BABY LOCK BLCS-2 Cover Stitch

BABY LOCK BLCS-2 Cover Stitch

BABY LOCK BLCS-2 Cover Stitch

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Cover Stitch BLCS-2
Garantija:
60 mėn
Kaina: 879.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

     

Galime lažintis, kad jei Jūs turite ir naudojate kokio nors gamintojo buitinę plokščiasiūlę siuvimo mašiną, tikrai susidūrėte su praktiškai neišsprendžiamomis problemomis, kaip dygsnio praleidimas siuvant tam tikros rūšies specifinius audinius ar dygsnio sutankinimas siuvant per kelių sluoksnių “kalnelį”. JUKI korporacijos BABY LOCK COVER STITCH BLCS-2 trikotažinė plokščiasiūlė siuvimo mašina tokių problemų neturi. Tai mašina, kuri siūlių kokybe lenkia pramonines plokščiasiūles mašinas. Tai nepaprastai universali mašina, kadangi siuva idealiai bet kokios rūšies trikotažinius bei kitus audinius. Panaudojus papildomus priedus atliksite bet kokias siūles, kurios tik gali būti reikalingos siuvant trikotažą ir ne tik. Patentuotos specialios adatų plokštelės sistemos dėka, siuvant su šia mašina be audinio formuojama speciali supinta kasa, kurios pagalba, galima papildomai puošti gaminius, tuo suteikiant jiems nepaprasto individualumo. To nesugeba padaryti net pramoninės specializuotos plokščiasiūlės mašinos. Patentuota suspausto oro srauto siūlo įvėrimo sistema į kilpiklį Jet-Air Threading System™ leis greitai ir lengvai paruošti mašiną darbui nenaudojant nei pinceto, nei kitų siūlo įvėrimo priedų. Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo, užtikrina aukščiausią siūlės kokybę bei visiškai pašalina siūlės “praleidimo” galimybę. Taip pat šioje mašinoje įdiegta speciali sistema, kuomet pakėlus prispaudimo pėdelę automatiškai nusileidžia audinį transportuojantis dantukai. Dėl šios priežasties, labai paprasta padėti siuvamą gaminį po pėdele ir pradėti siūti nuo pat audinio pradžios, kas kitose panašiose siuvimo mašinose yra praktiškai neįmanoma.

BABY LOCK COVER STITCH mašina tai profesionalios aukščiausios kokybės siūlės, paprastas mašinos naudojimas, didelis papildomų priedų pasirinkimas, o visa tai sudėjus-puikus galutinis rezultatas ir gera nuotaika.

blcs2 06 sblcs2 05 s

 

Išskirtinė Baby Lock Cover Stitch mašinos savybė - pakėlus prispaudimo pėdelę automatiškai nusileidžia transportavimo dantukai.

 

Patogus audinio padėjimas po pėdele pradedant siūti bei siuvimas nuo pat audinio pradžios, bei paprastas ir patogus audinio ištraukimas iš po pėdelės baigus siuvimo operaciją (kitose tokio tipo mašinose labai sunku ištraukti audinį iš po mašinos pėdelės, kadangi tai trukdo atlikti transportavimo dantukai, o sukant velenėlį ir norint transportavimo dantukus nuleisti žemyn adatos įsminga į audinį ir ištraukti audinį iš po pėdelės vėlgi tampa ne tik kad nepatogu, bet netgi neįmanoma).

 

 

 

 

 

blcs2 03 s

 

 

 

 

Kaip ir visų Baby Lock mašinų, taip ir Baby Lock Cover Stich mašinos siūlo įvėrimo sistema į kilpiklį unikali-tereikia tik spustelti rankenėlę ir siūlas įsiveria pats. 

 

 

 

 

blcs2 02 s

 

 

 

Dar viena išskirtinė Baby Lock Cover Stitch mašinos savybė-siuvant su šia mašina “tuščia eiga” be audinio, formuojama speciali į kasą supinta siūlė. Siūlai nesipainioja ir nenutrūksta kaip kitose mašinose, o vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo, tuo pačiu neleisdama atsirasti dygsnio praleidimams.

 

 

 

blcs2 04 s

 

 

 

Paprastas audinio prastūmimo dieferencialo diapazono reguliavimas patogios rankenėlės pagalba. Lengvai ir greitai atliekamos audinio paraukimo, ar ištempimo operacijos.

 

 

 

 

 

 

china

 

 Taip atrodo plokščia siūlė atliekama su paprastomis plokščiasiūlėmis mašinomis.

 

babyshov

 

 Taip atrodo plokščia siūlė atliekama su Baby Lock Cover Stitch mašina.

 

Daugiau informacijos apie šią prekę rasite paspaude šią nuorodą 

 

 

Šiame atnaujintame kataloge rasite visus naujausius BABY LOCK siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje BABY LOCK svetainėje www.babylock.lt