BABY LOCK BLE3ATW-2 Enlighten

BABY LOCK BLE3ATW-2 Enlighten

BABY LOCK BLE3ATW-2 Enlighten

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Enlighten BLE3ATW-2
Garantija:
60 mėn
Kaina: 1,099.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

    

BABY LOCK ENLIGHTEN BLE3ATW-2. Аpie šią mašiną galima būtu nerašyti nieko, jei tik atsivertus internete puslapį Jūs turėtumėte galimybę pasiūti su ja ar kitu būdu išbandyti visas jos technines charakteristikas bei nepaprastas galimybes. Tačiau bėda yra tame, kad šiuo metu internetas nėra dar taip toli pažengęs į priekį ir mes privalome Jums suteikti pilną informaciją apie šią nepaprastą mašiną, kurią sukūrė JUKI korporacijos inžinieriai.

Visų pirma tai “REVOLIUCINĖ” mašina, kuri neturi nieko bendro su visomis kitomis mašinomis, kurios yra gaminamos pasaulyje.

Mašinos išskirtinės savybės - tai automatinė patentuota siūlų suvėrimo sistema į kilpiklius, panaudojant suspausto oro srautą bei siūlų įvėrimo į adatas sistemą, patentuota automatinė siūlo įtempimo sistema, kuri atlieka pastovų siūlo padavimą nepriklausomai nuo to, kokie audiniai yra siuvami,  bei daugelis kitų techninių sprendimų, kurie įdiegti į šią nepaprastą mašiną. Tai vienintelis keturių siūlų overlokas atliekantis ekskliuzyvinę banguojančią siūlę WAVE STICH. Tai mašina su kuria pabandę siūti nebenorėsite grįžti nei prie vienos mašinos su kuria siuvote iki šiol, kadangi rezultatai visada bus tik patys geriausi. Tai mašina, su kuria norint siūti ar taisyti rūbą, kuris pasiūtas iš brangios medžiagos, nereikia prieš tai jos reguliuoti papildomai bandant išgauti geriausią rezultatą tam, kad nesugadinti gaminio, ką dauguma atvejų reikia daryti su kitų firmų siuvimo mašinomis, nes jos atliekant siūlę daro dygsnio „praleidimus“, netolygiai atlieka siūlų įtempimą, prastai nukerpa audinio kraštą ar kitaip nekokybiškai atlieka siuvimo operacijas.

        

 

 

 

 

 

 

Unikali patentuota siūlų įvėrimo sistema ExtraordinAir Threading System™ bei aukščiausios kokybės plieno vamzdelių kilpikliai-dar niekada nebuvo taip paprasta įverti siūlus, nes juos mašina įsiveria pati. Siūlų įvėrimas į kilpiklius atliekamas suspausto oro srauto pagalba-daugiau jokio pinceto, jokio eiliškumo kaip verti siūlus,  jokių sudėtingų siūlų suvėrimo schemų ar markiruotų žymėjimų-tik spustelėkite mygtuką ir siūlas pats įsivers. Siūlų įvėrimas toks paprastas ir patogus, kad tai atlikti norisi net ir nesant būtinybei.

 

 

 

 

 

 

 

Kilpikliai pagaminti iš tvirto plieno vamzdelių, kurie apart unikalios siūlų suvėrimo sistemos pasižymi dar ir nepaprastu tvirtumu.

 

 

 

 

 

Enlighten-Threading-1Enlighten-Threading-2

 

 

Patentuota siūlų įvėrimo sistema į adatas. Siūlus įverti paprasčiau negu paprasta.

 

 

 

 

 

 

 

 

enlighten07 s

 

Patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery System™-Jums nebereikės daugiau vargti atliekant siūlų įtempimo reguliatorių sukinėjimą, ieškant geriausio rezultato. Tiesiog rankenėlės pagalba pasirenkate norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius ir visiškai nesvarbu vienas ar net keletas sluoksnių siuvami vienu metu-mašina atlieka viską pati „jausdama“ audinio storį specialių sensorių sistemos pagalba.

 

 

 

 

 

 

 

  

enlighten06 s

 

 

Perstumkite rankenėlę į padėtį WAVE ir atraskite eksliuzyvinę nepaprasto grožio banguojančią siūlę Wave Stitch, kurios neatliksite nei su viena kita mašina. 

 

 

 

 

 

 

Evolution-chainoff

 

Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas).

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė-vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtų užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengta adatų palinkimo, kas labai dažnai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose. Dėl to adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpikius, arba kas blogiausia-sulaužo pačius kilpiklius.

 

 

 

 

 

BLE1AT2-knife

 

 

 

Patentuota peilių kirpimo sistema-audinio krašto kirpimas, audinio transportavimas ir adatų darbas atliekamas sinchroniškai (pasaulinis patentas). Taip pat patys peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto plieno, kuris padengtas specialiu ebonito sluoksniu.

 

 

 

 

 

BLE1DX2-fabric

 

 

Preciziškai tikslus ir paprastas siūlės pločio reguliavimas labai patogios rankenėlės pagalba. Nereikia atidarinėti šoninio dangtelio, stumti nepatogios svirties, ar spėlioti siūlės pločio, kaip kitose mašinose.

 

 

 

 

 

Evolution-feed1

 

 

Platus diferencialo diapazonas atliekamas kaip profesionaliose pramoninėse mašinose. Siūkite bet kokius audinius, kad ir patį sudėtingiausią trikotažą-rezultatas visada tik geriausias.

 

 

 

 

 

 

enlighten17 s

 

 

Bet kokios rūšies audinių siuvimas vienu metu, nekeičiant ir nereguliuojant jokių parametrų. Visiškai nebesvarbu ką siuvate – ploniausią šilką ar storą terasos pledą, elastingą trikotažą ar kelis sluoksnius džinsinio audinio.

 

 

 

 

 

Siuvimo pavyzdžiai 

Parsisiųskite priedų ir aksesuarų katalogą