiniai 
Trikotažas
​Plona ir vidutinė oda, dirbtinė oda 
 
Husqvarna VIKING Opal 650 techninės charakteristikos:
 
Horizontali pilno apsisukimo antvibracinė šaudyklės sistema
Maksimalus siūlės plotis - 7 mm
Maksimalus siūlės ilgis - 6 mm
Siūlių skaičius - 160
Bendras operacijų skaičius - 420
Sagų kilpų apsiuvimo variantai - 7 siuvimą atliekant sensorinės prispaudimo pėdelės pagalba nurodant sagų kilpos ilgį mašinos meniu (patentas)
Alfabetas - 3 kurių tarpe japonų ir rusų alfabetai
Mašinos platformos ilgis - 20 сm
Alkūnės platformos matmenys (ilgis/apimtis) - 17,5/26,5 сm
Audinio transportavimo dantukų plotis - 17 mm
Prispaudimo pėdelės pakėlimo aukštis (normalus/maksimalus) - 7/10
Elektroninė adatos pradūrimo jėgos sistema - patentas
Papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
Adatos pozicionavimo viršus/apačia sistema
Siūlo įvėrimo į adatą sistema
Prispaudimo pėdelės spaudimo į audinį reguliavimas
Naudojama galia - 90W
LED darbo zonos kelių taškų apčvietimo sistema
Automatinis ritės sustabdymas siūlų prisukimo pabaigoje
Liniuotė ant siuvimo mašinos korpuso
Kietas plastikinis dėklas
LCD ekranas 64х48 mm. Pasirinktos siūlės atvaizdavimas, dygsnio ilgio ir pločio parametrai, siūlo įtempimo rekomendacija, rekomenduojama prispaudimo pėdelė ir kita informacija
Unikalus siuvimo gidas (patentas)
4-ių celių atmintis su galimybe saugoti iki 20-ies funkcijų
Veidrodinis operacijų apvertimas 
Siuvimas be paminos-pedalo su START&STOP funkcija
Adatų standarts -130/705H
Gamintojas - Husqvarna - Švedija
Garantija - 3 metai
Mašinos svoris be pakuotės - 8,2 kg
Mašinos svoris su pakuote - 11,7 kg
 
 
Siuvimo mašinų Husqvarna VIKING Opal 650, 670 ir 690Q atliekamos siūlės ir operacijos:

Строчки Husqvarna Opal 650, 670, 690Q Husqvarna VIKING Opal 650, 670, 690Q (PDF)

Standartinė Husqvarna VIKING Opal™ komplektacija:
 
Pamina-pedalas su elektroninių valdymu
Maitinimo laidas
Kietas mašinos saugojimo dėklas
Standartinė siuvimo pėdelė A
Dekoratyvinių siūlių siuvimo pėdelė B
Sagų kilpų apsiuvimo pėdelė C
Paslėpto dygsnio siuvimo pėdelė D
Užtrauktuko siuvimo pėdelė E
Overlokinė krašto apmėtymo pėdelė J
Sensorinė prispaudimo pėdelė automatinių kilpų apsiuvimui
Tefloninės paklijavimo juostelės
Mikštos tarpinės siūlų ritėms 2vnt.
Atsuktuvas
Ardiklis
Šluotelė
Siūlų ritės fiksatorius didelis 
Siūlų ritės fiksatorius vidutinis
Siūlų ritės fiksatorius mažas
Ritės 5vnt.
Adatos
Mikrofibros servetėlė
 
Opal serijos siuvimo mašinų instrukcija EN                                                       Opal serija - brošiūra
 
 

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS