Elna eXperience 560

Elna eXperience 560

Elna eXperience 560

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXperience 560
Garantija:
36 mėn
Kaina: 529.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Naujiena iš Elna - eXperience trijų naujų mašinų serija, kurioje ir eXperience 560 siuvimo mašina, atliekanti net 100 siūlių ir operacijų.

ELNA eXperience 560 Jums suteiks taip reikalingą įvairovę siuvant bei atvers nerealias siuvimo galimybes. Tai tobula mašina tiek pradedančiajam tiek ir patyrusiam mados dizaineriui, nes dirba ši mašina kaip šveicariškas laikrodis - itin stabiliai ir tiksliai, bei leidžia įgyvendinti namų dekoro ar kviltingo projektus.

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje, labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kas labai patogu dirbant su mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.
 
Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet ELNA eXperience 560 siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiu ir tankiu dantukų kiekiu, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS+ sistema). 
 

Sagų kilpučių apsiuvimas su šia mašina nepaprastai lengvas ir kokybiškas, be to ir pačių  kilpų rūšių skaičius didelis (net 7). Jums tereikia į specialią pėdelę kilpų apsiuvimui įdėti sagą pagal kurią Jums reikalinga kilpa, ir mašina pati daro reikiamą kiekį vienodo dydžio kilpų.

Išskirtinis šio modelio privalumas yra tas, kad mašinoje yra integruotas siūlo nukirpimo mechanizmas automatiškai nukerpantis siūlą baigus siūti, taip pat papildomas pristatomas staliukas darbo zonos išdidinimui, bei nepaprasta siūlių įvairovė, kurių nerasite kitose siuvimo mašinose.

 
 
 
Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol užbaigia operaciją.
 

Didelis ir ryškus LCD LED ekranas suteikiantis pilną informaciją apie atliekamą operaciją, parinktą dygsnio ilgį ir plotį (pasirinkus operaciją mašina parenka reikiamą dygsnio ilgį ir plotį individualiai kiekvienai pasirinktai operacijai automatiškai), operacijos atlikimui rekomenduojamą pėdelę ir t.t.

Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsidurs Jums reikiamoje padėtyje.
Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo paminos (pedalo). Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina sius minimaliu greičiu.
 
 
 
 
Patogus ir didelis aksesuarų laikymo skyrius integruotas mašinos nuimamoje alkūnės platformoje.
ELNA eXpierence 550, 560 ir 570 mašinos turi labai patogų skyrių pėdelių laikymui, esantį nuimamoje alkūnės platformoje. Didelė nuimama rankovių platforma leis nevaržomai siūti net ir labai sunkiai prieinamose vietose, o ir standartinė atsarginių pėdelių ir priedų komplektacija šiame modelyje yra tokia gausi, kad papildomų priedų pirkti tikrai nėra būtinybės.
 

ELNA eXpierence 550, 560 ir 570 modeliuose papildomas darbo zonos išplėtimo staliukas įeina į mašinų standartinę komplektacija ir jo atskirai įsigyti nereikia.

Šio staliuko dėka Jūs galėsite siūti su daug didesniu komfortu!

Integruota 6-ių skirtingų pakopų prispaudimo pėdelės reguliavimo sistema suteiks galimybę siūti nuo ploniausių iki storiausių audinių.

Patirkite naują siuvimo komfortą naudodami START&STOP sistemą, kuri leidžia siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina (pedalas) yra komplektuojama mašinos standartinėje komplektacijoje)

Nauja puiki funkcija - automatinis programuojamas siūlų nukirpimas baigus siūti. Daugiau nebereikės vargti nukarpant siūls, nes mašina padarys tai automatiškai už Jus.

Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatąDaugiau jokio vargo, nes tai atlikti dar tikrai niekada nebuvo taip paprasta.

Įsigiję šią puikią siuvimo mašiną, jos standartinėje komplektacijoje rasite puikius priedus, tokius kaip papildomas staliukas darbo zonos išdidinimui bei kietas plastikinis dėklas mašinos saugojimui bei transportavimui.

Savybės:
Horizontali šaudyklė
100 siūlių
7 sagų kilpos
Mechaninė siūlų įtempimo kontrolė
Integruotas lengvas siūlo įvėrimas
Greitas pėdutės pakeitimas
 Adatos pozicionavimas apačioje/viršuje (pozicionavimas apačioje nustatytas gamykliškai)
7 dantukų transportavimo sistema
Laisvas petys - patogus rankogalių apsiuvimas, nuėmus priedų saugojimo stalčiuką
Nusileidžiantys transportavimo dantukai sagai įsiūti
Start/stop mygtukas
Greičio kontrolė
Įtvirčio mygtukas
Automatinis siūlo nukirpimas
Atbulinės eigos mygtukas
Mašinos dydis: Plotis 40cm x Aukštis 30cm x Gylis 17,5 cm
Mašinos svoris: 6,35 kg
Darbinė zona: 17cm x 10,9 cm
Automatinis siūlų ritės prisukimas
Ypatingai aukštai pakeliama prispaudimo pėdutė
Paprastas naudoti LCD ekranas
Pėdutės prispaudimo reguliavimas
Maksimalus siūlės plotis: 7mm
Maksimalus siūlės ilgis: 5mm
Kietas dėklas
 
Aksesuarai:
Standartinė pėdelė
1/4 colio pėdelė
Automatinės sagų kilpos pėdelė
Paslėptos siūlės pėdelė
Ritelė
Prailginimo stalelis
Adatos
Overlokinė pėdelė
Pėdelė aksomui ir kitiems ploniems audiniams F
Ardiklis
Užtrauktuko pėdutė
 

Rekomenduojame peržiūrėti ir atnaujintą ELNA priedų katalogą, kuriame rasite visus naujausius ELNA siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų ir pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt