JANOME MC15000

JANOME MC15000

JANOME MC15000

Firma: JANOME
Prekės kodas: MC15000
Garantija:
24 mėn
Kaina: 4,179.00 €
Aprašymas

Nuo šiol siuvimo mašinų, sugebančių ne tik siūti, bet ir siuvinėti, tarpe atsirado nenuginčijamas lyderis, kuris tikrai viską darys greičiau ir geriau. Pristatome Jums neįtikėtiną naujieną JANOME Memory Craft 15000. Apie šią mašiną ekspertai sako taip: galingas sprogimas siuvimo mašinų rinkoje susietas su naujausiomis kompiuterizuotomis technologijomis.

Tai pirma mašina iš Memory Craft serijos, kuri naudoja belaidį prisijungimą prie interneto, gali bendrauti su jūsų iPad® dviejų instaliuojamų siuvimo programų pagalba lygiai taip kaip ir su Jūsų nešiojamu ar stacionariu kompiuteriu. Dabar Jūs galite palikti savo siuvimo vietą, nepalikdami Memory Craft 15000.

Pirmoji programa AcuMonitor™. Ji suteikia galimybę stebėti siuvinėjimo procesą per atstumą. Antroji programa AcuEdit™ leidžia panaudoti jūsų iPad® siuvinėjimo dizaino kūrimui  net ir poilsio metu gulint ant sofos. JANOME Memory Craft 15000 savininkai jau po pirmojo prisijungimo iPad® ar kompiuteriu, gauna nuolatinę prieigą prie visų 480 išsiuvinėjimo dizainų.

Prieš Jus ne tik pats didžiausias sensorinis ekranas mašinų serijoje Memory Craft. Tai pats didžiausias sensorinis ekranas iš visų buitinių Janome siuvimo - siuvinėjimo mašinų! Ryškus ir aiškus, jis rodo dešimt tūkstančių spalvų ir nevargina akių.

Su nauju dideliu sensoriniu ekranu navigacija dar paprastesnė ir lengviau suprantama. Dabar pas Jus bus daugiau erdvės išsiuvinėjimo darbams. Tai lyg Jūsų mėgstamas planšetinis kompiuteris įmontuotas tiesiai į siuvimo- siuvinėjimo mašiną.

Jus negalėsite sustoti siuvinėti šia mašina. Memory Craft 15000 pateiks šimtus siuvinėjimo dizainų, iš kurių dauguma sukurti žymiausių dizainerių specialiai šiai mašinai. Dauguma skirtingų stilių ir visi bus išsiuvinėti su nepriekaištingu tikslumu.

 Jūs siuvinėjate iš skiaučių, ar naminėms dekoracijoms, gal puošiate savo rūbus?  Janome Memory Craft 15000 padės Jums atlikti darbą tokiu lygiu, kokio negalėjote pasiekti anksčiau. Tai didelis žingsnis į naują kūrybinį lygį.

Gal jums reikia daugiau erdvės siuvimo, siuvinėjimo arba siuvimo iš skiaučių projektams? Naujoji JANOME MC 15000 turi patį didžiausią darbo paviršių Memory Craft mašinų serijoje . Dabar galite neriboti savęs jokių kūrybinių idėjų išpildyme. Jūs visada turėsite pakankamai erdvės.

JANOME MC15000 turi spartesnį procesorių. Ir ne 10% arba 20% greitesnį negu ankstesniuose modeliuose. Bet net 100% greitesnį nei pas kitas greičiausias Memory Craft serijos mašinas! Tai tikrai padeda sutaupyti daug laiko įkeliant ir atidarant didelius failus su siuvinėjimo dizainais.

Siuvimo mašinos JANOME žinomos visame pasaulyje, kaip vienos patogiausių naudoti. Mes įsitikinę, kad įgyvendinant siuvimo, siuvinėjimo ir skiaučių projektus Jūs nenorėsite blaškytis nuo kūrybinio proceso prie naudojimo meniu studijavimo. Vien dėl tos priežasties MENIU navigacija naujojoje Memory Craft 15000 padaryta maksimaliai elementari ir suprantama .

