JANOME 3160PG Anniversary Edition

JANOME 3160PG Anniversary Edition

JANOME 3160PG Anniversary Edition

Firma: JANOME
Prekės kodas: 3160PG Anniversary Edition
Garantija:
24 mėn
Kaina: 459.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

JANOME 3160PG Anniversary Edition siuvimo mašina - tai visiškai naujas modelis, kuris pasižymi puikiu dizainu, o taip pat ir puikiomis techninėmis charakteristikomis. Pagrindinis privalumas - paprastas valdymas mygtukų pagalba, kurie išdėstyti ant priekinės mašinos panelės, automatinis siūlo nukirpimas baigus siūti, automatinis sagų kilpų apsiuvimas, o taip pat labai gražiai šviečiantis informacinis displėjus, kuris parodo visą reikiamą išsamią informaciją apie siuvamą operaciją, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei reikalingą pėdelės parinkimą.

Jubiliejinis modelis išsiskiria tuo, kad mašinoje rasite išskirtinę papildomų priedų ir aksesuarų jubiliejinę komplektaciją. Mašinos komplektacijoje rasite firmine JANOME dėžutę su net 25-iomis papildomomis ružavos spalvos ritelėmis bei specialų papildomų pėdelių komplektą, kuriame prispaudimo pėdelė laisvam siuvinėjimui - kviltingui, viršutinis transportavimo priedas, du ribotuvai, permatoma atvira siuvinėjimo pėdelė ir papildoma pėdelė peltakiui su ribotuvu. Taip pat mašinoje komplektuojamas ir kietas plastikinis dėklas mašinos saugojimui ir saugiam transportavimui bei pristatomas staliukas darbo zonos išplėtimui.

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje. Mašinoje labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kas yra ypač patogu dirbant. Siuvimo mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.
 
 
Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet Janome TXL607 siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiai ir tankiai išdėstytais dantukais, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS+ sistema). Viršutinis audinio transportavimo mechanizmas taip pat komplektuojamas į standartinę šios mašinos komplektaciją. Šis mechanizmas labai reikalingas siuvant ''problematiškas" medžiagas, juo naudojantis išvengiama audinių "prasilenkimo". Kad būtų dar labiau pagerintas audinio transportavimas po pėdele, mašina turi 6-ių pakopų pėdelės prispaudimo reguliatorių. 
 

 

Sagų kilpučių apsiuvimas su šia mašina nepaprastai lengvas ir kokybiškas, be to ir pačių  kilpų rūšių skaičius didelis (net 7). Jums tereikia į specialią pėdelę kilpų apsiuvimui įdėti sagą pagal kurią Jums reikalinga kilpa, ir mašina pati padaro reikiamą kiekį vienodo dydžio kilpų.

Išskirtinis šio modelio privalumas yra tas, kad mašinoje yra integruotas siūlo nukirpimo mechanizmas automatiškai nukerpantis siūlą baigus siūti, papildomas pristatomas staliukas darbo zonos išdidinimui, bei nepaprasta siūlių įvairovė, kurių nerasite kitose siuvimo mašinose.

 
Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą, nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol pabaigia operaciją iki galo.
 


Didelis ir ryškus LCD LED ekranas, suteikiantis pilną informaciją apie atliekamą operaciją, parinktą dygsnio ilgį ir plotį (pasirinkus operaciją mašina parenka reikiamą dygsnio ilgį ir plotį individualiai kiekvienai pasirinktai operacijai automatiškai), operacijos atlikimui rekomenduojamą pėdelę ir t.t.

Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsisdurs reikiamoje padėtyje.
Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo paminos (pedalo). Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina siūs minimaliu greičiu.
 
 
Patogus ir didelis aksesuarų laikymo skyrius integruotas nuimamoje alkūnės platformoje.
Janome TXL607 mašina nuimamoje alkūnės platformoje turi labai patogų skyrių pėdelių saugojimui. Didelė nuimama rankovių platforma leis nevaržomai siūti net ir labai sunkiai prieinamose vietose, o ir standartinė atsarginių pėdelių ir priedų komplektacija šiame modelyje yra tokia gausi, kad papildomų priedų pirkti tikrai nėra būtinybės.
 

 

Labai ilga ir patogi alkūnės platforma, suteikianti galimybę atlikti ypatingai sudėtingas operacijas sunkiai prieinamose vietose.

START&STOP sistema, leidžianti siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina (pedalas) yra mašinos standartinėje komplektacijoje)

Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatąDaugiau jokio vargo, nes tai atlikti niekada nebuvo taip paprasta.

Įsigiję šią puikią siuvimo mašiną, jos standartinėje komplektacijoje rasite puikius priedus, tokius kaip papildomas staliukas darbo zonos išdidinimui bei kietas plastikinis dėklas mašinos saugojimui bei transportavimui.

 
Techninės charakteristikos:
 
Operacijų skaičius 60

skeleto tipo aliuminio mašinos konstrukcija
LCD informacinis ekranas
horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
maksimalus siūlės ilgis iki 5 mm
maksimalus siūlės plotis iki 7 mm
nuimama alkūnės platforma
siūlo įvėrimo mechanizmas
START&STOP funkcija
papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
adatos pozicionierius
adatos padėties reguliavimas
automatinis siūlų nukirpimas
pėdelės prispaudimo reguliatorius
7-ių dantukų audinio transportavimo sistema SFS+
LED darbo zonos apšvietimas
maksimalus siuvimo greitis naudojant greičio paminą iki 820 dyg/min
maksimalus siuvimo greitis naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg/min
svoris 9,1 kg
adatų tipas 130/705H

Standartinė komplektacija
 
*kilpų apsiuvimo pėdelė (R)
*slapto dygsnio pėdelė (G)
*atlasinių audinių siuvimo pėdelė (F)
*overlokinė pėdelė (C)
*užtrauktuko siuvimo pėdelė (E)
*universali pėdelė (A)
*papildomas siūlų špūlių laikiklis
*siūlų špūlių laikikliai didelis ir mažas
*šluotelė mašinos valymui
*padėkliukas po siūlų špūle
*tarpinė po siūlų špūle
*adatų rinkinys
*špulytės 4 vnt.
*atsuktuvas
*papildomas pristatomas staliukas darbo zonos padidinimui
*kietas apsauginis dėklas
*BONUS jubiliejinis paketas - 25-ios ritelės dėžėtuje + pėdelių-priedų rinkinys pakuotėje