PRIMULA

PRIMULA
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • PRIMULA MAGIC INOX
   PRIMULA Magic Inox 2,5L pramoninio tipo garo generatorius su pramoniniu 1,7kg lygintuvu padengtu teflonine medžiaga.   Magic Inox garo generatorius gali pilnai būti naudojamas ir siūvyklose ir namų salygomis, nes yra labai universalus, kompaktiškas ir našus. Galimos t..
  340.00 €
 • PRIMULA ATMOS
   PRIMULA ATMOS 5L pramoninio tipo garo generatorius su pramoniniu 1,7kg lygintuvu padengtu teflonine medžiaga.   ATMOS garo generatorius gali pilnai būti naudojamas ir siūvyklose ir namų salygomis, nes yra labai universalus, kompaktiškas ir našus.     Su..
  520.00 €
 • PRIMULA ECOVAPOR
     Itin aukštos kokybės pramoninis elektrinis garo generatorius, skirtas nuolatiniam darbui. Galimi 6 modeliai, priklausomai nuo galios - nuo 2,5 kW iki 6 kW. Elektroniniu būdu valdomas PCB ir vandens lygio kontrolės sistema. Skirtingi vieno, dviejų ar trijų garo lygi..
  1,249.00 €
 • PRIMULA TAILOR
  Primula Tailor profesionalus lyginimo stalas su šildomu paviršiumi, garo nutraukimo ir oro papūtimo funkcijomis (atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nurodyta kaina nėra tiksli, nes ji gali skirtis pagal pasirenkama stalo modifikaciją ir komplektaciją). Kaina nurodoma lyginimo sistemos Tailor D..
  699.00 €
 • Primula Eco DOB
  Primula Eco DOB lyginimo stalas su šildomu paviršiumi, garo nutraukimo ir oro papūtimo funkcijomis (atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nurodyta kaina nėra tiksli, nes ji gali skirtis pagal pasirenkama stalo modifikaciją ir komplektaciją). Kaina nurodyta mūsų puslapyje yra Eco ..
  899.00 €