Ultranaujoviška siuvimo - siuvinėjimo mašina Janome MC 15000 – tai didelis žingsnis siuvimo - siuvinėjimo mašinų vystymęsi pasaulyje. Naujasis modelis apjungė savyje visus šiuolaikinius inžinerinius sprendimus, jis aprūpintas visaverčiu kompiuteriniu procesoriumi ir turi galimybę būti valdomas planšetiniu kompiuteriu Apple iPad! Programėlių parduotuvėje galima atsisiųsti nemokamas programėlės AcuMonitor ir AcuEdit. Programa AcuMonitor suteikia galimybę stebėti siuvinėjimo procesą, o AcuEdit leidžia sukurti siuvinėjimo motyvus iPad pagalba. Mašinoje jau yra 480 siuvinėjimo dizainų, kurių pagalba lengvai galima patobulinti ar atnaujinti įvairius daiktus, interjero detales, rūbus, pagalves. Kompanija Janome rūpinasi Jūsų laiku, siūlydama siuvinėjimo proceso kontrolę nuotoliniu būdu, pasitelkiant naujausias šiuolaikines technologijas.

Išsiuvinėjimo menas, kuriuo kažkada didžiavosi mūsų prosenelės, dabar tapo lengvu net siuvėjoms su nedidele patirtimi.  Siuvimo - siuvinėjimo mašina Janome MC 15000 suiteikia unikalią galimybę: perteikti įmantrius ir nuostabius paveiksliukus ant bet kokio audinio. Tereikia ant displėjaus nustatyti išrinktą rašto programą ir adata ją pakartos su idealiu tikslumu. 

Mobilus Janome MC 15000 displėjus leidžia valdyti mašiną per atstumą. Kol vykdoma programa, galima spėti perskaityti keletą knygos puslapių arba tiesiog pailsėti. Su tokia siuvimo - siuvinėjimo mašina galima pakeisti bet kokius daiktus, drabužius ar interjero detales (užuolaidas, pagalves, užtiesalus)

 

Kaip nauja siuvimo - siuvinėjimo mašina  Janome Memory Craft 15000 susijungia su jūsų iPad

Dvi naujos programos, skirtos iPad®, palengvins siuvinėjimo dizaino projektavimą ir vėliau leis Jums stebėti siuvinėjimo procesą per atstumą.

Janome Memory Craft 15000 – pirmoji mašina pasaulyje, galinti susijungti su Jūsų Apple iPad®. Tai reiškia, kad Jūs galite dirbti su siuvinėjimo dizainu visur kur tik yra bevielio interneto ryšys.

Ar Jūs turite savo pamėgtą jaukią vietą? Jei tai patogi kėdė Jūsų svetainėje, dabar Jūs turite galimybę nuo jos nepasikeldami kurti siuvinėjimo dizainus MC15000 mašinai. 

Naujos programos AcuEdit naudojimas per iPad® yra toks pat paprastas, kaip ir sensorinio ekrano MC15000. Ši unikali programa turi pilną rinkinį funkcijų skirtų redagavimui, kurios patalpintos MC15000 mašinoje. AcuEdit programos instrumentai: pernešimo, pasukimo, sumažinimo/padidinimo, veidrodinio atspindžio, vertikalaus atspindžio, centravimo, kopijavimo ir įstatymo, ir daugelį kitų funkcijų.  Be to, pas Jus bus pilnas rinkinys papildomų instrumentų monogramų sudarymui.

Jūs galite importuoti dizainus iš mašinos į programą, kurti savo dizainus, o vėliau parengtus siuvinėjimui maketus siųsti atgal.

Kai tik Jūsų audinys bus paruoštas, ir Jūs būsite pasiruošę siuvinėjimui, galėsite naudotis antraja programa siuvinėjimo proceso stebėjimui.

