BABY LOCK BLE5-3L Desire 3

BABY LOCK BLE5-3L Desire 3

BABY LOCK BLE5-3L Desire 3

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: DESIRE3 BLE5-3L
Garantija:
60 mėn
Kaina: 1,249.00 €
Aprašymas

 

    

BABY LOCK BLE5-3L Desire 3 - super mašina, kuri atliks viską be jokių priekaištų.

Išskirtinė daugiafunkcinė siuvimo mašina, kurioje įdiegta daugiau kaip 10 pasaulyje užregistruotų patentų ir kuri gali vienu metu siūti net aštuoniais siūlais. Mašinos išskirtinės savybės, tai automatinė patentuota siūlų suvėrimo sistema panaudojant suspausto oro srautą, patentuota automatinė siūlo įtempimo sistema, kuri atlieka pastovų siūlo padavimą nepriklausomai nuo to, kokie audiniai yra siuvami bei daugelis kitų techninių sprendimų, kurie įdiegti į šią nepaprastą mašiną. Tai mašina su kurią pabandę siūti nebenorėsite grįžti nei prie vienos mašinos su kurią siuvote iki šiol. Tai mašina, su kurią norint siūti ar taisyti rūbą, kuris pasiūtas iš brangios medžiagos, nereikia prieš tai jos reguliuoti papildomai bandant išgauti geriausią rezultatą tam, kad nesugadinti gaminio, ką dauguma atvejų reikia daryti su kitų firmų siuvimo mašinomis, nes jos atliekant siūlę daro dygsnio “praleidimus”, netolygiai atlieka siūlų įtempimą, prastai nukerpa audinio kraštą ar kitaip nekokybiškai atlieka siuvimo operacijas.

BABY LOCK DESIRE – tai daugiau negu mašina. Tai tiesiog mini fabrikas Jūsų namuose, nes su šia mašina praktiškai atliksite visas siuvime naudojamas operacijas ir ne bet kaip, o nepaprastai kokybiškai, greitai ir nesudėtingai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unikali patentuota siūlų įvėrimo sistema Extraordin AirThreading System™. Siūlų įvėrimas į kilpiklius atliekamas suspausto oro srauto pagalba – daugiau jokio pinceto, jokio eiliškumo kaip verti siūlus,  jokių sudėtingų siūlų suvėrimo schemų ar markiruotų žymėjimų – tiesiog tik spustelėkite mygtuką ir siūlas pats įsivers. Siūlų įvėrimas toks paprastas ir patogus, kad tai atlikti norisi net ir nesant būtinybei.

 

  

 

 

 

 

 

 

Aukščiausios kokybės kilpikliai pagaminti iš specialaus tuščiavidurio ypatingai tvirto plieninio vamzdelio, pro kurio vidų suspausto oro srautu įpučiamas siūlas. Dėl šios priežasties nebereikia siūlų verti specialia eilės tvarka. Veriate bet kurį siūlą kada tik norite.

Patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery System – Jums nebereikės daugiau vargti su siūlų įtempimo reguliatorium ieškant geriausio rezultato. Tiesiog pasirenkate rankenėlės pagalba norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius ir visiškai nesvarbu vienas ar netgi keletas sluoksnių siuvami vienu metu – mašina atlieka viską pati “jausdama” audinio storį specialių sensorių sistema.

    

 

 

 

 

 

Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas).

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė – vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtų užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengta adatų palinkimo, kas labai dažnai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose. Dėl to adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpiklius arba kas blogiausia – sulaužo pačius kilpiklius.

Daugiau nebesvarbu kokius audinius siuvate – storus ar plonus, trikotažą ar šilką, šifoną ar džinsą – mašina pati viską “jaučia” ir siūlų įtempimą atlieka be Jūsų pagalbos. Tai tiesiog unikalu ir neįtikėtina.

 

Puikus trijų labai ryškių LED lempučių apšvietimas puikiai apšviečiantis visą darbo zoną-nepavargstančios akys, saugus ir komfortabilus darbas, ekonomiškas elektros energijos suvartojimas (tik 3W)

Patogus aštuonių siūlų špūlių laikiklis, kuriame rasite ir integruotą puikią dėžutę papildomų priedų ir aksesuarų laikymui.

 

Vienos rankenėlės pasukimu nustatysite norimą apmėtymo tankį ar siaurą Baby Lock virvelės tipo siūlę.

Preciziškai tikslus ir paprastas siūlės pločio reguliavimas labai patogios rankenėlės pagalba. Nereikia atidarinėti šoninio dangtelio, stumti nepatogios svirties, ar spėlioti siūlės pločio, kaip kitose mašinose.

Patentuota peilių kirpimo sistema-audinio krašto kirpimas, audinio transportavimas ir adatų darbas atliekamas sinchroniškai (pasaulinis patentas). Taip pat patys peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto plieno, kuris padengtas specialiu ebonito sluoksniu.

 

                                                                                Mašina galinti siūti net aštuoniais siūlais vienu metu.

Geriausi rezultatai, aukščiausios kokybės siūlės, išskirtiniai ir nepakartojami gaminiai, paprastas ir lengvas paruošimas darbui - visa tai su Baby Lock mašinomis taps kasdienybe ir maloniu užsiėmimui.

 

Viskas vienoje mašinoje: visų rūšių overlokinės siūlės, visų rūšių trikotažinės plokščios siūlės, tiesios grandininės siūlės.

 

Siuvimo pavyzdžiai 

Parsisiųskite priedų ir aksesuarų katalogą 

NORITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ? O GAL ŠIĄ PREKĘ RADOTE PIGIAU? PARAŠYKITE MUMS