BABY LOCK BLE8W-2 Evolution

BABY LOCK BLE8W-2 Evolution

BABY LOCK BLE8W-2 Evolution

Firma: BABY LOCK
Prekės kodas: Evolution BLE8W-2
Garantija:
60 mėn
Kaina: 1,649.00 €
Aprašymas

    

BABY LOCK BLE8W-2 EVOLUTION - technologijos pralenkusios laiką.

Jei tikėtumėte magija – galima būtų pamanyti, kad šią mašiną sukūrė burtininkai ar paslaptingi magai. Tai tiesiog stebuklinga mašina, kurios galimybėmis sunkiai patikėsite, kol neišbandysite jos patys.

Išskirtinė daugiafunkcinė siuvimo mašina kurioje įdiegta net 14 pasaulyje užregistruotų patentų ir kuri gali vienu metu siūti net aštuoniais siūlais. Paklausite, kam viso to reikia? Ogi siuvant rūbą neretai reikia atlikti juosmens prisiuvimo ar paraukimo operaciją, kurią iki šiol galėjo atlikti tik sudėtingos specializuotos pramoninės siuvimo mašinos, ir kurių namuose tikrai niekas neturi, nes jos griozdiškos, triukšmingos ir apart vienos operacijos daugiau nieko atlikti nemoka. Nuo šiol Jūs galite turėti mašiną, kuri tai gali atlikti vienos operacijos metu be jokio vargo, labai kokybiškai ir netgi su gumos įsiuvimo ir paraukimo galimybe. Ir tai dar ne viskas. Mašinos išskirtinės savybės, tai automatinė patentuota siūlų suvėrimo sistema panaudojant suspausto oro srautą, patentuota automatinė siūlo įtempimo sistema, kuri atlieka pastovų siūlo padavimą nepriklausomai nuo to, kokie audiniai yra siuvami bei daugelis kitų techninių sprendimų, kurie įdiegti į šią nepaprastą mašiną. Tai vienintelė mašina atliekanti net 87 operacijas, tarpe kurių ir ekskliuzyvinė banguojanti siūlė WAVE STICH. Tai mašina su kurią pabandę siūti nebenorėsite grįžti nei prie vienos mašinos su kurią siuvote iki šiol. Tai mašina, su kurią norint siūti ar taisyti rūbą, kuris pasiūtas iš brangios medžiagos, nereikia prieš tai jos reguliuoti papildomai bandant išgauti geriausią rezultatą tam, kad nesugadinti gaminio, ką dauguma atvejų reikia daryti su kitų firmų siuvimo mašinomis, nes jos atliekant siūlę daro dygsnio “praleidimus”, netolygiai atlieka siūlų įtempimą, prastai nukerpa audinio kraštą ar kitaip nekokybiškai atlieka siuvimo operacijas.

 

BABY LOCK EVOLUTION – tai daugiau negu mašina. Tai tiesiog mini fabrikas Jūsų namuose, nes su šia mašina praktiškai atliksite visas siuvime naudojamas operacijas ir ne bet kaip, o nepaprastai kokybiškai, greitai ir nesudėtingai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unikali patentuota siūlų įvėrimo sistema Extraordin AirThreading System™. Siūlų įvėrimas į kilpiklius atliekamas suspausto oro srauto pagalba – daugiau jokio pinceto, jokio eiliškumo kaip verti siūlus,  jokių sudėtingų siūlų suvėrimo schemų ar markiruotų žymėjimų – tiesiog tik spustelėkite mygtuką ir siūlas pats įsivers. Siūlų įvėrimas toks paprastas ir patogus, kad tai atlikti norisi net ir nesant būtinybei.

 

  

 

 

 

 

 

 

Aukščiausios kokybės kilpikliai pagaminti iš specialaus tuščiavidurio ypatingai tvirto plieninio vamzdelio, pro kurio vidų suspausto oro srautu įpučiamas siūlas. Dėl šios priežasties nebereikia siūlų verti specialia eilės tvarka. Veriate bet kurį siūlą kada tik norite.

Patentuota automatinė siūlų įtempimo sistema Automatic Thread Delivery SystemJums nebereikės daugiau vargti su siūlų įtempimo reguliatorium ieškant geriausio rezultato. Tiesiog pasirenkate rankenėlės pagalba norimą siuvimo operaciją ir siuvate bet kokios rūšies audinius ir visiškai nesvarbu vienas ar netgi keletas sluoksnių siuvami vienu metu – mašina atlieka viską pati “jausdama” audinio storį specialių sensorių sistema.

     

 

 

 

 

 

Perstumkite rankenėlę į padėtį WAVE ir atraskite eksliuzyvinę nepaprasto grožio banguojančią siūlę Wave Stitch, kurios neatliksite nei su viena kita mašina. 

 

 

Vertikali adatų sistema apsaugo adatas nuo palinkimo bei užtikrina nepriekaištingą siūlių kokybę (pasaulinis patentas).

Išskirtinė BABY LOCK overlokų savybė – vertikali adatų sistema, kuri sukurta tam, kad būtų užtikrintas stabilus audinio pradūrimas bei išvengta adatų palinkimo, kas labai dažnai pasitaiko visuose kitų gamintojų overlokuose. Dėl to adatos lūžta arba sulinksta atsimušusios į kilpiklius arba kas blogiausia – sulaužo pačius kilpiklius.

Daugiau nebesvarbu kokius audinius siuvate – storus ar plonus, trikotažą ar šilką, šifoną ar džinsą – mašina pati viską “jaučia” ir siūlų įtempimą atlieka be Jūsų pagalbos. Tai tiesiog unikalu ir neįtikėtina.

 

Puikus trijų labai ryškių LED lempučių apšvietimas puikiai apšviečiantis visą darbo zoną-nepavargstančios akys, saugus ir komfortabilus darbas, ekonomiškas elektros energijos suvartojimas (tik 3W).

   

 

 

 

 

 

 

 

Patogus aštuonių siūlų špūlių laikiklis, kuriame rasite ir integruotą puikią dėžutę papildomų priedų ir aksesuarų laikymui.

 

Vienos rankenėlės pasukimu nustatysite norimą apmėtymo tankį ar siaurą Baby Lock virvelės tipo siūlę.

Preciziškai tikslus ir paprastas siūlės pločio reguliavimas labai patogios rankenėlės pagalba. Nereikia atidarinėti šoninio dangtelio, stumti nepatogios svirties, ar spėlioti siūlės pločio, kaip kitose mašinose.

Patentuota peilių kirpimo sistema-audinio krašto kirpimas, audinio transportavimas ir adatų darbas atliekamas sinchroniškai (pasaulinis patentas). Taip pat patys peiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės grūdinto plieno, kuris padengtas specialiu ebonito sluoksniu.

 

                                                  Mašina galinti siūti net aštuoniais siūlais vienu metu.

Geriausi rezultatai, aukščiausios kokybės siūlės, išskirtiniai ir nepakartojami gaminiai, paprastas ir lengvas paruošimas darbui-visa tai su Baby Lock mašinomis taps kasdienybe ir maloniu užsiėmimui.

 

 

 

Siuvimo pavyzdžiai 

Parsisiųskite priedų ir aksesuarų katalogą 

Daugiau informacijos apie šią prekę rasite paspaudę šią nuorodą 

NORITE UŽDUOTI KLAUSIMĄ? O GAL ŠIĄ PREKĘ RADOTE PIGIAU? PARAŠYKITE MUMS