ELNA LOTUS 2

ELNA LOTUS 2

ELNA LOTUS 2

Firma: ELNA
Prekės kodas: Lotus 2
Garantija:
Sandėlyje
Kaina: 499.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Naujoji Elna Lotus 2 siuvimo mašina, kuri nepanaši nei į vieną kitą.

 
Lotus serijos mašinos jau seniai tapo Elna prekinio ženklo ikona, kurios istorija prasideda net 1968 metais, kuomet pasaulį išvydo tuo laikotarpiu neįtikėtinai stebinanti techologinę pažangą siuvimo mašina Elna Lotus.
Šis modelis sulaukė neįtikėtino populiarumo ir net pateko į visų laikų pažangiausių techninių išradimų muziejų Niujorke, kur eksponuojama iki šių dienų.
Elna jubiliejaus progą mes pristatome visiškai atnaujintą šios legendinės serijos siuvimo mašiną su ryškiai išsiskiriančiu Elna prekės ženklui būdingu dizainų bei neįtikėtinomis mašinos charakteristikomis.
Neabejojame, kad Elna Lotus 2 paliks neišdildomą įspūdį Jums ir suteiks išskirtinį komfortą atliekant sudėtingiausius siuvimo projektus, o patogi, komfortiška ir nepaprastai ergonomiška mašinos konstrukcija leis ją naudotis bet kur ir bet kada. 
 

Ar matėte kur nors tokią siuvimo mašiną, kuri būtu nepaprastai kompaktiška, puikiai atrodytų, turėtų įdiegtas visas naujausias technologijas, kurios tik naudojamos siuvimo mašinų gamyboje, bei būtu tokia patogi siuvant, kad net sunku įsivaizduoti? Tokia yra šveicarų dizainerių ir technikų prikelta ir neįtikėtinai atnaujinta naujam gyvenimui, viena populiariausiu siuvimo mašinų, Elna Lotus 2, kurios vyresnėlė sesuo užima garbingiausią vietą  Niujorko meno muziejuje, kaip išskirtinis to meto gaminys. skirtinio dizaino ir techninių galimybių siuvimo mašina, kuri po darbo akimrksniu pavirsta į patogų, transportavimui ar saugojimui skirta lagaminėlį, pakerės Jus nepaprastais ir išskirtiniais techniniais sprendimais bei galimybėmis.

Žiūrėti videoŽiūrėti video

 

Unikali judanti siūlų špulės pakėlimo sistema, specialūs labai patogūs skyriai papildomų pėdelių ir kitų aksesuarų laikymui, bei unikali mašinos konstrukcija, kuri siuvimo metu labai patogų, darbo zoną išdidinantį staliuką, paverčia į mašinos saugojimo lagaminą. Sulanksčius mašinos konstrukciją ji akimirsksiniu virsta į portatyvinę ir labai patogią saugojimui ir transportavimui. Tuo pačiu mašina pasižymi super galimybėmis: tai ir greitas operacijų parinkimas naudojant displėjų, ir informacinis ekranas nurodantis kokia operacija yra parinkta, bei nurodoma informacija apie pėdelės parinkimą pasirinkus tam tikrą operaciją. Siuvant su ELNA Lotus 2 Jūs tiesiog ilsėsitės ir džiaugsitės siuvimo teikiamais malonumais.

1. ELNA Lotus 2 siuvimo mašina turi originalų tvirtą metalinį korpusą, kuris daro ją absoliučiai išskirtinę iš kitų siuvimo mašinų kurios tik yra gaminamos. Tvirtos apsauginės panelės atlieka dvi funkcijas: jų pagalba išdidinama ir padaroma labai paotogia didelė darbo zonos platforma, o jas sulanksčius ir viršuje užfiksavus, mašina paverčiama į portatyvinį lagaminą.

Tiesiog nerealus ir tobulas sprendimas. Daugiau Jums nereikės jokių griozdiškų lagaminų ar minkštų dėklų mašinos saugojimui, nes šioje mašinoje viskas apgalvota iš anksto.

 

 


2. ELNA Lotus 2 įmontuotas unikalios konstrukcijos siūlų špūlės laikiklis. Stumtelėjus svirtelę jis iššoka, taip išstumdamas siūlų špūlę į viršų. Pakeitus ją, truputį spustelkite ir ji užsifiksuos reikiamoje vietoje.

 

3. Papildomi priedai ir pėdelės turi net du unikalius skyrius jų laikymui. Vienas jų, stalčiuko tipo, įmontuotas atverčiamoje priekinėje mašinos panelėje, o kitas viršutinėje mašinos dalyje su specialias pėdelių formą atitinkančiais įgilinimais.

