PFAFF

PFAFF
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • PFAFF Smarter 260c
  PFAFF SMARTER 260c puiki elektroninė siuvimo mašina atliekanti 27-ias pačias reikalingiausias funkcijas ir operacijas, kurių tarpe ir darbinės, ir dekoratyvinės, ir trikotažinės, ir overlokinės siūlės. Mašina taip pat atlieka ir pilnai automatinį sagų kilpų apsiuvimą. Išskirtinai papra..
  329.00 €
 • PFAFF Passport 2.0
  PFAFF Passport serijos siuvimo mašina su puikiomis charakteristikomis, kurios suderintos su patrauklia kaina! PFAFF Passport 2.0 -  Passport serijos siuvimo mašina.   Išskirtinės PFAFF Passport 2.0 savybės:     Puikus..
  369.00 €
 • PFAFF Ambition 610
    PFAFF Ambition serijos dar viena naujiena! PFAFF Quilt Ambition 610 - aukščiausios klasės Ambition serijos siuvimo mašina, kuri dar labiau išsiskiria naujausiomis technologijomis ir išskirtiniu dizainu, kurį kūrė vokiečių inžinieriai ir dizaineriai...
  539.00 €
 • PFAFF Ambition 620
    PFAFF Ambition serijos dar viena naujiena! PFAFF Ambition 620 -  Ambition serijos siuvimo mašina, kuri dar labiau išsiskiria naujausiomis technologijomis ir išskirtiniu dizainu, kurį kūrė vokiečių inžinieriai ir dizaineriai. Mašinoje integruotas sp..
  639.00 €
 • PFAFF Quilt Ambition 630
    PFAFF Ambition serijos dar viena naujiena! PFAFF Quilt Ambition 630 - aukščiausios klasės Ambition serijos siuvimo mašina, kuri dar labiau išsiskiria naujausiomis technologijomis ir išskirtiniu dizainu, kurį kūrė vokiečių inžinieriai ir dizaineriai. Mašinoje ..
  739.00 €
 • PFAFF creative™ 1.5
    PFAFF creative™ 1.5 - idealus kainos ir aukščiausios kokybės santykis kartu su siuvimo ir siuvinėjimo galimybėmis. Tai puikių techninių charakteristikų derinys viename. Siūkite su aukščiausios klasės siuvimo mašina, o kai norite papuošti savo gaminius išskirtiniais siuvinėjimo..
  1,039.00 €
 • PFAFF Expression 710
  PFAFF Expression serijos naujiena! PFAFF Expression 710 - išsiskiriančio dizaino ir technologijų legendinio vokiečių gamintojo PFAFF siuvimo mašina. Daugiau kaip 250 įvairiausiu funkcijų ir operacijų, keli alfabetai, išskirtinė audinio transportavimo IDT™ technologija ir bega..
  899.00 €
 • PFAFF Expression 720
      ..
  1,199.00 €
 • PFAFF creative™ 3.0
  Jei ieškote įkvėpimo, naujų įgūdžių įgyjimą ir galimybių išreikšti savo asmeninį stilių, tada Jums reikia siuvimo mašinos, kuri patenkintų šiandieninius Jūsų poreikius ir ateityje galėtų išplėsti Jūsų kūrybiškumą. Jei jums patinka siuvinėjimas ir beveik neribota jo teikiama galimyb..
  2,039.00 €