Maišų užsiuvimo mašinos

Maišų užsiuvimo mašinos
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • DISON DS-668 Mini
  DISON DS-668 Mini įpatingai kompaktiška ir pati lengviausia maišų užsiuvimo mašina skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Labai lengva ir patogi naudoti. Siuva vienu siūlu sudarydama grandinės dygsnį, kurį labai paprasta išardyti atpakuojant maišą. Mašina pasižymi puikiomis techninė..
  155.00 €
 • DISON DS-9-12
  DISON DS-9-12 kompaktiška maišų užsiuvimo mašina skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Labai lengva ir patogi naudoti. Siuva vienu siūlu sudarydama grandinės dygsnį, kurį labai paprasta išardyti atpakuojant maišą. Mašina pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, yra&nb..
  145.00 €
 • DISON DS-9-2
  DISON DS-9-2 kompaktiška maišų užsiuvimo mašina skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Labai lengva ir patogi naudoti. Siuva vienu siūlų sudarydama grandinės dygsnį, kurį labai paprasta atpakuojant maišą išardyti. Mašina pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, lengva priež..
  119.00 €
 • DISON DS-26-1A
  Maišų užsiuvimo mašina su centralizuota tepimo sistema DISON DS-26-1A skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Labai lengva ir patogi naudoti. Siuva vienu siūlu sudarydama grandinės dygsnį, kurį labai paprasta atpakuojant maišą išardyti. Mašina pasižymi puikiomis techninėmis ..
  189.00 €
 • NPI D
  Pramoninė maišų užsiuvimo mašina NPI D serija skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Galingas ir patikimas variklis. Tvirta rėminė konstrukcija. Lengva ir patogi naudoti. Siuva vienu siūlu sudarydama grandinės dygsnį, kurį labai paprasta atpakuojant maišą išardyti. Mašina pasiž..
  189.00 €
 • NPI DA
  Pramoninė maišų užsiuvimo mašina NPI DA serija skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Galingas ir patikimas variklis. Tvirta rėminė konstrukcija. Lengva ir patogi naudoti SU INTEGRUOTA TEPIMO SISTEMA. Siuva vienu siūlu sudarydama grandinės dygsnį, kurį labai paprasta atpak..
  199.00 €
 • NPI DA-1
  Pramoninė maišų užsiuvimo mašina NPI DA-1 serija skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Ypatingai stipri liejinio tipo mašinos konstrukcija. Labai galingas ir patikimas variklis. Lengva ir patogi naudoti SU INTEGRUOTA TEPIMO SISTEMA. Siuva vienu siūlu sudarydama grandinės ..
  229.00 €
 • NPI DA-6
  Pramoninė maišų užsiuvimo mašina NPI DA-6 serija skirta bet kokio tipo maišams užsiūti. Ypatingai stipri liejinio tipo mašinos konstrukcija. Labai galingas ir patikimas variklis. Lengva ir patogi naudoti SU INTEGRUOTA TEPIMO SISTEMA. Siuva vienu siūlu sudary..
  249.00 €
 • NPI DE-DA-6
  Pramoninė dviejų siūlų maišų užsiuvimo mašina NPI DE-DA-6 serija skirta bet kokio tipo maišams užsiūti dviem siūlėm šalia viena kitos. Ypatingai stipri liejinio tipo mašinos konstrukcija. Labai galingas ir patikimas variklis. Lengva ir patogi naudoti SU INTEGRUOTA TEP..
  279.00 €
 • Siūlai maišams užsiūti
  Siūlai maišams užsiūti   200g; Spalva: balta; 100% poliesteris. ..
  2.50 €
 • Siūlai maišams užsiūti
  Siūlai maišams užsiūti   200g; Spalva: raudona, mėlyna; 100% poliesteris. ​ ..
  3.00 €