 

 

4. Standartinėje mašinos komplektacijoje puikūs priedai palengvinantys siuvimo darbus.

5. Paminos bei laido saugojimui ELNA Lotus 2 turi specialų firminį ir labai patogų dėklą.

6. ELNA Lotus 2, tai pilnai kompiuterizuota siuvimo mašina, kuri skirta bet kokiam siuvėjui, nesvarbu ar Jūs pradedate siūti ar esate profesionalas. Mašinoje yra 100 labiausiai naudojamų siuvimo operacijų, kurių pagalba atliksite bet kokio sudėtingumo darbus.

 

 

 

7. Labai siaurų gaminio vietų siuvimui numatyta nuimama mašinos priekinė dalis, kurios pagalba mašinos platforma paverčiama į siaurą alkūnę rankovių bei kitų siaurų gaminių siuvimui.

 

8. Speciali audinio balansavimo sistema leis siūti net ir sudėtingiausius audinius.

 

9. Tiems kuriems patinka atlikti laisvą siuvinėjimą - kviltingą, mašinoje yra speciali svirtis, atjungianti ir nuleidžianti žemyn audinį transportuojančius dantukus. Reikalui esant, labai lengvai stumtelėje tą pačią svirtelę atgal, grąžinsite juos į transportavimo būseną. 

10. Adatų plokštelė ELNA Lotus 2 siuvimo mašinoje taip pat išskirtinė. Ji sugraduota įvairiomis atstumą žyminčiomis linijomis, kurios išdėstytos net ir pasvirusiais kampais tam, kad siūdami bet kokius projektus Jus turėtumėte konkretų ir aiškų audinio nukreipimą reikiamu atstumu ar kampu.

 

11. ELNA Lotus 2 turi daugybę funkcijų kurios suteiks Jūsų darbui daugiau komforto ir spartos: tai adatos pozicionavimo sistema, automatinis įtvirtis siūlės pradžioje ir pabaigoje, automatinis visų siūlų nukirpimas baigus siūti, bei siuvimas nenaudojant greičio paminos per START&STOP funkciją.

12. Siuvimo galimybėms praplėsti ELNA Lotus 2 siūlo Jums papildomai įsigyti didelį asortimentą papildomų priedų ir pėdelių.

Išskirtinės ELNA Lotus savybės:
kompiuterizuota siuvimo mašina
100 siuvimo operacijų
darbinės siūlės
overlokinės siūlės
trikotažinės siūlės
dekoratyvinės siūlės
pilnai automatinis sagų kilpų apsiuvimas – 2 rūšys 
siūlės dygsnio ilgio reguliavimas nuo 0 iki 5 mm
pilnas siūlės dygsnio pločio reguliavimas nuo  0 iki 7 mm
naujos kartos horizontali šaudyklės sistema
LCD informacinis displėjus su LED pašvietimu
tiesioginis operacijų parinkimas LCD panelėje
patentuota darbo zonos staliuko sudėjimo į lagaminą mašinos saugojimui sistema
speciali iššokanti siūlų špūlės pastatymo sistema
automatinis siūlų privijimas į ritę su automatiniu sustojimu
adatos pozicionavimo sistema
automatinis programuojamas įtvirtis tiek pradžioje tiek ir pabaigoje
atbulinės eigos funkicija
START&STOP siuvimo funkcija nenaudojant paminos
Papildomas greičio reguliavimas specialiu reguliatoriumi
siūlo įvėrimo į adatą sistema
automatinė siūlų nukirpimo sistema
programuojamas siūlų nukirpimo mechanizmas
specialus prispaudimo pėdelių skyrius mašinos viršutinėje dalyje
specialus iš mašinos korpuso išstumiamas aksesuarų skyrius
nuimama alkūnės platforma
papildomas padidintas pėdelės pakėlimas
graduota adatų plokštelė tiksliam siuvimui 
siūlės balanso reguliavimas
siuvimo mašinai suteikiama garantija 3 metai
šalis gamintoja - Šveicarija
šalis kurioje surenkama siuvimo mašina - Taivanas (JANOME gamykla)
 
Techninės charakteristikos:
Mašinos matmenys – 426 x 298 х 155 mm
Siuvimo mašinos svoris – 8,2 kg
Siuvimo mašinos svoris pakuotėje – 10,1 kg
Naudojama galia – 40W
 
Standartinė komplektacija:
*universali pėdelė A
*užtrauktukų įsiuvimo pėdelė Е
sagų kilpų apsiuvimo pėdelė - rėmas R
*siuvinėjimo pėdelė F
*multi korod siuvimo pėdelė H
*paslėpto dygsnio pėdelė G
*palenkimo pėdelė D
*siūlų ritės - 4vnt.
*adatų rinkinys
*ardiklis
*atsuktuvas - raktas
*siūlų špūlės užsapaustukas mažas
*siūlų špūlės užsapaustukas didelis
*šluotelė dulkėms valyti
*greičio paminos firminis ELNA dėkliukas