BABY LOCK BLS3 Victory

BABY LOCK BLS3 Victory

BABY LOCK BLS3 Victory

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Victory BLS3
Garantija:
60 mėn
Kaina: 899.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

 

Naujiena iš BABY LOCK jau greitai. Naujas, išskirtinis kaip ir visos BABY LOCK mašinos Japonijoje pagamintas overlokas BABY LOCK BLS3 Victory

 

Kuo šis overlokas ypatingas? 

Ar galite įsivaizduoti siuvimą su mašina, kuri naudoja keturis siūlus vienu metu, tačiau Jums nereikia reguliuoti atskirai kiekvieno siūlo įtempimo, nes mašina atlieka tai už Jus pati. Ir visiškai nesvarbu kokiais siūlais Jūs siuvate ir kokius audinius. 

Visus šiuos painius darbus atlieka už Jus patentuota Automatic Thread Delivery System™ (automatinė siūlų įtempimo sistema) kuri pati  nustato reikiamą siūlų įtempimą siuvant bet kokios rūšies audinius. Vienintelis dalykas ką reikia atlikti Jums, tai išsirinkti norimą siuvimo operaciją vienos rankenėlės pagalbą. Ir tai dar ne viskas, kuo pasižymi ši unikali mašina. Didžiausia problema siuvant overloku - tai teisingas siūlų suvėrimas tam tikra eilės tvarka. Neužkabinote už reikiamo kabliuko siūlo ir mašina nesiuva, atlieka praleidimus, painioja siūlus, laužo adatas ir t.t. Su BABY LOCK BLS3 Victory galite nebesirūpinti dėl tokių problemų, nes siūlų verti Jums nebereikės - visą tai atliks už Jus patentuota ExtraordinAir Threading System™ (suspausto oro srauto sistema), kurios pagalba užteks tik paspausti svirtį ir siūlai bus įtraukiami į kilpiklius suspausto oro srautu. 

Sudėtinga įverti siūlus į adatas? Galbūt sename Jūsų overloke, bet ne BABY LOCK BLS3 Victory, nes šis overlokas turi patentuota siūlų įvėrimo sistemą net ir į adatas - Needle Threading System™. Tai ypatingai tiksli siūlų įvėrimo sistema, kurios pagalba be vargo greitai ir lengvai įversite siūlus į abi adatas.
 
Dar viena išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė - vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtu užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengtą adatų palinkimo, kas labai tankiai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose, ko pasekoje adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpiklius arba kas yra blogiausia - sulaužo pačius kilpiklius.
 
Taip pat šis modelis išsiskiria dar ir tuo, kad jame padidintas pėdelės pakilimo aukštis iki 6mm.
 

Galima ir toliau vardinti visas išskirtines šios puikios mašinos technines charakteristikas, bet užtenka paminėti tik tai, kad joje yra įdiegta net 10 pasaulinių patentu ir niekam ko gero nekils abejonių, kad tai vienas geriausių overlokų, kurie iki šiol buvo pagaminti.

Brošiūra 

 

 

 

Šiame atnaujintame kataloge rasite visus naujausius BABY LOCK siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje BABY LOCK svetainėje www.babylock.lt