ELNA eXcellence 730PRO

ELNA eXcellence 730PRO

ELNA eXcellence 730PRO

Firma: ELNA
Prekės kodas: eXcellence 730PRO
Garantija:
36 mėn
Kaina: 1,059.00 €
Aprašymas

ELNA eXcellence 730PRO siuvimo mašina išsiskirianti ekskliuzyviniu ELNA dizainu ir nerealiais techniniais sprendimais nepaliks nei vieno abejingo šios mašinos galimybėmis .

ELNA eXcellence 730PRO siuvimo mašina pasižymi išskirtinai įspūdingais gabaritais. Vien tik mašinos rankovės ilgis yra 280mm. Tokie parametrai pirmiausia labai palengvina didelių gabaritų audinių siuvimą, kaip pvz. antklodės, suknelės, užuolaidos ar panašiai. Siuvimo mašinos greitis taip pat didžiausias buitinių mašinų tarpe, net 1000 dygsnių per minutę. Mašinoje įdiegta adatų plokštelės tarpelio uždaymo sistema ir Integrated Adjustable Feeding system™ audinio transportavimo sistema. Šios sistemos užtikrina idealų bet kokių audinių siuvimą, nesvarbu ar tai stori, ar ploni audiniai. Dar viena išskirtinė šios siuvimo mašinos savybė yra didžiausias dygsnio plotis - net iki 9mm. 

Parsisiųsti brošiūrąPriedų katalogas

Šiai siuvimo mašinai galima papildomai įsigyti net ir specialų labai patogų darbo stalą, kuris pasižymi išskirtine ergonomiška konstrukcija, bei suteikia labai didelį komfortą siuvimo metu.

Labai didelę siuvimo mašinos darbo zoną apšviečia ryškių baltos šviesos LED lempučių sistema. Dideliame ir ryškiame jutikliniame spalvotame LCD ekrane labai greitai ir patogiai parinksite norimą operaciją ar nustatysite siuvimo parametrus. Mašinoje integruota 170 įvairiausių dygsnių įskaitant ir monogramines raides bei skaičius, ir net 10 rūšių sagų kilpų, kurios atliekamos pilnai automatiniu būdu. 

Išskirtinis ELNA siuvimo mašinos bruožas tai specialūs skyriai įvarių pėdelių saugojimui. Mašinos korpuse integruoti specialus skyreliai leis visada šalia turėti ir lengvai surasti reikiama pėdelę.

Papildomai šiai mašinai galima įsigyti pristatomą staliuką darbo zonos praplėtimui.

Kitos specialios funkcijos, tokios kaip adatos pozicionavimo sistema, siuvimo greičio papildomas reguliavimas, START&STOP, funkcija leidžianti siūti su siuvimo mašina nenaudojant greičio paminos, bei daugelis kitų puikių šios siuvimo mašinos savybių leis mėgautis siuvimu ne tik profesionalui, bet ir pradedančiajam siuvėjui. 

Techninės charakteristikos:
pilnai kompiuterizuota
labai didelė darbo zona 280mm
170 operacijų
3 alfabetai
9mm dygsnio plotis
5mm dygsnio ilgis
siuvimo greitis 1000dyg/min.
10 tipų sagų kilpų apsiuvimas pilnai automatiniu būdu
adatos pozicionavimo sistema
LCD spalvotas jutiklinis ekranas
LED 5-ių lempučių darbo zonos apšvietimo sistema
specialus apvalus operacijų parinkimo selektorius
Integrated Adjustable Feeding system™ audinio transportavimo sistema
automatinė siūlo įtempimo sistema
START&STOP siuvimo sistema
reguliuojama pėdelės prispaudimo sistema
horizontali pilno apsisukimo šaudyklės sistema
automatinė siūlo nukirpimo sistema
automatinė siūlo priviniojimo į špulyte sistema
speciali uždaroma adatų plokštelės sistema
lengvai keičiama adatų plokštelė
nuimama alkūnės platforma
siuvimo mašinai suteikiama garantija 3 metai
šalis gamintoja - Šveicarija
šalis kurioje surenkama siuvimo mašna - Taivanas (JANOME gamykla)
 
Standartinė komplektacija: