ELNA eXperience 570 Alpha

ELNA eXperience 570 Alpha

ELNA eXperience 570 Alpha

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXperience 570 Alpha
Garantija:
36 mėn
Kaina: 519.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Pristatome Jums naujieną - išskirtinis Šveicarijoje kurtas dizainas, bei nerealios techninės charakteristikos siuvimo mašinoje ELNA eXperience 570 Alpha

Naujausiame modelyje jau ir kelių rūšių alfabetas su monogramomis.

Kas gali būti maloniau ir madingiau nei dėvėti "home-made" drabužius? Būkite dalimi šio judėjimo ir prisijunkite prie rankomis kurtos mados ir dizaino entuziastų.

ELNA eXperience 570 Alpha siuvimo mašina bus geriausia Jūsų pagalbininke viso kūrimo proceso metu, suteikdamos viską ko reikia norint įgyvendinti net ir išskirtiniausias savo idėjas.

Patikimos ir lengvai naudojamos , šios siuvimo mašinos susidoros su bet kokiais Jūsų pasirinktais audiniais.

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje, labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kas labai patogu dirbant su mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.
 
Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet ELNA eXperience 570 Alpha siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiu ir tankiu dantukų kiekiu, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS+ sistema).
 

Sagų kilpučių apsiuvimas su šia mašina nepaprastai lengvas ir kokybiškas, be to ir pačių  kilpų rūšių skaičius didelis (net 7). Jums tereikia į specialią pėdelę kilpų apsiuvimui įdėti sagą pagal kurią Jums reikalinga kilpa, ir mašina pati daro reikiamą kiekį vienodo dydžio kilpų.

Išskirtinis šio modelio privalumas yra tas, kad mašinoje yra integruotas siūlo nukirpimo mechanizmas automatiškai nukerpantis siūlą baigus siūti, taip pat papildomas pristatomas staliukas darbo zonos išdidinimui, bei nepaprasta siūlių įvairovė, kurių nerasite kitose siuvimo mašinose.

 
Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol užbaigia operaciją.
 

Didelis ir ryškus LCD LED ekranas suteikiantis pilną informaciją apie atliekamą operaciją, parinktą dygsnio ilgį ir plotį (pasirinkus operaciją mašina parenka reikiamą dygsnio ilgį ir plotį individualiai kiekvienai pasirinktai operacijai automatiškai), operacijos atlikimui rekomenduojamą pėdelę ir t.t.

Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsidurs Jums reikiamoje padėtyje.
Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo paminos (pedalo). Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina sius minimaliu greičiu.
 
 
Patogus ir didelis aksesuarų laikymo skyrius integruotas mašinos nuimamoje alkūnės platformoje.
ELNA eXpierence 550, 560 ir 570 mašinos turi labai patogų skyrių pėdelių laikymui, esantį nuimamoje alkūnės platformoje. Didelė nuimama rankovių platforma leis nevaržomai siūti net ir labai sunkiai prieinamose vietose, o ir standartinė atsarginių pėdelių ir priedų komplektacija šiame modelyje yra tokia gausi, kad papildomų priedų pirkti tikrai nėra būtinybės.
 

ELNA eXpierence 550, 560 ir 570 modeliuose papildomas darbo zonos išplėtimo staliukas įeina į mašinų standartinę komplektacija ir jo atskirai įsigyti nereikia.

Šio staliuko dėka Jūs galėsite siūti su daug didesniu komfortu!

Integruota 6-ių skirtingų pakopų prispaudimo pėdelės reguliavimo sistema suteiks galimybę siūti nuo ploniausių iki storiausių audinių.

Patirkite naują siuvimo komfortą naudodami START&STOP sistemą, kuri leidžia siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina (pedalas) yra komplektuojama mašinos standartinėje komplektacijoje)

Nauja puiki funkcija - automatinis programuojamas siūlų nukirpimas baigus siūti. Daugiau nebereikės vargti nukarpant siūls, nes mašina padarys tai automatiškai už Jus.

 

Net 200 operacijų ir išskirtinis jų pateikimas informatyviose ištraukiamose iš mašinos korpuso kortelėse.

 
 
 
 
 
 

 

Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatąDaugiau jokio vargo, nes tai atlikti dar tikrai niekada nebuvo taip paprasta.

Įsigiję šią puikią siuvimo mašiną, jos standartinėje komplektacijoje rasite puikius priedus, tokius kaip papildomas staliukas darbo zonos išdidinimui bei kietas plastikinis dėklas mašinos saugojimui bei transportavimui.

Savybės:
 
Darbinė zona: 170 mm
Laisvas petys - patogus rankogalių apsiuvimas, nuėmus priedų saugojimo stalčiuką
Ekrano tipas: LCD
Horizontali šaudyklė su permatomu dangteliu
Integruotas siūlo įverėjas
7 dantukų  transportavimo sistema
Apšvietimas: LED (baltos šviesos)
Siūlo įtempimo kontrolė - mechaninė
Paprastas siūlo įverimas ir nukirpimas
Prispaudimo pėdutės reguliavimas
Itin aukšta pėdutės padėtis (mechaninė)
Vieta aksesuarams: 1
Prailginimo staliukas
Siūlės nurodytos dešinėje mašinos pusėje
Ritės laikiklis: horizontalus
Start/Stop mygtukas
Atbulinė eiga
Automatinis įtvirtis
Apatinė / viršutinė adatos padėtis
Automatinis siūlo nukirpimas (tik eXperience 560 ir 570)
Tiesioginis siūlės pasirinkimas: 4 tipai
Siūlo nukipimo atmintis (tik eXperience 560 ir 570)
Atminties ranktas (tik eXperience 570)
 
Techninės charakteristikos:
 
Siūlių skaičius: 200 + monograminis siuvinėjimas
Sagų kilpos: 12 
Siūlių kombinacijos: 50 
Maksimalus siūlės plotis (mm) : 7
Maksimalus siūlės ilgis (mm): 5
Adatų pozicijos - 15
 
Standartinė ELNA eXperience 570 Alpha komplektacija :
 
Standartinė pėdutė A
Aksomo ir kitų plonų audinių pėdutė F
Overlokinė pėdutė C
Užtrauktuko pėdutė E,
Paslėpto dygsnio pėdutė G
¼”pėdelė peltakiui nuo krašto siūti O
Automatinės sagos kilpos pėdutė R su stabilizacine plokšte
Ritelės
Ardiklis
Siūlų ritės laikiklis: didelis ir mažas
Papildomas siūlų ritės laikiklis
Medvilninis šepetėlis
Adatų komplektas
Atsuktuvas
Pedalas siuvimo greičiui reguliuoti
Instrukcinis video
Kietas dėklas
Prailginimo stalelis
 
 

Rekomenduojame peržiūrėti ir atnaujintą ELNA priedų katalogą, kuriame rasite visus naujausius ELNA siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų ir pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt

 

PANAŠIOS PREKĖS PAGAL TECHNINIUS PARAMETRUS