TYPICAL TW1-1245V

TYPICAL TW1-1245V

TYPICAL TW1-1245V

Firma: TYPICAL
Prekės kodas: TW1-1245V
Garantija:
24 mėn
Aprašymas

TYPICAL TW1-1245V pramoninė universali tiesiasiūlė šaudyklinė siuvimo mašina su triguba unisonine audinio transportavimo sistema, specialiu kantavimo priedu ir išdidinta horizontalia šaudykle. Mašina skirta siūti storus ir labai storus audinius, tokius kaip baldiniai audiniai, oda, dermantinas, brezentas, laivų burėms skirti audiniai, džinsas ir daugelis kitų, kuomet būtina padidinta jėga audinių pradūrimui bei parstūmimui. Judantis pėdelės bei adatos mechanizmas užtikrina stabilų audinių parstūmimą, garantuojantį puikų gaminių siuvimą, bei aukštą siūlės kokybę. Kadangi tokio tipo audinių siuvimui naudojami pakankamai stori siūlai, padidinta šaudyklė garantuoja ilgesnį nepertraukiamą darbą o tuo pačiu ir didesnį darbo našumą. Šio tipo mašinų panaudojimas be galo platus: baldų pramonė, automobilių salonų siuvimas, palapinių, sporto įrangos, laisvalaikio prekių gamyba bei daugelis kitų sričių. Taip pat mašina pasižymi tuo, kad dygsnio ilgis dvigubai ilgesnis, nei įprastose siuvimo mašinose - net iki 8mm, o siuvant storus gaminius didesniu dygsniu jie atrodo žymiai gražiau. Mašina komplektuojama su stalu ir varikliu, kurį galima rinktis iš kelių variantų: tai vienfazis 400W variklis iki 1250 aps/min. su sankaba, vienfazis 250W variklis iki 1250aps/min. su sankaba, trifazis 400W variklis su sankaba arba naujo tipo servo variklis PowerMax AH21-55 su adatos pozicionavimo sistema. Mašina yra labai patikima bei patvari, puikaus šiuolaikiško dizaino, turi pagerintą tepimo sistemą ir yra labai aukštos surinkimo kokybės. Puikių techninių charakteristikų bei inžinerinių sprendimų dėka mašina gali būti labai plačiai naudojama bet kokiose sunkių audinių siuvimo srityse.

Mašina pagaminta pagal vokiečių siuvimo mašinų gamintojo PFAFF licenciją ir yra 100% PFAFF 1245 siuvimo mašinos analogas.

 

TYPICAL TW1-1245V mašinos modelis yra aprūpintas specialiu mechanizmu skirtu audinio krašto apsiuvimui juostele (kantavimui). Specialus kantavimo mechanizmas siuvant sinchroniškai juda kartu su audinį transportuojančiais dantukais ir pėdele, tolygiai paduodamas audinio krašto apsiuvimo juostelę.
 
 

Techninės charakteristikos:

  • specialus audinio krašto apsiuvimo (kantavimo) juostele mechanizmas sinchroniškai judantis su audinio transportavimo sistema;
  • dygsnio ilgis iki 8,0 mm;
  • pėdelės pakėlimo aukštis 8/14 mm;
  • pilnai automatinė tepimo sistema;
  • maksimalus siuvimo greitis iki 2500 dyg/min.;
  • padidinta horizontali šaudyklė.

Rekomenduojami papildomi priedai:

prie mašinos tvirtinama 7W apšvietimo lempa