BABY LOCK BLQK2 Sashiko

BABY LOCK BLQK2 Sashiko

BABY LOCK BLQK2 Sashiko

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Sashiko BLQK2
Garantija:
60 mėn
Kaina: 1,899.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

    

BABY LOCK BLQK2 Sashiko - mašina skirta žmonėms, kurie kuria stebuklus.

Esate kūrybingas žmogus, bet paprastai siūti tiesiog nusibodo? Norite išsiskirti iš minios dėvėdami išskirtinį rūbą, o gal nustebinti svečius ant Jūsų stalo užtiesta nepaprasto grožio staltiese ar nuostabaus dizaino padėkliukais po kavos puodeliu? O gal Jūs tiesiog manote, kad galima sukurti dar kažką tokio nepaprasto ir nepakartojamo, ko niekas iki šiol nėra niekur matęs? Tuomet Baby Lock Sashiko ekskliuzyvinė rankinio dygsnio siuvinėjimo mašina skirta būtent Jums.

 

Unikalios konstrukcijos dėka ši siuvinėjimo mašina atlikdama vieną dygsnį, sekantį dygsnį praleidžia tuo išgaudama rankinio adymo dygsnio funkciją, vadinama Sashiko siuvinėjimo technika. Ši siuvinėjimo technika gimė senovės Japonijoje, kuomet buvo labai vertinamas kruopštus ir nepaprastai tikslus siuvinėjimas rankomis, dygsnis po dygsnio išgaunant įvairiausius nepaprasto grožio raštus ir ornamentus. Kuo dygsniai būdavo vienodesni ir tikslesni, tuo labiau būdavo vertinamas gaminys. Toks siuvinėjimas pasižymėjo nepaprastu kruopštumu ir tikslumu, kuomet dygsnio ir tarpelio tarp dygsnių ilgiai turėdavo būti vienodi, o tai atlikti siuvinėjant rankomis būdavo nepaprastai sunku ir sudėtinga. Tačiau japonai nebūtų japonais, jei neišspręstų techniškai sudėtingų problemų. Išskirtinių techninių charakteristikų rankinio dygsnio siuvinėjimo mašina Sashiko, sudėtingą senovės siuvinėjimo techniką paverčia ypatingai paprastu ir maloniu užsiėmimu, kuris atliekamas šimtus kartų greičiau negu rankomis, tuo suteikiant visišką neaprėpiamą laisvę kūrybai.

 

 

Paprastas dygsnio ilgio ir tarpelio tarp dygsnių nustatymas tiksliam siuvinėjimui. Galimybė nustatyti atskirai tiek dygsnio tarpelio ilgį, tiek ir pačio dygsnio ilgį, tuo suteikiant kūrybai begalines erdves.

 

Dar viena išskirtinė mašinos savybė, tai puikus ir ryškus darbo zonos apšvietimas naujos technologijos liuminescencine dienos šviesos lempa, kurios nerasite nei vienoje iki šiol gamintoje siuvimo mašinoje. Baby Lock – viskas kas geriausia.

 

Sugraduota adatų plokštelė tikslesniam siuvinėjimui.

 

Idealūs dugsniai pavers Jūsų gaminius išskirtiniais ir nepakartojamais.

Laisvo siuvinėjimo – kviltingo funkcija. Mašinos pėdelę galima nustatyti pagal audinio storį į šiek tiek pakeltą padėtį, kas leidžia atlikti siuvinėjimą laisvu režimu, kuomet Jūs galite audinį stumdyti norimomis kryptimis atlikdami visokius ornamentus.

 

 

Įvairių spalvų LED monitorius suteikiantis pilną informaciją apie sekančio dygsnio ar tarpelio padėtį bei adatos pozicionavimą.

 

 

Unikalus siūlo nupjovimo mechanizmas palaikantis visą laiką įtemptą siūlą sekančiai siuvimo operacijai. Pats mechanizmas sumontuotas siuvimo mašinos darbo zonos platformoje, kad būtų patogiau nupjauti siūlą ir nereiktų jo kelti aukštyn.

 

Vienintelė pasaulyje patentuota rankinio dygsnio šaudyklės sistema. Sashiko mašina siuvinėjimą atlieka tik vienu siūlu, kuris yra šaudyklėje. Tai tiesiog genialu.

 

Nerealios galimybės kūrybai ir dizainui panaudojant papildomus aksesuarus ir priedus (https://www.babylock.lt/lt/katalogas/category/24/sashiko/).

 

Labai didelis pėdelės pakėlimo diapazonas leidžiantis siuvinėti storus gaminius tokius, kaip lovų užtiesalai, pledai, paltines medžiagas, bei suteikiantis galimybę atlikti laisvą siuvinėjimą – kviltingą.

Standartinėje mašinos komplektacijoje esantys papildomi reikmenys ir priedai visada bus pasiekiami ranka, nes jie yra talpinami specialioje ir patogioje mašinos korpuse integruotoje dėžutėje.

 

 

 

Patogus ir didelis papildomai įsigyjamas staliukas darbo zonos padidinimui. Nepakeičiamas pagalbininkas atliekant didelių gaminių siuvinėjimą tokių kaip patalynė, pledai, užuolaidos, staltiesės ir t.t.

 

 Siuvimo pavyzdžiai atlikti su unikalia BABY LOCK BLQK2 Sashiko mašina