Buitinių siuvimo mašinų priedai

Buitinių siuvimo mašinų priedai
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • BABY LOCK priedų katalogas 2020
  Šiame atnaujintame kataloge rasite visus naujausius BABY LOCK siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime. Norėdami peržiūrėti katalogą tiesio..
  0.00 €
 • ELNA MAT
    ELNA originalus firminis minkšto veltinio kilimėlis skirtas naudoti po siuvimo mašina. Veltinio padėklas (kilimėlis) siuvimo mašinai. Tai puikus priedas prie jūsų siuvimo mašinos. Jis puikiai apsaugos jūsų stalo paviršių nuo atsitiktinių įbrėžimų (tai ypač svarbu, jei siuvant stalą..
  19.00 €
 • Elna priedų katalogas 2021-2022
  Šiame atnaujintame kataloge rasite visus naujausius Elna siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų, pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums..
  0.00 €
 • JACK JK-811947 LED
  JACK JK-811947 22-jų LED diodų šviestuvas su šviesos srauto intensyvumo reguliatoriumi. Tai naujos kartos elektrą taupantis šviestuvas skirtas siuvimo mašinų darbo zonos apšvietimui. Montuojamas stipraus magneto pagalba prie bet kokios siuvimo mašinos metalinio korpuso vietos. Paprasta..
  16.00 €
 • JUKI stovas siūlams
  ..
  99.00 €
 • JUKI viršutinio transportavimo pėdelė - priedas
  JUKI viršutinio transportavimo pėdelė - priedas. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums ..
  35.00 €
 • Kantavimo-dvigubo lenkimo apsiuvimo juostele priedas JACK JK-007
  Dvigubo lenkimo reguliuojamas apsiuvimo juostele priedas JK-007. Galima rinktis įvairaus pločio juostai kantuoti pagal juostelės matmenis. Tvirtinimui prie mašinos papildomai reikalingi specialūs varžtai. Vieno varžto kaina 1€.   Galimi dydžiai - juostelės plotis ir kanto p..
  22.00 €
 • Husqvarna VIKING priedų katalogas 2021
  Šiame naujausiame Husqvarna VIKING 2021 metų kataloge rasite visus naujausius ir senus Husqvarna VIKING siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus.  Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys Jums PDF formate. Išsirinkite Jūsų siuvimo mašinai..
  0.00 €
 • JUKI paraukimo pėdelė
  Pėdelė paraukimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą info@siuvimomani..
  7.00 €
 • JUKI pėdelė paslėptam dygsniui siūti
  Pėdelė paslėptam dygsniui siūti. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą in..
  12.00 €
 • JUKI pėdelė dekoratyviniam kordui prisiūti
  Pėdelė dekoratyviniam kordui prisiūti. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą&n..
  8.00 €
 • JUKI pėdelė su ratukais
  Pėdelė su papildomais transportavimo ratukais įvairių sudėtingų audinių siuvimui prisiuvimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų model..
  10.00 €
 • PFAFF priedų katalogas 2022
  Šiame naujausiame PFAFF 2021 metų kataloge rasite visus naujausius ir senus PFAFF siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus.  Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys Jums PDF formate. Išsirinkite Jūsų siuvimo mašinai tinkamą priedą ir siųskite..
  0.00 €
 • JUKI pėdelė dekoratyvinių siūlių siuvinėjimui
  JUKI permatoma pėdelė dekoratyvinių siūlių siuvinėjimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųski..
  8.00 €
 • JUKI priedų katalogas 2021
  Šiame naujausiame JUKI 2021 metų kataloge rasite visus naujausius JUKI siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus.  Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys Jums PDF formate. Išsirinkite Jūsų siuvimo mašinai tinkamą priedą ir siųskite mums užkla..
  0.00 €
 • JUKI pėdelė krašto apsiuvimui-overlokinė
  Pėdelė overlokinė - krašto apmėtymo siūlei siūti. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums..
  12.00 €
 • SINGER priedų katalogas 2021
  Šiame naujausiame SINGER 2021 metų kataloge rasite visus naujausius SINGER siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus.  Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys Jums PDF formate. Išsirinkite Jūsų siuvimo mašinai tinkamą priedą ir siųskite mums u..
  0.00 €
 • JUKI pėdelė kviltingui
  Pėdelė kviltingui - laisvam siuvinėjimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklaus..
  8.00 €
 • JUKI pėdelė sagų kilpų apsiuvimui
  Pėdelė sagų kilpų apsiuvimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą info@..
  15.00 €
 • JUKI pėdelė sagų prisiuvimui
  Pėdelė sagų prisiuvimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą info@siuvi..
  8.00 €
 • JUKI pėdelė siauram palenkimui
  Pėdelė siauram krašto palenkimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą i..
  6.00 €
 • JUKI pėdelė su speciali linuote
  Pėdelė su specialia linuote lygiam siūlių siuvimui. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mu..
  39.00 €
 • JUKI pėdelė tiesiai siūlei siūti
  JUKI pėdelė tiesiai siūlei siūti. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą i..
  6.00 €
 • JUKI pėdelė užtrauktukui siūti
  JUKI pėdelė užtrauktukui siūti. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą inf..
  6.00 €
 • JUKI standartinė pėdelė
  Pėdelė standartinė. Originalus JUKI priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Elna, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.  Ar tinka šis priedas Jūsų mašinai - siųskite mums užklausą info@siuvimoman..
  8.00 €
 • Viršutinis audinio transportavimo priedas
  Viršutinis audinio transportavimo priedas. Pagerina sudėtingų audnių transportavimą. Sumažina audinių "prasilenkimo" tikimybę. Originalus Elna priedas. Suderinamas su kaikuriais Janome, Juki, Singer, Brother, Bernina, Jaguar ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliai..
  39.00 €
 • Pėdelė dekoratyvinių virvelių siuvimui
  Pėdelė dekoratyvinių virvelių siuvimui. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Singer, Bernina ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.   Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pelės kurso..
  12.00 €
 • Pėdelė iškilių kantelių formavimui
  Pėdelė iškilių kantelių formavimui. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.   Video kaip nauoti šią pėdelę rasite paspaudę ženkliuką      ..
  12.00 €
 • Pėdelė overlokinei siūlei siūti
  Pėdelė overlokinei - krašto apmėtymo siūlei siūti. Originalus Elna priedas. Taip pat suderinamas ir su kai kuriais Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.      Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katal..
  12.00 €
 • Pėdelė paslėpto dygsnio siuvimui
  Pėdelė paslėpto dygsnio siuvimui. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Singer, Bernina ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.    Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pelės kursorių ant kat..
  10.00 €
 • Pagalvėlė adatėlių ir adatų laikymui
  Pagalvėlė adatėlių ir adatų laikymui. Originalus Elna priedas.   Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pelės kursorių ant katalogo ir parsisiųsdami jį į savo kompiuterį, planšetę ar telefoną. Atkreipkite dėmesį į tai, kad prie kiekvieno priedo nurodom..
  7.00 €
 • Pėdelė su ribotuvu
  Pėdelė su ribotuvu. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka kai kuriems Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.      Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pelės kursorių ant ..
  11.00 €
 • Pėdelė peltakiavimui (6mm)
  Pėdelė peltakiavimui - lygiam siūlės nusiuvimui nuo krašto (6mm). Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Singer, Bernina ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams..   Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalog..
  11.00 €
 • Permatoma pėdelė plokščiasiūlei
  Permatoma pėdelė plokščiasiūlei. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna Easy Cover trikotažinei siuvimo mašinai. Taip pat suderinama pėdelė ir su kai kurių kitų gamintojų buitinėmis plokščiasiūlėmis.   ..
  25.00 €
 • Overloko pėdelė virvelių siuvimui su kreiptuvu
  Overloko pėdelė virvelių siuvimui su kreiptuvu. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna 264, Elna 644, Elna 644PRO overlokams. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki ir kitų gamintojų overlokų modeliams. Žiūrėti video   ..
  35.00 €
 • Reguliuojamas krašto palenkimo priedas
  Krašto palenkimo priedas. Originalus Elna priedas. Reguliuojamas krašto palenkimo priedas skirtas Elna Easy Cover plokščiasiūlei siuvimo mašinai.   Šio priedo pagalba palenksite trikotažinius gaminius visada lygiai ir vienodu atstume be papildomų pastangu, kadangi priedas pats automati..
  55.00 €
 • Overloko pėdelė paslėptam dygsniui
  Overloko pėdelė paslėptam dygsniui palenkiant audinio kraštą siūti. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna 264, Elna 664, Elna 644PRO overlokams. Pėdelė taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki ir kitų gamintojų overlokų modeliams.   Žiūrėti video ..
  28.00 €
 • Overloko priedas gumai prisiūti
  Overloko priedas gumai prisiūti. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna 264, Elna 664, Elna 664PRO overlokams. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki ir kitų gamintojų overlokų modeliams. Žiūrėti video ..
  25.00 €
 • Priedas gumos prisiuvimui
  Priedas gumos prisiuvimui. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna Easy Cover plokščiasiūlei siuvimo mašinai. Priedas taip pat suderinamas ir su kai kurių kitų gamintojų plokščiasiūlėmis siuvimo mašinomis.     ..
  25.00 €
 • Overloko pėdelė virvelės įsiuvimui
  Overloko pėdelė virvelės įsiuvimui. Originalus Elna priedas. Tinka Elna 264, Elna 644, Elna 664PRO overlokams. Suderinamas su kai kuriais Janome ir kitų gamintojų overlokais.    http://youtu.be/KqCVVjsLi2o ..
  15.00 €
 • Pėdelė palenkimui (4mm ir 6mm)
  Pėdelė krašto palenkimui (4mm ir 6mm). Pakuotėje komplektuojamos dvi pėdelės. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Bernina, Brother, Singer, Pfaff ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.    ..
  12.00 €
 • Priedas kantavimui
  Priedas krašto apkantavimui juostele. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna Easy Cover plokščiasiūlei trikotažinei siuvimo mašinai.  Suderinamas su kai kuriomis kitų gamintojų plokščiasiūlėmis trikotažinėmis mašinomis.   ..
  98.00 €
 • Pėdelė virvelės įsiuvimui į kraštą
  Pėdelė virvelės įsiuvimui į kraštą. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams. ..
  12.00 €
 • Pėdelė sagų prisiuvimui
  Pėdelė sagų prisiuvimui. Pėdelė tinka Elna, Janome, Juki ir kitų gamintojų siuvimo mašinoms.     ..
  4.00 €
 • Overloko pėdelė biserio - karoliukų prisiuvimui
  Overloko pėdelė biserio - karoliukų prisiuvimui. Originalus Elna priedas. Skirtas Elna 264, Elna 644, Elna 664PRO overlokams. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome overlokų modeliams.   Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pelės kursorių ant katalogo..
  17.00 €
 • Pėdelė tefloninė 5mm
  Tefloninė pėdelė sudėtingų audinių siuvimui. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 7mm dygsnio pločiui. Palengvina odos, dirbtinės odos, dermantino, šilko, atlasinių audinių siuvimą ir t.t. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore&nb..
  10.00 €
 • Siūlų špūlių laikiklis - stovas 5-ioms ritėms
  Didelio dydžio siūlų ričių laikiklis - stovas, tvirtinamas prie siuvimo mašinos korpuso. Originalus Elna 5-ių siūlų ričių laikiklis skirtas ELNA eXperience 580, ELNA eXcellence 680, ELNA eXcellence 730PRO, ELNA eXcellence 760PRO, ELNA eXpressive 860, ELNA eXcell..
  45.00 €
 • Overloko pėdelė juostelės prisiuvimui
  Pėdelė juostelės prisiuvimui. Orginalus Elna priedas. Tinka Elna 264, Elna 664, Elna 664PRO overlokams. Suderinamas ir su kai kuriais Janome overlokų modeliais.    Žiūrėti video   Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pe..
  29.00 €
 • Pėdelė sagų kilpoms apsiūti
  Pėdelė sagų kilpoms apsiūti. Originalus Elna priedas. Taip pat suderinamas su kai kuriais Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais. ..
  9.00 €
 • Pėdelė tiesiai siūlei siūti 5mm
  Pėdelė tiesiai siūlei siūti.  Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore 240, eXplore 220, Sew Fun, Green, Zebra, Sew 75, Sew 1000, 2100, 2110, 2130, 2300 Taip pat šis priedas tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų..
  6.00 €
 • Pėdelė tefloninė 7mm
  Tefloninė pėdelė sudėtingų audinių siuvimui. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 7mm dygsnio pločiui. Palengvina odos, dirbtinės odos, dermantino, šilko, atlasinių audinių siuvimą ir t.t. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore 320, eXplore..
  12.00 €
 • Priedas-rinkinys laisvam kviltingui
  Specialus rinkinys laisvam siuvinėjimui - kviltingui. Originalus Elna priedas. Suderinamas su kai kuriais Janome, Juki, Bernina, Singer, Brother ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.     ..
  26.00 €
 • Pėdelė aplikacijoms prisiūti
  Pėdelė aplikacijoms prisiūti arba siuvinėjimui. Originalus Elna priedas. Suderinamas su kai kuriais Janome, Juki, Singer, Brother, Bernina, Jaguar ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.      ..
  12.00 €
 • Pėdelė raukimui 7mm
  Pėdelė audinių paraukimui. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 7mm dygsnio pločiui. Palengvina odos, dirbtinės odos, dermantino, šilko, atlasinių audinių siuvimą ir t.t. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore 320, eXplore 34..
  12.00 €
 • Priedas - ribotuvas medžiagai nukreipti
  Priedas medžiagai nukreipti. Orginalus Elna priedas. Tinka Elna 264, Elna 664, Elna 664PRO overlokams. Taip pat suderinamas su kai kuriais Janome overlokais.     Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų katalogą užvesdami pelės kursorių ant katalogo ir pa..
  20.00 €
 • Pėdelė su ratukais 7mm
  Padidinto audnio transportavimo pėdelė su ratukais. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 7mm dygsnio pločiui. Pėdelės ratukai veikia kaip buldozerio vikšrai, todėl itin puikiai juda sotrų, problematiškų medžiagų ar odos paviršiumi. Pa..
  10.00 €
 • Pėdelė virvelei prisiūti
  Pėdelė su specialių kreiptuvu dekoratyvinių virvelių prisiuvimui - dekoravimui. Originalus Elna priedas. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore 240, eXplore 220, Sew Fun, Green, Zebra, Sew 75, Sew 1000, 2100, 2110, 2130, 2300 ir kitiems modeliams. Taip pat šis pried..
  11.00 €
 • Pėdelė kilpų apsiuvimui su reguliatoriumi
  Kilpų apsiuvimo pėdelė su reguliatoriumi. Pėdelė tinka Elna, Janome, Juki ir kitų gamintojų siuvimo mašinoms.     ..
  10.00 €
 • Pėdelė su ratukais 5mm
  Padidinto audnio transportavimo pėdelė su ratukais. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su vertikalia šaudyklės sitema. Pėdelės ratukai veikia kaip buldozerio vikšrai, todėl itin puikiai juda sotrų, problematiškų medžiagų ar odos paviršiumi. Palengvina odos, dirbtin..
  8.00 €
 • Pėdelė aplikacijų - skiautinių prisiuvimui bei kviltingui
  Pėdelė aplikacijų - skiautinių prisiuvimui bei kviltingui. Originalus Elna priedas. Pėdelė taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Singer, Bernina, Pfaff ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.   Peržiūrėkite visą ELNA priedų ir aksesuarų kat..
  12.00 €
 • Pėdelė kilpoms apsiūti (automatinė R)
  Pėdelė kilpoms apsiūti (automatinė R) Pėdelė tinka Elna, Janome, Juki ir kitų gamintojų siuvimo mašinoms. ..
  18.00 €
 • Pėdelė kantavimui 7mm
  Pėdelė krašto apsiuvimui - kantavimui juostele. Originalus Elna priedas. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore 150, eXplore 160, eXplore 320, eXplore 340, 2600, 2800, 3210 Jeans, 720, Lotus 2, Lotus, 580, 570, 560, 550, elnaStar, Star Edition, 540S, 540..
  15.00 €
 • Pėdelė kilpoms apsiūti (permatoma)
  Pėdelė siuvinėjimui bei kilpoms apsiūti (permatoma). Originalus Elna priedas. Taip pat pilnai suderinamas su kai kuriais Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais.   ..
  9.00 €
 • Pėdelė paslėptam užtrauktukui 7mm
  Pėdelė paslėptam užtrauktukui. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 7mm dygsnio pločiui. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms: eXplore 320, eXplore 340, 2600, 2800, 3210 Jeans, 720, Lotus 2, Lotus, 580, 570, 560,&nb..
  12.00 €
 • Sagų kilpų apsiuvimo stabilizavimo plokštelė
  Sagų kilpų apsiuvimo stabilizavimo plokštelė.  Originalus Elna priedas. Stabilizavimo plokštės naudojimas pagerina sagų kilpų apsiuvimo operacija. Sagų kilpa apsiuvama daug gražiau. Suderinamas su kai kuriomis Janome siuvimo mašinoms.  ..
  14.00 €
 • Pėdelė paslėptam užtrauktukui 5mm
  Pėdelė universali paslėptam ir paprastam užtrauktukui įsiųti. Ši pėdelė skirta įvairioms siuvimo mašinoms su vertikalia ir horizontalia šaudyklės sitema. Pėdelė gali būti centruojama pagal poreikius, nes ji su reguoliuojama padėtimi, todėl su ją galima įsiųti tiek paprastus, tiek ir paslė..
  7.00 €
 • Pėdelė permatoma siuvinėjimui 7mm
  Permatoma atvira siuvinėjimo pėdelė skirta įvairių dekoracijų atlikimui ant sudėtingų audinių tokių kaip satinas, šilkas, trikotažas ir t.t.  Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 7mm dygsnio pločiui. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinom..
  6.00 €
 • Pėdelė sagų prisiuvimui
  Pėdelė sagų prisiuvimui. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Bernina, Brother, Singer, Pfaff ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams. ..
  5.00 €
 • Pėdelė karoliukų ir biserio siuvimui 9mm
  Permatoma pėdelė skirta įvairių iškilių dekoracijų, tokių kaip karoliukai, biseris ir kitų prisiuvimui prie audinio. Originalus Elna priedas skirtas mašinoms su horizontalia šaudyklės sitema iki 9mm dygsnio pločiui. Tinka šių modelių Elna siuvimo mašinoms:  920 / 900 /..
  8.00 €
 • Priedas siuvimui apskritimu
  Priedas siuvimui apskritimu. Originalus Elna priedas. Taip pat suderinamas su kai kuriais Janome, Juki, Brother, Singer, Bernina ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliais. . ..
  30.00 €
 • Pėdelė paslėpto dygsnio siuvimui su reguliatoriumi
  Pėdelė paslėpto dygsnio siuvimui su reguliatoriumi. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Singer, Bernina ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams.  ..
  10.00 €
 • Pėdelė paslėpto dygsnio siuvimui palenkiant audinio kraštą
  Pėdelė paslėpto dygsnio siuvimui palenkiant audinio kraštą. Originalus Elna priedas. Tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams. ..
  9.00 €
 • Siūlų ritė
  Originali Elna siūlų ritė. Pilnai suderinama ir su kitų gamitojų siuvimo mašinomis. ..
  0.50 €
 • SIŪLŲ ŠPŪLIŲ LAIKIKLIS - stovas 2-iems ritėms
  Didelio dydžio 2-jų siūlų špūlių laikiklis - stovas, tvirtinamas prie siuvimo mašinos korpuso. Originalus Elna siūlų laikiklis skirtas ELNA eXperience 580 ir 580+, ELNA eXcellence 680 ir 680+, ELNA eXcellence 730PRO, ELNA eXcellence 760PRO, ELNA eXpressive 850 ir 860..
  35.00 €
 • Tikslus siuvimo-siuvinėjimo gidas
   Specialus priedas - pėdelė su sugraduota plokštele - liniuote skirtas tiksliam siuvimui ir siuvinėjimui. Originalus Elna priedas. Priedas tinka ir kai kuriems Janome siuvimo mašinų modeliams. ..
  12.00 €
 • Elna Stalas siuvimo mašinoms
  Originalus Elna stalas siuvimo mašinoms. Komfortabilus ergonomiškas puikaus dizaino stalas skirtas daugeliui Elna siuvimo mašinų. Suderinamas su Elna modeliais eX580, eX580+, eX680, eX680+, eX720PRO, eX730PRO, eX740, eX760PRO, eX780, eX780+, eX850, eX860, eX900 siuvimo mašinoms...
  349.00 €
 • ELNA Fagoting Plates wide (5 mm)
  Tinka Elna, Janome, Juki ir kitų gamintojų siuvimo mašinoms. Plotis 5mm. ..
  0.00 €
 • elna Fagoting Plates narrow (2.5 mm)
  Tinka Elna, Janome, Juki ir kitų gamintojų siuvimo mašinoms. Plotis 2,5 mm. ..
  8.00 €
 • Priedas siuvinėjimui
  Specialus priedas siuvinėjimui ratu. Originalus Elna priedas. Taip pat tinka ir kai kuriems Janome, Juki, Brother, Bernina, Singer ir kitų gamintojų siuvimo mašinų modeliams. ..
  26.00 €
 • elna pėdelė
   Pėdelė tinka Elna, Janome, Juki ir kitų gamintojų siuvimo mašinoms.  ..
  0.00 €