ELNA eXperience 550

ELNA eXperience 550

ELNA eXperience 550

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXperience 550
Garantija:
36 mėn
Kaina: 479.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

Elna eXperience 550, tai visiškai nauja Elna eXperience gamos siuvimo mašina, turinti 50 skirtingų operacijų. Ilgametė kokybė ir naujas dizainas, tai naujoji Elna eXperience 550, su kuria siuvimas taps didžiausiu malonumu. 

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje, labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kas labai patogu dirbant su mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu.
 
 
Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet Elna eXperience 550 siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiu ir tankiu dantukų kiekiu, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS+ sistema). Kad būtų dar labiau pagerintas audinio transportavimas po pėdele, mašina turi 6-ių pakopų pėdelės prispaudimo reguliatorių. 

Sagų kilpučių apsiuvimas su šia mašina nepaprastai lengvas ir kokybiškas, be to ir pačių  kilpų rūšių skaičius didelis (net 7). Jums tereikia į specialią pėdelę kilpų apsiuvimui įdėti sagą pagal kurią Jums reikalinga kilpa, ir mašina pati daro reikiamą kiekį vienodo dydžio kilpų.
 

Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol užbaigia operaciją.


Didelis ir ryškus LCD LED ekranas suteikiantis pilną informaciją apie atliekamą operaciją, parinktą dygsnio ilgį ir plotį (pasirinkus operaciją mašina parenka reikiamą dygsnio ilgį ir plotį individualiai kiekvienai pasirinktai operacijai automatiškai), operacijos atlikimui rekomenduojamą pėdelę ir t.t.

Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsidurs Jums reikiamoje padėtyje.
Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo paminos (pedalo). Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina sius minimaliu greičiu.
 
 
 
Patogus ir didelis aksesuarų laikymo skyrius integruotas mašinos nuimamoje alkūnės platformoje.
Elna eXperience 550 mašina turi labai patogų skyrių pėdelių laikymui, esantį nuimamoje alkūnės platformoje . Didelė nuimama rankovių platforma leis nevaržomai siūti net ir labai sunkiai prieinamose vietose, o ir standartinė atsarginių pėdelių ir priedų komplektacija šiame modelyje yra tokia gausi, kad papildomų priedų pirkti tikrai nėra būtinybės.
 
Labai ilga ir patogi alkūnės platforma, suteikianti galimybę siūti ypatingai sudėtingas operacijas sunkiai prieinamose vietose, o papildomai įsigyjamas staliukas leis siūti su didesniu komfortu!

START&STOP sistema, leidžianti siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina (pedalas) yra mašinos standartinėje komplektacijoje)Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatą. Daugiau jokio vargo, nes tai atlikti dar tikrai niekada nebuvo taip paprasta.

Įsigiję šią puikią siuvimo mašiną, jos standartinėje komplektacijoje rasite puikius priedus, tokius kaip papildomas staliukas darbo zonos išdidinimui bei kietas plastikinis dėklas mašinos saugojimui bei transportavimui.

Techninės charakteristikos:
 
50 operacijų

skeleto tipo, lengva aliuminio konstrukcija
LCD informacinis ekranas
horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
maksimalus siūlės ilgis iki 5 mm
maksimalus siūlės plotis iki 7 mm
nuimama alkūnės platforma
siūlo įvėrimo mechanizmas
START&STOP funkcija
papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
adatos pozicionierius
adatos padėties reguliavimas
pėdelės prispaudimo reguliatorius
7-ių dantukų audinio transportavimo sistema SFS+
LED darbo zonos apšvietimas
maksimalus siuvimo greitis naudojant greičio paminą iki 820 dyg/min
maksimalus siuvimo greitis naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg/min
adatų tipas 130/705H 

 

Standartinė komplektacija:
 
*kilpų apsiuvimo pėdelė (R)
*slapto dygsnio pėdelė (G)
*atlasinių audinių siuvimo pėdelė (F)
*overlokinė pėdelė (C)
*užtrauktuko siuvimo pėdelė (E)
*universali pėdelė (A0)
*pėdelė tiesiam siuvimui 1/4 colio
*atvira pėdelė satino siuvimui (F2)
*papildomas siūlų špūlių laikiklis
*siūlų špūlių laikikliai - didelis ir mažas
*šluotelė mašinos valymui
*padėkliukas po siūlų špūle
*tarpinė po siūlų špūle
*adatų rinkinys
*špulytės 4 vnt.
*atsuktuvas
*papildomas staliukas darbo zonos padidinimui
*kietas apsauginis dėklas
 

Rekomenduojame peržiūrėti ir atnaujintą ELNA priedų katalogą, kuriame rasite visus naujausius ELNA siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų ir pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt