ELNA eXperience 530

ELNA eXperience 530

ELNA eXperience 530

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXperience 530
Garantija:
36 mėn
Kaina: 399.00 €459.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

ELNA eXperience 530 siuvimo mašina pasižyminti puikiu nauju dizainu ir žinoma puikiomis techninėmis charakteristikomis. Pagrindinis šios siuvimo mašinos privalumas - paprastas valdymas mygtukų pagalba, kurie išdėstyti ant priekinės mašinos panelės, o taip pat labai gražiai šviečiantis informacinis displėjus, kuris išsamiai parodo visą reikiamą informaciją apie siuvamą operaciją, siūlės dygsnio ilgį ir plotį bei reikalingą pėdelės parinkimą. Ant priekinės mašinos panelės dalies esanti greičio reguliavimo svirtelė leidžia keisti mašinos siuvimo greitį nepriklausomai nuo greičio reguliavimo pedalo. Tai labai patogu atliekant sudėtingas operacijas, kurios reikalauja kruopštumo arba siuvant storus gaminius, kuomet nereikalingas didelis siuvimo greitis. Nustatę svirtelę į minimalią padėtį, kiek bespaustumėte greičio pedalą siuvimo mašina siūs minimaliu greičiu.
Kita labai patogi funkcija - tai adatos pozicionavimo mygtukas, kurio pagalba galite pasirinkti adatos viršutinę arba apatinę poziciją, nesukant pagrindinio veleno ranka. Užtenka tik paspasusti mygtuką ir adata atsisdurs Jums reikiamoje padėtyje.  

Horizontalus šaudyklės mechanizmas - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiuose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje. Taip pat yra labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, kuris yra labai patogus dirbant su mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra ypač aktualu. 
 

 
Apatinis audinio transportavimo mechanizmas yra visose siuvimo mašinose, bet ELNA eXperience 540 siuvimo mašina pasižymi nepaprastai plačiu ir tankiu dantukų kiekiu, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius (SFS sistema). Papildomai įsigyjamas viršutinis audinio transportavimo mechanizmas  labai reikalingas siuvant ''problematiškas" medžiagas, juo naudojantis išvengiama audinių "prasilenkimo". 
 

 
 

Sagų kilpučių apsiuvimas su šia mašina yra nepaprastai lengvas ir kokybiškas. Jums tereikia i specialią pėdelę kilpų apsiuvimui įdėti sagą pagal kurią Jums reikalinga kilpa, ir mašina pati daro reikiamą kiekį vienodo dydžio kilpų. Šioje mašinoje rasite 3-jų rūšių labiausiai naudojamas sagų kilpas.


Labai ilga ir patogi alkūnės platforma, suteikianti galimybę atlikti ypatingai sudėtingas operacijas sunkiai prieinamose vietose.

 

Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatąDaugiau jokio vargo, nes įverti siūlą dar niekada nebuvo taip paprasta.

Rekomenduojame prie šios mašinos įsigyti firminį originalų ELNA kilimėlį, kurio kaina 19€. 

ELNA originalus firminis minkšto veltinio kilimėlis skirtas naudoti po siuvimo mašina.

Veltinio padėklas (kilimėlis) siuvimo mašinai.
Tai puikus priedas prie jūsų siuvimo mašinos. Jis puikiai apsaugos jūsų stalo paviršių nuo atsitiktinių įbrėžimų (tai ypač svarbu, jei siuvant stalą naudojate virtuvėje ar svetainėje). Be to, padas po mašina sumažins jos vibraciją siuvant bei garsą.
Elnos veltinio padėklas pagamintas iš storo, kompaktiško veltinio ir putplasčio (visas 5 mm storio), kurie užtikrina jo patvarumą ir tvirtumą, be to, į jį galima laisvai įsmeigti siuvimui reikalingus segtukus.

Kilimėlio matmenys: 44,5 cm x 32,5 cm

 

Techninės charakteristikos:

Operacijų skaičius 30
LCD informacinis ekranas
pilnai automatinis 3-jų rūšių sagų kilpų apsiuvimas
horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
maksimalus siūlės ilgis iki 5 mm
maksimalus siūlės plotis iki 7 mm
nuimama alkūnės platforma
siūlo įvėrimo mechanizmas
papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
adatos pozicionierius
adatos padėties reguliavimas
7-ių dantukų transportavimo sistema SFS
sunki metalinė mašinos konstrukcija
maksimalus siuvimo greitis iki 820 dyg/min
pernešimo rankena
adatų tipas 130/705H
siuvimo mašinai suteikiama garantija 3 metai
šalis gamintoja - Šveicarija
 
 
Standartinė komplektacija:
 
*kilpų apsiuvimo pėdelė (R)
*sagų kilpos pėdelės stabilizatorius-plokštelė
*atlasinių audinių siuvimo pėdelė (F)
*užtrauktuko siuvimo pėdelė (E)
*overlokinė pėdelė (C)
*universali pėdelė (A)
*ardiklis
*papildomas siūlų špūlių laikiklis
*siūlų špūlių laikikliai didelis ir mažas
*adatų rinkinys
*špulytės 4 vnt.
*atsuktuvas
*pamina-pedalas
*matinimo laidas
*instrukcija
 
 
 

Rekomenduojame peržiūrėti ir atnaujintą ELNA priedų katalogą, kuriame rasite visus naujausius ELNA siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų ir pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt