PROTEX TY-B721

PROTEX TY-B721

PROTEX TY-B721

Firma: PROTEX
Prekės kodas: TY-B721
Garantija:
12 mėn
Aprašymas

PROTEX TY-B721 pramoninė universali tiesiasiūlė greitaeigė šaudyklinė siuvimo mašina su adatos žingsniavimo sistema skirta vidutinių bei storų audinių siuvimui (mašinos modifikacija TY-B721-5) arba plonų ir vidutinių audinių siuvimui (mašinos modifikacia TY-B721-3). Adatos žingsniavimo sistema labai tiksliai suderinta su audinį transportuojančių dantukų judėjimu. Šios sistemos dėka yra išvengiama dviejų siuvamų audinių prasilenkimo ir paraukimo. Tai labai aktualu siuvant ilgas distancijas, bei trikotažinius, šilkinius gaminius, kurie labiausiai prasilenkia ar yra paraukiami siuvant su kitomis siuvimo mašinomis. Taip pat siuvant tokia mašina yra žymiai lengviau susiuvami gaminiai, kuriuose yra siūlės susidedančios iš kelių sluoksnių audinio (taip vadinami "kalneliai"). PROTEX TY-721-5 modifikacijos siuvimo mašina puikiai siuva ne tik paprastus storesnius audinius, bet taip pat gali būti naudojama ir gaminių iš odos siuvime.

Mašinos komplektuojamos su stalu ir varikliu, kurį galima rinktis iš kelių variantų: tai vienfazis 400W variklis su sankaba arba naujo tipo servo variklis su adatos pizicionavimo sistema.

Mašina pagaminta pagal japonų korporacijos BROTHER licenciją ir yra 100% BROTHER DB2-B721 siuvimo mašinos analogas. Mašina yra labai patikima ir praktiškai niekada negendanti, pasižymi švelniu ir labai tyliu darbu, yra puikaus šiuolaikiško diziano, turi pagerintą tepimo sistemą ir yra labai aukštos surinkimo kokybės. Puikių techninių charakteristikų bei inžinerinių sprendimų dėka mašina gali būti labai plačiai naudojama bet kokiose siuvimo srityse.

Techninės charakteristikos:

dygsnio ilgis iki 5,0 mm
pėdelės pakėlimo aukštis 6/13 mm
pilnai automatinė tepimo sistema
maksimalus siuvimo greitis iki 5000 dyg/min.

Rekomenduojami papildomi priedai:
 
prie mašinos tvirtinama apšvietimo lempa 7W