Baby Lock

Baby Lock
Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • BABY LOCK BLE-TS8 Gloria
  Su džiaugsmu norime pranešti, kad ilgai lauktas Baby Lock japonų kompanijos šedevras - "Gloria", jau mūsų parduotuvėje!  Siūlome susipažinti su mašina šiame aprašyme arba apsilankyti specialioje svetainėje skirtoje šioms mašinoms, išskirtinės kokybės japoniškiems siūlams Fujix bei papil..
  2,099.00 €
 • BABY LOCK BLES8 Ovation
  Jei turite overloką ir nenorite sugadinti sau nuotaikos suprasdami, kad tai neturi nieko bendro su tobula mašina, geriau net nebandykite naujojo Baby Lock Ovation BLES8. Jums paprasčiausiai daugiau nebesinorės siūti su jokiomis kitomis mašinomis, nes Jūsų mintys visada bus tik su&nb..
  1,899.00 €
 • BABY LOCK BLQK2 Sashiko
       BABY LOCK BLQK2 Sashiko- mašina skirta žmonėms, kurie kuria stebuklus. Esate kūrybingas žmogus, bet paprastai siūti tiesiog nusibodo? Norite išsiskirti iš minios dėvėdami išskirtinį rūbą, o gal nustebinti svečius ant Jūsų stalo užtiesta nepaprasto grožio staltiese ..
  1,639.00 €
 • BABY LOCK EMB12-2 Embellisher
  Baby Lock Embellisher 12-kos adatų audinių vėlimo mašina. Mašinos išskirtinė savybė yra ta, kad ji nenaudoja jokių siūlų ir visas darbas atliekamas suveliant audinių faktūras tarpusavyje, kuomet stumdomi audiniai po vėlimo adatomis norimomis kryptimis. Pasitelkiant tokią audinių vėlimo techniką ..
  349.00 €
 • BABY LOCK BLE8W-2 Evolution
       BABY LOCK BLE8W-2 EVOLUTION - technologijos pralenkusios laiką. Jei tikėtumėte magija – galima būtų pamanyti, kad šią mašiną sukūrė burtininkai ar paslaptingi magai. Tai tiesiog stebuklinga mašina, kurios galimybėmis sunkiai patikėsite, kol neišbandysite j..
  1,649.00 €
 • BABY LOCK BLE5-3L Desire 3
         BABY LOCK BLE5-3L Desire 3 - super mašina, kuri atliks viską be jokių priekaištų. Išskirtinė daugiafunkcinė siuvimo mašina, kurioje įdiegta daugiau kaip 10 pasaulyje užregistruotų patentų ir kuri gali vienu metu siūti net aštuoniais siūlais. Maš..
  1,249.00 €
 • BABY LOCK BLE3ATW-2 Enlighten
       BABY LOCK ENLIGHTEN BLE3ATW-2. Аpie šią mašiną galima būtu nerašyti nieko, jei tik atsivertus internete puslapį Jūs turėtumėte galimybę pasiūti su ja ar kitu būdu išbandyti visas jos technines charakteristikas bei nepaprastas galimybes. Tačiau bėda yra t..
  999.00 €
 • BABY LOCK BLES4 ACCLAIM
          Įspūdingas šedevras iš Japonijos jau pas mus !!! Ne visi overlokai yra vienodi. Išbandykite Acclaim ir Jūs suprasite, kokia mašina turi būti iš tikrųjų !!! Mėgaukitės šia mašina dar net nepradėje siūti, nes tokių mašinų apart Baby Lock niekas iki ..
  1,099.00 €
 • BABY LOCK BLCS-2 Cover Stitch
        Galime lažintis, kad jei Jūs turite ir naudojate kokio nors gamintojo buitinę plokščiasiūlę siuvimo mašiną, tikrai susidūrėte su praktiškai neišsprendžiamomis problemomis, kaip dygsnio praleidimas siuvant tam tikros rūšies specifinius audinius ar dygsnio sutankinimas siuv..
  829.00 €
 • BABY LOCK BLE1AT-2 Imagine
                Padovanokite senąjį overloką, kurį iki šiol naudojote, savo senelei, kad ji galėtų susisiūti suplyšusias kojines ar paviršutiniškai pasitvarkyti kandžių suėstą antklodę ir įsigykite “REVOLIUCINĮ” overloką BABY LOCK BLE1AT-2 IMAGINE. Kuo šis ..
  779.00 € 819.00 €
 • BABY LOCK BLS3 Victory
    Naujiena iš BABY LOCK jau greitai. Naujas, išskirtinis kaip ir visos BABY LOCK mašinos Japonijoje pagamintas overlokas BABY LOCK BLS3 Victory.    Kuo šis overlokas ypatingas?  Ar galite įsivaizduoti siuvimą su mašina, kuri naudoja ketu..
  839.00 €
 • BABY LOCK BLE1EX Enspire
          Esate profesionalus siuvėjas? O gal overlokas reikalingas nes tiesiog mėgstate siūti ir siuvimas Jums yra malonus užsiėmimas, o gal hobis? Bet kokiu atveju BABY LOCK Enspire BLE1EX Jus nustebins nepaprastai gražiomis siūlėmis ir tobula mašinos konstruk..
  719.00 €