DISON DS-5942C

DISON DS-5942C

DISON DS-5942C

Firma: DISON
Prekės kodas: DS-5942C
Garantija:
12 mėn
Aprašymas

DISON DS-5942C pramoninė universali tiesiasiūlė šaudyklinė siuvimo mašina su triguba audinio transportavimo sistema ir išdidinta horizontalia šaudykle.

Mašina skirta siūti storus ir labai storus audinius, tokius kaip baldiniai audiniai, oda, dermantinas, brezentas, laivų burėms skirti audiniai, džinsas ir daugelis kitų, kuomet būtina padidinta jėga audinių pradūrimui bei prastūmimui. Judantis pėdelės bei adatos mechanizmas užtikrina stabilų audinių prastūmimą, garantuojantį puikų gaminių siuvimą, bei aukštą siūlės kokybę. Kadangi tokio tipo audinių siuvimui naudojami pakankamai stori siūlai, padidinta šaudyklė garantuoja ilgesnį nepertraukiamą darbą, o tuo pačiu ir didesnį darbo našumą. Panaudojimas šio tipo mašinų be galo platus: baldų pramonė, automobilių salonų siuvimas, palapinių, sporto įrangos, laisvalaikio prekių gamyba bei daugelis kitų sričių. Taip pat mašina pasižymi tuo, kad dygsnio ilgis dvigubai ilgesnis, nei įprastose siuvimo mašinose-net iki 9mm, o siūnant storus gaminius didesniu dygsniu jie atrodo žymiai gražiau. Komplektuojama mašina su stalu ir varikliu, kurį galima rinktis iš kelių variantų: tai vienfazis 400W variklis su sankaba arba naujo tipo 750W servo variklis su adatos pizicionavimo sistema. Mašina yra labai patikima bei patvari, turi puikų šiuolaikišką dizainą, pagerintą tepimo sistemą, labai aukštą surinkimo kokybę. Puikių techninių charakteristikų bei inžinierinių sprendimų dėka mašina gali būti labai plačiai naudojama bet kokiose sunkių audinių siuvimo srityse.

Mašina pagaminta pagal japonų korporacijos MITSUBISHI licenciją ir yra 100% MITSUBISHI LU2-4400 siuvimo mašinos analogas.

Techninės charakteristikos:
dygsnio ilgis iki 9,0 mm
pėdelės pakėlimo aukštis 8/16 mm
pilnai automatinė tepimo sistema
maksimalus siuvimo greitis iki 2500 dyg/min
padidinta horizontali šaudyklė
 
Rekomenduojami papildomi priedai:
apšvietimo lempa tvirtinama prie mašinos
adatos pozicionavimo sistema (komplektuojama tik pasirinkus servo variklį)