BABY LOCK BLE1AT-2 Imagine

BABY LOCK BLE1AT-2 Imagine

BABY LOCK BLE1AT-2 Imagine

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Imagine BLE1AT-2
Garantija:
60 mėn
Kaina: 779.00 €819.00 €
Aprašymas

       

     

Padovanokite senąjį overloką, kurį iki šiol naudojote, savo senelei, kad ji galėtų susisiūti suplyšusias kojines ar paviršutiniškai pasitvarkyti kandžių suėstą antklodę ir įsigykite “REVOLIUCINĮ” overloką BABY LOCK BLE1AT-2 IMAGINE. Kuo šis overlokas ypatingas? Ar galite įsivaizduoti siuvimą su mašina, kuri naudoja keturis siūlus vienu metu, tačiau Jums nereikia reguliuoti atskirai kiekvieno siūlo įtempimo, nes mašina atlieka tai už Jus pati. Ir visiškai nesvarbu kokiais siūlais Jūs siuvate ir kokius  audinius. Visus šiuos painius darbus atlieka už Jus patentuota Automatic Thread Delivery System™ (automatinė siūlų įtempimo sistema) kuri pati nustato reikiamą siūlų įtempimą siuvant bet kokios rūšies audinius. Vienintelis dalykas ką reikia atlikti Jums, tai išsirinkti norimą siuvimo operaciją vienos rankenėlės pagalba. Ir tai dar ne viskas, kuo pasižymi ši unikali mašina. Didžiausia problema siuvant overloku-tai teisingas siūlų suvėrimas tam tikra eilės tvarka. Neužkabinote už reikiamo kabliuko siūlo ir mašina nesiuva, atlieka praleidimus, painioja siūlus, laužo adatas ir t.t. Su BABY LOCK BLE1AT-2 IMAGINE galite nebesirūpinti dėl tokių problemų, nes siūlų verti Jums nebereikės-visą tai atliks už Jus patentuota ExtraordinAir Threading System™ (suspausto oro srauto sistema), kurios pagalba užteks tik paspausti svirtį ir siūlai bus įtraukiami į kilpiklius suspausto oro srautu. Sudėtinga įverti siūlus į adatas? Galbūt sename Jūsų overloke, bet ne BABY LOCK BLE1AT-2 IMAGINE, nes šis overlokas turi patentuotą siūlų įvėrimo sistemą net ir į adatas - Needle Threading System. Tai ypatingai tiksli siūlų įvėrimo sistema, kurios pagalba be vargo greitai ir lengvai įversite siūlus į abi adatas.

Dar viena išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė - vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtų užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengta adatų palinkimo, kas labai dažnai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose, ko pasekoje adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpiklius, arba kas yra blogiausia - sulaužo pačius kilpiklius.

Galima ir toliau vardinti visas išskirtines šios puikios mašinos technines charakteristikas, bet užtenka paminėti tik tai, kad joje yra įdiegta net 10 pasaulinių patentų ir niekam ko gero nekils abejonių, kad tai vienas geriausių overlokų, kurie iki šiol buvo pagaminti. Netikite - atvykite pas mus ir išbandykite šią mašiną.

Baby Lock Imagine - overlokas su kuriuo maloniai ir be vargo siųsite bet kokius audinius, o ne eksperimentuosite sukinėdami rankenėles bei verdami siūlus.

Nuo šiol siūlų vėrimas į overloko kilpiklius ir adatas bus ne sudėtingas darbas, o smagi atrakcija.

Dar niekada nebuvo taip paprasta įverti siūlus, nes juos mašina įveria pati. Kilpikliai pagaminti iš tvirto plieno vamzdelių, kurie be unikalios siūlų suvėrimo sistemos pasižymi dar ir nepaprastu tvirtumu.

Aukščiausios kokybės tuščiaviduriai plieno vamzdelių kilpikliai pagaminti taip, kad siūlų vėrimo eiliškumas yra nebesvarbus. Veriate siūlą kurį norite ir kada norite.

Siūlus veriant į adatas taip pat tikrai nevargsite. Tai atliekama labai greitai ir paprastai tikslaus siūlų įvėrimo į adatas mechanizmo pagalba, kuris beje kaip ir kiti Baby Lock mašinų išradimai turi pasaulinį patentą.

Visiškai nebesvarbu ką siuvate – ploniausią šilką ar storą terasos pledą, elastingą trikotažą ar kelis sluoksnius džinsinio audinio. Patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery System atliks viską už Jus ir Jums nebereikės daugiau vargti atliekant siūlų įtempimo reguliatorių sukinėjimą ieškant geriausio rezultato. Tiesiog pasirenkate rankenėlės pagalba norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius. Ir visiškai nesvarbu - vienas ar net keli sluoksniai siuvami vienu metu - mašina atlieka viską pati „jausdama“ audinio storį specialių sensorių sistema.

Taip - Jūs neklystate, - čia turėtų būti siūlų įtempimo reguliatoriai,  kuriuos sukinėjant bandoma išgauti graži siūlė siuvant vis kitos rūšies audinius su kitų gamintojų overlokais. Kaip bebūtų keista jokių reguliatorių čia nėra, bet patikėkite, jų ir nereikia. Nuo šiol Jūs siūsite, o ne eksperimentuosite.

Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas).

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė-vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtų užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengta adatų palinkimo, kas labai dažnai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose, ko rezultate adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpikius, arba kas yra blogiausia-sulaužo pačius kilpiklius.

 

Vienos rankenėlės pasukimu nustatysite norimą apmėtymo tankį ar siaurą Baby Lock virvelės tipo siūlę.
Preciziškai tikslus ir paprastas siūlės pločio reguliavimas labai patogios rankenėlės pagalba. Lygiai taip pat paprastai ir greitai kitos patogios rankenėlės pagalba nustatysite ir siūlės pločio parametrus. Nereikia atidarinėti šoninio dangtelio, stumti nepatogios svirties, ar spėlioti siūlės pločio, kaip kitose mašinose.
Trečia rankenėlė, reikalui esant, vienu judesiu atjungs peilio kirpimo funkciją.
Viskas vienoje vietoje - genialu kas paprasta.

Patentuota peilių kirpimo sistema-audinio krašto kirpimas, audinio transportavimas ir adatų darbas atliekamas sinchroniškai (pasaulinis patentas). Taip pat patys peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto plieno, kuris padengtas specialiu ebonito sluoksniu.

Platus diferencialo diapazonas atliekamas kaip profesionaliose pramoninėse mašinose. Siūkite bet kokius audinius, kad ir patį sudėtingiausią trikotažą-rezultatas visada tik geriausias.

Geriausi rezultatai, aukščiausios kokybės siūlės, išskirtiniai ir nepakartojami gaminiai, paprastas ir lengvas paruošimas darbui - visa tai su Baby Lock mašinomis taps kasdienybe ir maloniu užsiėmimu.

 

Siuvimo pavyzdžiai 

 

Parsisiųskite priedų ir aksesuarų katalogą 

Daugiau informacijos apie šią prekę rasite paspaude šią nuorodą 

Daugiau informacijos apie šią prekę
Daugiau informacijos apie šią prekę

NORITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ? O GAL ŠIĄ PREKĘ RADOTE PIGIAU? PARAŠYKITE MUMS