ELNA eXperience 450

ELNA eXperience 450

ELNA eXperience 450

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXperience 450
Garantija:
36 mėn
Kaina: 279.00 € KAIP PIRKTI PREKĘ
Aprašymas

ELNA eXperience 450 - nauja ir nerali kompiuterizuota siuvimo mašina už elektromechaninės siuvimo mašinos kaina !!!

ELNA eXperience 450 - tai visiškai naujas modelis, kuris kuris nustebins pirmiausia tai super patrauklia kaina, puikiu nauju dizainu ir žinoma puikiomis techninėmis charakteristikomis. 

Pagrindinis šios siuvimo mašinos privalumas - tiesiog neįtikėtinai tylus darbas, tiesiog elementarus net vaikui suprantamas mašinos operacijų ir funkcijų valdymas.

ELNA eXperience 450, tai absoliučiai viskas ko gali tik reikėti - puikios charakteristikos, įspūdingos dekoratyvinės bei darbinės siūlės, LED apšvietimo sistema, siūlų įvėrimo mechanizmas, naujos kartos chorizontali šaudyklės sistema ir dar viskas ko tik Jums gali prireikti.

 

Išskirtinis bruožas - naujas šveicariškas ELNA siuvimo mašinų dizainas ir šioje eXperience 450 mašinoje.
  

 

Horizontali šaudyklės sistema - pats patogiausias ir pažangiausias šaudyklės mechanizmas gaminamas naujausiose šiuolaikinėse siuvimo mašinose. Pro skaidrų langelį visą laiką matomas likęs siūlo kiekis špulytėje,  labai paprastas siūlo įvėrimas šaudyklėje, o tai labai patogu dirbant mašina. Mašina su tokia šaudykle neturi vibracijos net siuvant dideliu greičiu, kadangi šaudyklės mechanizmas dirbdamas daro pilną apsisukimą ratu, o ne švaistykliuoja. Taip pat mašina dirba žymiai tyliau, kas daugumai yra labai aktualu. 

Apatinis audinio transportavimo mechanizmas ELNA eXperience 450 siuvimo mašinoje pasižymi nepaprastai plačiai ir tankiai išdėstytais dantukais, kurie labai gerai transportuoja bet kurios rūšies audinius. Papildomai įsigyjamas viršutinis audinio transportavimo mechanizmas  labai pravartus siuvant ''problematiškas" medžiagas, juo naudojantis išvengiama audinių "prasilenkimo". 
 

 

Atliekamos operacijos užbaigimo funkcija - atliekant siuvinėjimą, nuspaudus šį mygtuką mašina siuva tol, kol pabaigia operaciją iki galo.

START&STOP sistema, leidžianti siūti mašina nenaudojant greičio paminos (greičio pamina yra mašinos standartinėje komplektacijoje).

Elektroninis siūlės įtvirtis.

Adatos pozicionavimo sistema, kuri adatą sustabdo pagal Jūsų poreikį norimoje padėtyje.

Papildomas greičio reguliatorius, kurio pagalba nusistatysite norimą siuvimo greitį.

 

Siūlo įvėrimo mechanizmas - nerealus pagalbininkas veriant siūlą į adatą. Daugiau jokio vargo, nes tai atlikti niekada nebuvo taip paprasta.

Trisdešimt puikių ir originalių atliekamų operacijų. Mašinoje rasite ir trikotažines, ir overlokines, ir paslėpto dygsnio, ir puikias dekoratyvines siūles.

Papildomas pristatomas staliukas darbo zonos išdidinimui - įsigyjamas papildomai už 30€

 

Rekomenduojame prie šios mašinos įsigyti firminį originalų ELNA kilimėlį, kurio kaina 19€. 

ELNA originalus firminis minkšto veltinio kilimėlis skirtas naudoti po siuvimo mašina.

Veltinio padėklas (kilimėlis) siuvimo mašinai.
Tai puikus priedas prie jūsų siuvimo mašinos. Jis puikiai apsaugos jūsų stalo paviršių nuo atsitiktinių įbrėžimų (tai ypač svarbu, jei siuvant stalą naudojate virtuvėje ar svetainėje). Be to, padas po mašina sumažins jos vibraciją siuvant bei garsą.
Elnos veltinio padėklas pagamintas iš storo, kompaktiško veltinio ir putplasčio (visas 5 mm storio), kurie užtikrina jo patvarumą ir tvirtumą, be to, į jį galima laisvai įsmeigti siuvimui reikalingus segtukus.

Kilimėlio matmenys: 44,5 cm x 32,5 cm

 
 

Techninės charakteristikos:

Operacijų skaičius 30
LCD informacinis ekranas
horizontalus pilno apsisukimo šaudyklės mechanizmas
automainis sagų kilpų apsiuvimas
maksimalus siūlės ilgis iki 4 mm
maksimalus siūlės plotis iki 5 mm
nuimama alkūnės platforma
siūlo įvėrimo mechanizmas
START&STOP funkcija
papildomas greičio reguliavimas ant mašinos korpuso
adatos pozicionierius
adatos padėties reguliavimas
LED darbo zonos apšvietimas
skeleto tipo, lengvo aliuminio mašinos konstrukcija
maksimalus siuvimo greitis naudojant greičio paminą iki 820 dyg/min
maksimalus siuvimo greitis naudojant START&STOP funkciją iki 700 dyg/min
pernešimo rankena
adatų tipas 130/705H
 
Standartinė komplektacija:
 

Rekomenduojame peržiūrėti ir atnaujintą ELNA priedų katalogą, kuriame rasite visus naujausius ELNA siuvimo mašinų priedus ir aksesuarus. Daugelis priedų ir pėdelių tinka ir kitų gamitojų siuvimo mašinoms. Norėdami sužinoti, koks priedai tinka Jūsų siuvimo mašinai galite siųsti mums užklausą elektroniniu paštu info@siuvimomanija.lt ir mes Jums atsakysime.

Norėdami peržiūrėti katalogą tiesiog spauskite ant jo ir jis atsidarys.

Taip pat galite apsilankyti ir specialioje ELNA svetainėje www.elna.lt