BATTISTELLA

BATTISTELLA
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Battistella Vaporino
  Profesionalus garo generatorius Battistella Vaporino su 2,8l talpos boileriu ir pramoninio tipo lygintuvu. Galimos 5 spalvos. Tefloninis padas lygintuvui perkamas atskirai. Tefloninio pado kaina 17€. Pilnas servisas garantinio ir pogarantinio aptarnavimo metu. Tiesioginis visų komplek..
  289.00 €
 • Battistella Vaporino Inox Maxi
  Profesionalus garo generatorius Battistella Vaporino Inox Maxi su 2,8l talpos boileriu ir pramoninio tipo lygintuvu. Tefloninis padas lygintuvui perkamas atskirai. Tefloninio pado kaina 17€. Pilnas servisas garantinio ir pogarantinio aptarnavimo metu. Tiesioginis visų komplektuojančių..
  299.00 €
 • Battistella Luna
  Profesionalus garo generatorius Battistella Luna su bet kada papildomu per automatine pompa 1,9l talpos boileriu ir pramoninio tipo lygintuvu. Speciali garo generatoriaus konstrukcija užtikrina nepertraukiama darbą, nes pasibaigus vandeniui nereikia laukti kol garo generatoriaus bo..
  489.00 €
 • Battistella Atena
  Profesionalus garo generatorius Battistella Atena su 4,5l boileriu ir 350W galios specialios konstrukcijos lygintuvu skirtas lyginti rūbūs pakabintus ant pakabų. Garo generatorius komplektuojamas su ratukais, kad paprasčiau būtų galima judėti po patalpas kur sukabinti rūbai. Specialios for..
  749.00 €
 • Battistella Barbara 31
  Profesionalus garo generatorius Battistella Barbara 31 su 4,5l boileriu ir lygintuvu. Garo generatorius komplektuojamas su ratukais, kad paprasčiau būtų galima judėti po patalpas ar šalia lyginimo stalų. Garo generatoriuje sumontuotas manometras, vandens lygio skalė, kelių laiptų apsa..
  539.00 €
 • Battistella Barbara 31 Semi - Automatic
  Profesionalus garo generatorius Battistella Barbara 31 Semi - Automatic su 4,5l boileriu ir lygintuvu bei integruota automatine vandens pasipildymo sistema bei vandens bakas kurio talpa 10l. Garo generatorius komplektuojamas su ratukais, kad paprasčiau būtų galima judėti po patalpas..
  739.00 €