Programa AcuMonitor leidžia Jums stebėti mašinos MC15000 darbą per savo iPad® viso siuvinėjimo metu. Pavyzdžiui: Jūs paleidote siuvinėjimo procesą ir nuėjote į virtuvę puodelio kavos. Jums tereikia pasiimti su savimi savo iPad® ir Jūs per atstumą galėsite kontroliuoti visą siuvinėjimo procesą. Programa taip pat rodo visų siūlų spalvas, kurie naudojami išsiuvinėjimui.

Abi programos gali būti parsisiųstos iš Apple App Store ir yra tinkamos iPad® su iOS 6.0 ar vėlesne iOS versija

 

Techninės charakteristikos:
Siuvinėjami audiniai: labai lengvi, lengvi, vidutiniai, sunkūs, labai sunkūs
Mašinos tipas: kompiuterinė
Mašinos klasė: vienos adatos
Adatų skaičius siuvinėjimui: 1
Naudojamas galingumas: 85 W
Šaudyklės tipas: horizontalus rotacinis
Maksimalus siuvimo greitis: 1000 dygs/min
Maksimalus siuvinėjimo greitis: 1000 dygs/min
Prispaudimo pėdutės reguliavimas: yra
Maksimalus pėdutės pakėlimo aukštis: 14
Siūlo įvėrimas: automatinis
Siuvimo operacijų kiekis:  1066
Siūlių rūšys: tiesi, elastinė (trikotažinė), karpytų kraštų apsiuvimas, overlokinė, paslėptas apačios pasiuvimas, lopymas
Maksimalus dygsnio ilgis: 5
Maksimalus dygsnio plotis: 9
Kilpos išpildymas: automatinis
Kilpų rūšys: tiesi, marškinių, figūrinė, karpyta, kilpa su akute, apvali beisbolo
Išpildomų kilpų kiekis: 13
Apatinis transporteris: 5-ių juostų, 7-ių segmentų
Siūlų nukirpimo įranga: automatinė
Siuvimo plotas: padidintas
Liniuotė ant korpuso: yra
Darbo paviršiaus apšvietimas: papildomas spec. apšvietimas
Tepimo tipas: centralizuotas silikoninis
Rėminė konstrukcija: taip
Įdiegtų dizainų kiekis mašinos atmintyje : 480
Siuvinėjimo blokas: pajungiamas
Maksimalus išsiuvinėjimo dydis: 230*300
Autonominė sinchronizacija su PK: yra
Jungtis: yra
Jungties tipas: USB
Displėjaus tipas: spalvotas sensorinis Multi Touch
Palaiko siuvinėjimo formatą: jef
USB jungtis: yra
Maksimalus apkabų dydis (komplekte): 230*230
Programų naudojimas: nebūtinas

 

Komplektacija:
*Prispaudimo pėdutė Zigzag
*Overlokinė prispaudimo pėdutė
*Atlasinių dygsnių prispaudimo pėdutė
*Prispaudimo pėdutė apačios paslėptam siuvimui
*Prispaudimo pėdutė užtrauktukų siuvimui
* Prispaudimo pėdutė automatiniam kilpos siuvimui
* Prispaudimo pėdutė dekoratyvinėm siūlėm su atvirais pirštais
* Prispaudimo pėdutė siūti kepurių gumai
* Prispaudimo pėdutė siuvinėjimui
*Adatų plokštelė idealiai tiesiai siūlei gauti
*Špūlių laikiklis
*Adatų rinkinys
*Atsuktuvas
*Šepetėlis
*Siūlių ardytojas
*Špūlių laikiklis didelis
*Špūlių laikiklis mažas
*Žirklės
*Naudojimosi instrukcija
*Pirštai siuvinėjimui SQ14
*Pirštai siuvinėjimui SQ23
*Pirštai siuvinėjimui GR
*Pirštai siuvinėjimui FA10
*Magnetiniai suspaudėjai
*Stabilizatorius
*Apatinis siūlas
*Optinis padidinimo stiklas
*Kel. pakelėjas
*USB kabelis
*Video pamokos, DVD