Husqvarna VIKING

Husqvarna VIKING
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Husqvarna Viking Jade 20
    Husqvarna VIKING Jade 20 - išskirtinio futuristinio dizaino ir nerealių galimybių siuvimo mašina sukurta Švedijoje. Šis unikalus siuvimo mašinos modelis pasižymi nerealiomis funkcijomis, tokiomis kaip siuvimas nenaudojant paminos su START&STOP funkcija, mikroprocesoriaus ..
  449.00 €
 • Husqvarna Viking Opal 650
  Su Husqvarna VIKING Opal 650 siuvimo mašina Jūs įvertinsite švedų inžinierių sukurtas išskirtines technologijas, nes nebus tokių audinių, kurių ši mašina nesiūtu. Begalės patogių funkcijų ir aukščiausios technologijos leis sutaupyti daugybę laiko, o siuvimas bus toks malonus, kad n..
  539.00 €
 • Husqvarna Viking Opal 670
   Husqvarna VIKING Opal 670 - Švedijos inžinierių sukurtos išskirtinės technologijos ir inovaciniai sprendimai nuo šiol Jūsų siuvimo mašinoje. Begalės patogių funkcijų ir aukščiausios technologijos leis sutaupyti daugybę laiko, o siuvimas bus toks malonus, kad no..
  629.00 €
 • Husqvarna Viking Opal 690 Q
  Siuvimo mašina Husqvarna VIKING Opal 690 Q aprūpinta tokiomis unikaliomis funkcijomis kaip siuvimo gidas Sewing Advisor ir senosoriaus sistema Exclusive Sensor System, kuri suteikia išskirtinį audinių transportavimą siuvimo metu. Visas valdymas atliekamas sensoriniam..
  699.00 €
 • Husqvarna Viking Sapphire 930
  Siuvimo mašina Husqvarna VIKING Sapphire 930 aprūpinta tokiomis unikaliomis funkcijomis kaip siuvimo gidas Sewing Advisor ir senosoriaus sistema Exclusive Sensor System, kuri suteikia išskirtinį audinių transportavimą siuvimo metu. Visas valdymas atliekamas..
  779.00 €
 • Husqvarna Viking Brilliance 75Q
  Siuvimo mašina Husqvarna VIKING Brilliance 75Q tai tiesiog technologijų šedevras. Su kokio kito gamintojo mašina galima būtu sulyginti šią mašiną? Ogi su jokia, nes tokių technologijų nerasite niekur, kadangi jos unikalios ir išskirtinės. Mašina aprūpinta tok..
  1,099.00 €
 • Husqvarna Viking Designer Topaz 25
  Jeigu Jūs nenorite apriboti savęs tik siūdami ir Jūs turite daug idėjų kaip padaryti savo gaminius išskirtiniais ir nepakartojamais, tokiu atveju geriausias Jūsų pasirinkimas nuostabi PREMIUM klasės siuvimo-siuvinėjimo mašina Husqvarna VIKING Designer Topaz 25. Su šia ypatinga siuvimo mašina..
  1,299.00 €
 • Husqvarna Viking Designer Topaz 40
  Jeigu Jūs nenorite apriboti savęs tik siūdami ir Jūs turite daug idėjų kaip padaryti savo gaminius išskirtiniais ir nepakartojamais, tokiu atveju geriausias Jūsų pasirinkimas nuostabi PREMIUM klasės siuvimo-siuvinėjimo mašina Husqvarna VIKING Designer Topaz 40. Su šia ypatinga siuvimo mašina..
  1,449.00 €
 • Husqvarna Viking Designer Topaz 50
  Jeigu Jūs nenorite apriboti savęs tik siūdami ir Jūs turite daug idėjų kaip padaryti savo gaminius išskirtiniais ir nepakartojamais, tokiu atveju geriausias Jūsų pasirinkimas nuostabi PREMIUM klasės siuvimo-siuvinėjimo mašina Husqvarna VIKING Designer Topaz 50. Su šia nerealia siuvimo mašina..
  1,599.00 €